Ana Sayfa » Coin Geleceği » Cake Coin Geleceği – Pancakeswap Yorum 2024

Cake Coin Geleceği – Pancakeswap Yorum 2024

Cake Coin Geleceği yazımız ile karşınızdayız. Oldukça popüler olan coinler arasındaki Cake Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Cake Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Cake, coin geleceği araştırmalarımız arasında oldukça potansiyelli coinler arasındadır. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Cake Coin nedir?

PancakeSwap, kullanıcıların merkezi hizmetlere güvenmeden veya özel anahtarları üzerindeki kontrolü kaybetmeden çok çeşitli BEP-20 jetonlarını hızlı ve ucuz bir şekilde güvenli bir şekilde takas etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Burada sizlere Cake Coin nedir? sorusunun cevabını verdik. Ayrıca PancakeSwap’taki tüm işlemler, akıllı sözleşmeler aracılığıyla otomatik olarak yürütülür ve merkezi aracı risklerini tamamen ortadan kaldırır.

PancakeSwap, Uniswap V2’nin bir AMM çatalı olarak sınıflandırılmıştır.PancakeSwap, son kullanıcılara mükemmel bir ticaret deneyimi sağlamak için bir dizi benzersiz özelliğinden yararlanır. Birincisi, son derece düşük işlem ücretlerinden ve hızlı onay süresinden yararlanarak işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Ayrıca, genellikle önden çalıştırma gibi yer değiştirme saldırılarından etkilenmez, bu da onu diğer bazı AMM’lerden daha güvenli hale getirir.

[ays_poll id=21]

PancakeSwap (Cake) Özellikleri

Bunun ötesinde, PancakeSwap, CAKE sahiplerine ek fayda sağlamak için piramit özellikleri sunar. Yine de, bunu anlamak için zaman ayırmaya değer olabilir. İşte PancakeSwap (Cake) Özellikleri:

 • Ticaret: Likidite sunmak, ticaret yapmak ve LP belirteçleri üretmek.
 • Çiftçilik: Muazzam miktarda havuzlu Verim Çiftçiliği (BSC sisteminin likidite merkezi).
 • Staking: BSC sisteminde CAKE veya diğer jetonları elde etmek için bir havuzda CAKE stake edin.
 • Tahminler: Belirli bir süre boyunca varlık eşleşmelerinin büyümesini ve düşüşünü tahmin eden bir yöntem.
 • Piyango: PancakeSwap’ın piyango oyunu.
 • Koleksiyon: Muazzam bir NFT ürünleri koleksiyonu.
 • Team Battle: Kullanıcıların gruplar arasında ticaret yapmasına izin veren ve ticaret hacmine göre derecelendirilen bir yazılım.
 • IFO: İlk Çiftlik Teklifi, BSC sistemindeki yeni projeler için IDO Platformudur.

Bu içeriğimize benzer olan GALA Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Cake Coin Sahibi Kim?

Projenin kurucusu: Julian Hosp, merkezi olmayan finansal hizmetlere erişim sağlamaya adanmış, kullanıcılarının kripto ve dijital varlıklarından getiri elde etmelerini sağlayan son derece sezgisel bir çevrimiçi platform olan Cake DeFi’nin CEO’su ve Kurucu Ortağıdır.

Bu içeriğimize benzer olan Perl Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Cake (PancakeSwap) Coin Geleceği 2024-2030

Aşağıdaki tablodan 2024 ve 2030 yıllarını arasında Cake Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
2022$5.04$5.27$5.55
2023$7.17$7.43$8.77
2024$10.50$10.80$12.54
2025$15.11$15.54$18.13
2026$22.62$23.24$26.25
2027$32.85$33.78$39.57
2028$49.66$51.02$56.53
2029$69.26$71.30$86.13
2030$99.04$102.60$118.52
2031$147.87$151.98$171.18

PancakeSwap Geleceği 2024

Pancakeswap geleceği için 2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 9,00$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Cake Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 13,50 $ değerine ulaşacak.

PancakeSwap Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Cake için 2030 yılında en düşük 95.09 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Kmd Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Cake Coin Yorum 2024

Önce Cake Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, PancakeSwap, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, PancakeSwap projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Cake Hangi Borsalarda Var?

Cake Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşte Cake Hangi Borsalarda Var? sorusunun cevabı:

 • Binance
 • Coinbase
 • Huobi
 • Gate io
 • Kucoin
 • Bithumb
 • Bybit
 • Poloniex
 • Lbank
 • Bitglobal

Cake Coin Fiyat Tahmini

Pancake Coin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan Pancakeswap coin sonrasında çok düşmüş ve 4-5 dolar bandına gerilemiştir. Yaklaşık olarak CAKE Coin Fiyat Tahmini böyle olabilir.

Cake Coin Neden Düşüyor?

Cake Coin Neden Düşüyor? Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Cake Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Cake Coin ara ara olsa da düşüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Elon Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Cake (PancakeSwap) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Cake Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Cake (PancakeSwap) Coin Bilgileri ile Cake Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PancakeSwap Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Cake Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel PancakeSwap Coin Son Dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Cake Coin Geleceği 2024 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (15 Oy)
Yorum yapın