Ana Sayfa » Coin Geleceği » Lina Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Lina Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Lina Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Lina Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Lina Coin nedir?

Linear Finance (LINA), Ethereum üzerine kurulu, gözetimsiz, zincirler arası uyumlu, delta-one varlık protokolüdür. Ekip, kullanıcıya fiyat hareketi açısından bir dayanak varlık ile bire bir ilişki sağladığı için delta-bir varlık protokolüne sahip olmanın önemini vurguluyor. Yerel belirteci, kullanıcıların projenin sağladığı farklı hizmetlerle etkileşime girmesine olanak tanıyan bir yönetişim belirteci olan LINA’dır.

Bir delta-bir varlık protokolünün uygulanmasıyla, tüccarlar, fiyat hareketiyle “bire bir” ilişki nedeniyle dayanak varlığın gerçek değerini elde eder. Delta-one ürünleri, opsiyon sözleşmesi olmayan türev ürünlerdir. Başka bir deyişle, bir varlığın fiyatındaki herhangi bir hareket, daha sonra türevin fiyatında (bu durumda sentetik varlıklar) özdeş bir harekete sahip olacaktır.

Linear (Lina) Özellikleri

Projenin uzun vadeli vizyonu, kapsayıcılığı artırmak ve yatırım varlıklarına (hem dijital hem de geleneksel) erişimi, kayma ve ödeme süresi olmadan demokratikleştirmektir .

En önemlisi, protokollerinin temeli teminatlandırılmış borç havuzlarında yatmaktadır. Borç havuzu şu anda Linear Token ( $LINA ) tarafından desteklenmektedir . Ancak Linear, diğer gerçek dünyadaki varlıklara genişlemeyi planlıyor. Özellikle referans olarak, kullanıcılar, kendi borsalarında sentetik varlıkları satın almak için kullanılabilecek Doğrusal USD oluşturmak için borç havuzuna teminatlandırılmış varlıkları sağlar. 

Lina Coin Sahibi Kim?

Linear Finance, Drey Ng ve Kevin Tai tarafından ortaklaşa kuruldu ve resmi Linear Finance’e göre bir düzineden az kişiden oluşan küçük bir ekibe sahip.

Bu içeriğimize benzer olan Egld Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Lina (Linear ) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Lina Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Lina Coin Geleceği

Linear coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0490.0510.058
20230.0700.0720.086
20240.110.110.12
20250.160.170.18
20260.230.240.27
20270.310.330.39
20280.460.480.55
20290.660.680.81
20300.940.971.16
20311.321.361.59

Lina Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 00,51 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Lina Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 00,72 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Linear Coin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,11 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Lina Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,17 $ değerine ulaşacak.

Linear Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Lina için 2030 yılında en düşük 1,36 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Ftm Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Lina Coin Yorum 2022

Önce Lina Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Linear , uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Linear projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Lina Hangi Borsalarda Var?

Lina Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Huobi
  • Gate io
  • Kucoin
  • Bithumb
  • Ftx
  • Mexc
  • Coinone
  • Pancakeswap
  • Ascendex

Lina Coin Grafik

Lina coin çıktığı dönemlerde 0.16 seviyelerindeyken devamlı düşüşlere yakalanmış ve de 0.03 seviyelerine kadar gerilemiştir. Fakat ara ara 0.08 ve 0.025 arasında gidip gelmektedir. Bu seviyeler arası hareketi oldukça fazladır.

Lina Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Lina Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Lina Coin ara ara olsa da düşüyor.

Lina (Linear) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Lina Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Lina Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Linear Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Lina Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Lina Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (10 Oy)
Yorum yapın