Ana Sayfa » Rehber » Birinden Sonsuza Kadar Kurtulma Duası – Çabuk Gerçekleşen Dualar!

Birinden Sonsuza Kadar Kurtulma Duası – Çabuk Gerçekleşen Dualar!

Birinden Sonsuza Kadar Kurtulma Duası yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda bir insanı sonsuza kadar kurtarmak için hangi duayı edileceğini öğreneceğiz, ayrıca birini sonsuza kadar kurtarmak için dua etmek için ne yapılması gerektiği sorusuna da açıklık getireceğiz.

Kötü gördüğü ve fiziksel olarak zarar gördüğü kişilerden kurtulmak isteyenler tarafından arama motorlarında çok aranan, bir kişiden sonsuza kadar kurtulma duası nedir sorusunun yanıtları bu yazımızda.

Sizinle Ugraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua

İstemediğin birinden kurtulmak için okunan dua veya Sizinle Ugraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua hayatında kötü gördüğü, maddi ve manevi olarak zarar gördüğünü düşündüğü birinden kurtulmak isteyenler tarafından sıklıkla aranır. Sorularınızın cevaplarını burada derledik. Detaylar burada…

Sizinle Ugraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua
Sizinle Ugraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua

Duanın Türkçe Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahim Ya Mâni Kale haza firaku beynı ve beynik se ünebbiüke bi te’vıli ma lem testetı’ aleyhi sabra. Ya Cebbâr Vasbir li hukmi rabbike fe inneke bi a’yuninâ, ve sebbih bi hamdi rabbike hîne tekûm. Ya Hakîm Ma yeftehıllahü lin nasi mir rahmetin fe la mümsike leha ve ma yümsik fe la mürsile lehu mim ba’dih ve hüvel azızül hakım.

Duanın Anlamı:

Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla, Rabbinin hükmüne sabret. Çünkü sen gözlerimizin önündesin, kalktığında Rabbini hamd ile tespih et.

Adam, “İşte bu birbirimizden ayrılmamız demektir” dedi. “Şimdi sana sabredemediğin şeylerin içyüzünü anlatacağım.

İstemediğin Birinden Kurtulmak İçin Dua

İstemediğin Birinden Kurtulmak İçin Dua, insanların maddi veya manevi haksızlığa uğramış insanlardan kurtulmak için sıklıkla ettikleri dualardan biridir. İstemediğiniz bir kişiden kurtulmak için okuyabileceğiniz en etkili dualardan birinin okunuşu ve anlamı şu şekildedir:

Duanın Türkçe Okunuşu:

Allahümme ente rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabb’ül-arş’il-azim, maşallahü kane ve ma lem yeşe lem yekün ve la havle ve la kuvvete illa billah’il Aliyy’il Azim.

Duanın Anlamı:

Allah’ım sen benim Rabbimsin. Senden başka hiçbir Rab yoktur. Sana dayandım. Sen yüce göğün Rabbisin. Allah’ın istediği, dilediği olur. İstemediği olmaz. Güç ve kuvvet ancak yüce Allah sayesindedir.

Birinin Gitmesi İçin Dua

Aşağıda verdiğimiz Birinin Gitmesi İçin Dua da istemediğiniz birinden kurtulmak için okunan dualar arasında yer almaktadır. Bu dualar da samimi bir inanç ve abdestle yapılmalıdır. Sabah veya akşam namazından sonra okunan duanın daha makbul olduğu bilinmektedir. Bunun yanında konuyla ilgili olarak Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Duanın Türkçe Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahim Ma yeftehıllahü lin nasi mir rahmetin fe la mümsike leha ve ma yümsik fe la mürsile lehu mim ba’dih ve hüvel azızül hakım. Ve kur rabbığfir verham ve ente hayrur rahımın

Duanın Anlamı:

Allah, insanlar için ne rahmet ederse, artık onu tutacak yoktur. Neyi de tutarsa, bundan sonra onu gönderecek yoktur. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir. De ki: “Rabbim! Bağışla, merhamet et. Çünkü sen merhamet edenlerin en hayırlısısın!”

İstemediğin Kişiyi Uzaklaştırma Duası

Yanınızda olmasını istemediğiniz sizi rahat bırakmasını istediğiniz kişiyi, yani, İstemediğin Kişiyi Uzaklaştırma Duası ile karşınızdayız. Bu duayı okumadan önce o kişiyi aklınızdan geçiriniz ve niyet ediniz.

Duanın Türkçe Okunuşu:

La ilahe illallahül’azim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-il’azim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdı Rabbül’Arş-il-kerim

Duanın Anlamı:

Bu dua Allah’a sığınmak ve bir sıkıntı durumundan çıkmak için Allah’tan yardım istemek de dahildir. Acı çekerken okunan bu duanın üzüntüyü de giderdiği söylenir.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Birinden Sonsuza Kadar Kurtulma Duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.5/5 - (17 Oy)
Yorum yapın