Ana Sayfa » Oyun » En İyi Clash Royale Desteleri 2024 Taktikler

En İyi Clash Royale Desteleri 2024 Taktikler

En iyi Clash Royale desteleri oyunun en popüler şeylerinden birisidir. Her bir destenin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Bu sebeple en iyi destenin oyuncuların oyun tarzına bağlı olarak değişiklik gösterdiği söylenebilir. Fakat genel itibarıyla Clash Royale oyunundaki önemli destekler aşağıdaki gibidir:

En İyi Clash Royale Desteleri
En İyi Clash Royale Desteleri
 • P.E.K.K.A. Destesi: P.E.K.K.A., yüksek hasarlı ve dayanıklı bir birimdir. Bu destede P.E.K.K.A. ile birlikte büyücü, okçu ve mega şövalye gibi destek birimleri bulunur.
 • Lava Hound Destesi: Lava Hound, yüksek can puanına sahip bir uçan birimdir. Bu destede Lava Hound ile birlikte Inferno Kule, Büyücü, İskelet Ordusu ve Mega Minyon gibi destek birimleri bulunur.
 • Balon Destesi: Balon yüksek hasarlı bir birimdir ve havada hareket eder. Bu destede Balon ile birlikte Büyücü, İskelet Ordusu, Mega Minyon ve Şifacı gibi destek birimleri bulunur.
 • Mezarlık Destesi: Mezarlık, çabuk ölen iskelet birimleri üreten bir büyüdür. Bu destede Mezarlık ile birlikte Prens, Şahmeran, Büyücü ve Mega Şövalye gibi destek birimleri bulunur.
 • Musketeer Destesi: Musketeer, yüksek hasarlı ve uzun menzilli bir birimdir. Bu destede Musketeer ile birlikte Büyücü, Prenses, Mini P.E.K.K.A. ve İskelet Ordusu gibi destek birimleri bulunur. Bu Konuya benzer diğer konularımıza da göz atmak isterseniz linke tıklayın✴ Clash of Clans Hesap 2023 Satış Efsanevi Clash of Clans Hesabı

Clash Royale Nasıl Daha İyi Oynanır?

Özellikle Clash Royale nasıl daha iyi oynanır sorusu hemen her oyunla ilgili en sık sorulan sorulardan birisidir. Clash Royale bir strateji oyunu olduğu için öncelikle kartları ve desteleri en iyi şekilde tanımak gerekiyor. Her destenin birbirinden farklı özellikleri olduğu için güçlü ve zayıf yönler hakkında bilgi sahibi olmak son derece önemlidir. Bunun yanı sıra iyi bir deste seçerek kartların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini de öğrenmek gerekiyor.

Bir sonraki nokta ise haritayı iyi kullanmaktır. Bir strateji oyunu olması sebebiyle tamamıyla çeşitli stratejiler ve teknikleri izlemek gerekiyor. Haritada çeşitli yapılara sahip olduğunuz için stratejik avantajlar elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kuleleri öne doğru yerleştirerek düşman kulelerine onlardan çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Clash Royale İkili Savaş Nasıl Yapılır?

Clash Royale ikili savaş nasıl yapılır sorusu oyuncular tarafından sıkça merak ediliyor. İkili savaş, oyuncular arasında birebir şekilde mücadele edilebilmesine olanak tanır. Bunun için aşağıdaki adımları izlemek yeterli olacaktır:

 • Ana menüden “İkili Savaş” moduna tıklayın.
 • Savaşmak istediğiniz arkadaşınızı veya kulüp üyesini seçin.
 • Deste seçimi ekranına gelin ve kendi destenizi oluşturun.
 • Arkadaşınız veya kulüp üyesi de aynı şekilde kendi deste kartlarını seçecektir.
 • Oyuncuların desteleri karşı karşıya gelecek şekilde bir araya getirilir.
 • Savaş başladığında, her iki oyuncu da aynı alanda oynar ve kendi kulelerini korur.
 • Savaş bittikten sonra, kazanan tarafın klanına veya arkadaş listesine zafer puanı eklenir.

Clash Royale’de Kaç Kart Var?

Ayrıca Clash Royale’de kaç kart var sorusunun yanıtı oldukça basittir. Clash Royale’de toplam 108 adet kart bulunmaktadır. Bu kartlar savaşlarda kullanılan kullanılır ve dört farklı tipe ayrılır: Common (Ortalama), Rare (Nadir), Epic (Destansı) ve Legendary (Efsanevi). Her tipin kendine özgü özellikleri ve güçleri vardır. Oyun içerisine güncellemelerle birlikte düzenli olarak yeni kartlar eklenir ve oyuncuların daha fazla seçeneklere sahip olması sağlanır.

Özellikle Oyuncular bu kartları kendi destelerine ekleyerek savaşlarda kullanılır ve oyun içi başarılarına katkıda bulunur. Böylece stratejik zekâyı kullanmayı gerektiren bir oyundan alınabilecek keyif de maksimize edilmiş olur. Her güncellemenin ardından artış gösteren kart sayısı, Clash Royale geliştiricilerinin oyunu halen önemsediğinin göstergesidir.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın