Ana Sayfa » Coin Geleceği » Wabi Coin Yorum – WabiNews Coin Geleceği 2022 

Wabi Coin Yorum – WabiNews Coin Geleceği 2022 

En çok merak edilen kripto paralardan olan Wabi Coin nedir, WabiNews Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Wabi Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Wabi, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Wabi (WabiNews) Coin Nedir?

Öncelikle Wabi Coin nedir sorusunu cevaplayalım. WaBi, tüketicilerin sahtecilikle mücadele etmesini sağlayan dünyanın ilk kripto parasıdır. Ayrıca WaBi, güvenli ürünler için gerçek bir taleple desteklenmektedir. WaBi sadakat programı, Walimai’nin güvenli sahteciliğe karşı teknolojisi tarafından desteklenen tüketici ürünleri için Walimai güvenli kanalının üzerine inşa edilecek. Bebek maması, alkol ve diğer ürünlerin alıcıları, Walimai’nin RFID tabanlı sahteciliğe karşı etiketleriyle korunan ürünleri özel bir APP (iOS ve Android APP mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir) ile tarayarak WaBi’den madencilik yapabilir. Bu süreç, satın almadan önce tek tek ürünlerin ürün orijinalliğini doğrular ve ayrıca tüm kullanıcıların toplu güvenliğini sağlar: her tarama, arka uç sistem verilerinin yanı sıra RFID etiketlerinde tutulan verileri yeniler, böylece sistem genelinde güvenlik seviyesini destekler.

Wabi Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: WaBi ICO, WaBi’yi uzun vadede desteklemeyi düşünenleri çekmek için özel yapım bir etkileşimli teklif verme sistemini benimseyen türünün ilk örneğidir. Bu şekilde herkes, spekülatörlerin cesaretini kıran ve ilk token sahiplerinin WaBi’nin uzun vadeli odağını anlamalarını garanti eden, istedikleri fiyattan madeni para talep etme şansına sahip olur.

WabiNews – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Alex Busarov bu coinin hem sahibi hem de kurucusu niteliğindedir.

Bu içeriğimize benzer olan Chz Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Wabi Coin Yorum

Wabi Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Wabi Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık WabiNews coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. WabiNews coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

 • Walimai korumalı ürünler için tek tıklamayla otomatik ödeme (kullanıcının WaBi’si yetersizse mevcut döviz kuru üzerinden)
 • Ayrıca WaBi ile ödeme yapmak ek avantajlar sağlar: indirimler, iyileştirilmiş teslimat koşulları, her satın alımda bonus WaBi puanları
 • Kullanıcıların indirimlerle toplu olarak sadakat puanları satın almalarını sağlar

Kullanıcılar, Wabi projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Wabi (WabiNews) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın WabiNews hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Wabi Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken Wabi teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Wabi oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Wabi Coin Geleceği (WabiNews)

Wabi Coin Geleceği
Wabi Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında WabiNews coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Wabi Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

WabiNews ile alakalı gelecek yılların Wabi coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Wabi Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.1220.1230.144
20230.1610.1630.202
20240.2420.2430.284
20250.3420.3530.414
20260.4720.4920.593
20270.7040.7230.832
20281.0241.0521.214
20291.4721.5261.755
20302.1372.1962.515

Wabi Coin Geleceği 2022

Wabi Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Wabi ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.123$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Wabi Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.163$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

WabiNews Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.243$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Wabi Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.353$ değerine ulaşabilir.

WabiNews Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan WabiNews için 2030 yılında en düşük 2.196$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Wabi Coin Güvenilir mi?

WabiNews coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Wabi Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Wabi coin projesi

Wabi Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Wabi Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 •  Binance
 • Liquid
 • Bitglobal
 • Cex.io
 • Pionex
 • Coindcx
 • Stex

Bu içeriğimize benzer olan Anc Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Wabi Coin Nasıl Alınır?

Wabi Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek WabiNews Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz WabiNews Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Wabi alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Wabi Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Wabi Coin (WabiNews) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten WabiNews Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Wabi Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Floki Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Wabi Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan WabiNews, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Wabi Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.123dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Wabi Coin Grafik Yorum ve Analizi

Wabi Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan WabiNews Coin, 21 Şubat 2022 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Wabi (WabiNews) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Wabi Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

WabiNews Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Wabi (WabiNews) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Wabi Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Wabi Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Wabi Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Wabi Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Wabi Coin Yorum – WabiNews Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (16 Oy)
Yorum yapın