Ana Sayfa » Genel Kültür » Demon Slayer 4 Sezon Ne Zaman? – Demon Slayer Kaç Bölüm?

Demon Slayer 4 Sezon Ne Zaman? – Demon Slayer Kaç Bölüm?

Demon Slayer 4 Sezon Ne Zaman? ve Demon Slayer Kaç Bölüm? yazımız ile karşınızdayız. Kimetsu No Yaiba Demon Slayer, ilk olarak 6 Nisan 2019’da yayınlanan en popüler Anime televizyon dizilerinden biridir. Bu dizi, sadece birkaç bölümlük galasında büyük bir popülerlik kazandı ve hatta yeni sezonu olan Sezon 4’e kavuştu. Sevenleri tarafından çok merak edilen Kimetsu No Yaiba Yeni Sezon Ne Zaman? sorularını yanıtlayacağımız yazımız sizlerle.

Demon Slayer 4. Sezon Ne Zaman?

Hayranlar Kimetsu No Yaiba 4. Sezon için çok heyecanlı ve Demon Slayer 4. Sezon Ne Zaman? sorularıyla çıkış tarihini öğrenmek için can atıyorlar. Dizinin sürükleyici konusu, bu kadar popülerlik kazanmayı başarmasının en büyük sebeplerindendir. Tüm bunlardan dolayı Demon Slayer yeni bölüm heyecanla beklenmektedir.

Demon Slayer 4. Sezon Ne zaman? sorularının yanıtı için: 2023 yılında çıkması bekleniyor. Ancak çıkış tarihi henüz tam olarak netleşmemekle beraber yalnızca tahmin edilmektedir. Bu nedenle, Kimetsu No Yaiba Demon Slayer 4. Sezon çıkış tarihi ile ilgili resmi onayı beklemek gerekmektedir.

Ayrıca Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi yazımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Demon Slayer Kaç Bölüm?

Demon Slayer Kaç BölümPin
Demon Slayer Kaç Bölüm

Sevilen dizi için bu zamana kadar toplam 3 sezon yayımlanmıştır. Sezonlar arası uzun bekleyişin sonucu olarak çok fazla bölüm yayınlanarak dizi 4. sezona ulaşmıştır. Kimetsu No Yaiba Kaç Bölüm? ve merak edilen konulardan bir tanesi olan Demon Slayer Kaç Bölüm? sorularına yanıt olarak liste şu şekildedir:

  • Demon Slayer 1. Sezon kaç bölüm : 26
  • Demon Slayer 2. Sezon kaç bölüm : 7
  • Demon Slayer 3. Sezon kaç bölüm : 11

Yani toplamda 44 bölümü olan anime dizisinin 4. sezonda kaç bölümü olacağı tahmin edilmemektedir.

Demon Slayer 2. Sezon Ne Zaman?

Sezonlar arasında uzun süre bekleyen izleyiciler, yeni sezon için heyecanla bekliyor. Bu esnada Demon Slayer 2. sezon ne zaman çıktı gibi aramalar yaparak tarihi tahmin etmeye çalışıyor. Demon Slayer 2. Sezon için 2021 yılının Ekim ayında ilk bölümü yayımlanmıştır. Tüm bölümlerin yayımlanmasıyla Kasım 2021’de sezon tamamlanmıştır.

Demon Slayer 3. Sezon Ne Zaman?

Anime severleri büyüleyen, 2. sezonun onay almasıyla birlikte 3. sezon da çıkış yaptı. Peki Demon Slayer 3.Sezon Ne zaman çıktı diyorsanız yanıtı 2021 yılının Aralık ayı olacaktır. 2022 yılı Şubat ayında sezon finali yapan anime için, 4. sezon beklenmektedir.

Kimetsu No Yaiba 4.sezon Ne Zaman?

En çok sevilen anime dizilerinden olan Demon Slayer yani diğer bir adıyla Kimetsu No Yaiba 4.sezon Ne Zaman? Sorusu sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu yıl içerisinde çıkması planlanan ve de birçok insan tarafından çıkış tarihi çok merak edilen Anime oldukça kaliteli ve keyiflidir. Bunun yanında heyecanlı yapısı da cabasıdır.

Demon Slayer Yeni Sezon Ne Zaman?

Sevilen anime için geri sayım sürüyor. Hala net bir tarih belirtilmemiş olsa da, anime severler çıkış tarihlerini araştırmakadır. Yine heyecanlı, sürükleyici bölümleriyle izleyicileriyle buluşacak olan Demon Slayer yeni sezon ne zaman? ve Demon Slayer yeni bölüm ne zaman? sorusu için yanıt belirsizdir. Yeni sezon geldiğinde haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Son olarak Demon Slayer yeni bölüm ne zaman? ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca bununla birlikte Demon Slayer 4. Sezon Ne Zaman? yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Dizi ve Film önerileri kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

3.5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın