Ana Sayfa » Rehber » Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer? – 1 Saatte Kaç MB Yer?

Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer? – 1 Saatte Kaç MB Yer?

Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olan Brawl Stars, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli ve popüler mobil oyunlardan biridir. Brawl Stars’ı Android veya iOS cihazlarda oynamak için stabil bir internet bağlantısı gereklidir.

İnternet bağlantısı ile oynayabildiğiniz için Brawl Stars, paketinizden belirli bir MB İnternet harcar. Ancak kısıtlı internetiniz varsa Brawl Stars ne kadar internet yer diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu miktarları öğrenmek için ne kadar internet yer bağlantısına tıklayıp diğer uygulamalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda aynı zamanda cihazınızda Brawl Stars’ın İnternet Kullanımını Azaltma yollarını sizlere anlatacağız.

Brawl Stars, keyifli vakitler geçirebileceğiniz mobil oyunların başında gelmektedir. Supercell firmasının en başarılı oyunlarından birisi olan Brawl Stars, birçok oyuncunun favori oyunlarından bir tanesidir. Oldukça aksiyonlu ve hızlı oynanışı ve bütün yaş kitlelerine uygun olmasıyla kısa zamanda oyuncuların sevdiği bir oyun olmayı başardı. Fakat Brawl Stars oynamak için internet bağlantısı olması zorunludur. Kendi mobil verinizi veya Wi-Fi kullanarak oynayabileceğiniz Brawl Stars kaç MB İnternet yer detayları yazımızda…

Soruyu cevaplamaya gelirsek Brawl Stars diğer oyunlara kıyasla çok daha az miktarda internet yediğini söyleyebiliriz. Her oyunu 3 dakika süren Brawl Stars bir oyunda ortalama 4-5MB internet yer. Bir saat aralıksız bu oyunu oynarsanız yaklaşık olarak 80-100 MB internet yer.

Brawl Stars Kaç MB İnternet Yer?

Brawl Stars Kaç MB İnternet Yer?
Brawl Stars Kaç MB İnternet Yer?

Öncelikle Brawl Stars’da her savaş yaklaşık 3 dakika sürer ve bir saatte 15-20 civarında savaş yapabilirsiniz. Hem 1 savaş, 3 savaş hem de 1 saatlik oynanışı için Brawl Stars Kaç MB İnternet Yer test ettik ve her biri için internet harcamasını hesapladık. İşte Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer sorusunun cevabı:

  • Yaklaşık 2-3 dakika süren 1 savaş ortalama 4 MB internet yer.
  • 10-12 dakikada 3 savaş yapabilirsiniz ve bunlar toplam 12 MB internet yer.
  • 1 saat Brawl Stars oynamak 80-100 MB internet harcar.
  • Bir ay boyunca günde 1 saat oyun oynamak için 2400 MB internet harcamanız gerekecek .

Oyun oynamak için aylık olarak internet paketi alıyorsanız, yaklaşık 3 GB internet paketi günlük bir saat sürecek bir Brawl Stars oynamak için yeterli olacaktır. İnternetinizi arkadaşlarınıza paylaşıyorsanız ve oyun oynamak dışında sosyal medyada geziyorsanız daha fazla MB harcayacağınızı unutmayın. Bundan dolayı daha fazla bir internet paketine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Brawl Stars 1 Saatte Kaç MB Yer?

Oyunun çok kısa sürmesinden dolayı birçok insan tarafından eleştiri alsa da gerçekten çok eğlenceli bir oyundur. Bu yüzden insanlar kendi internetlerini kullanırken ne kadar MB yiyeceğini merak etmektedir. Brawl Stars’da ortalama olarak 1 savaş 4 MB internet yemektedir. Buna göre 1 saat bu oyunu oynarsanız 80 ila 100 arasında MB internetiniz gidecektir. Böylece Brawl Stars 1 Saatte Kaç MB Yer? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan Zoom Ne Kadar İnternet Yer yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Brawl Stars’ın İnternet Kullanımını Azaltma?

Artık Brawl Stars’ın ne kadar internet kullandığına dair bir bilgimiz olduğuna göre, Brawl Stars internet kullanımınızı önemli ölçüde düşürmeye çalışalım. Kısacası bunları yaparak  Brawl Stars’ın İnternet Kullanımını Azaltma yollarını yapıp daha az veri ile Brawl Stars oynayabilirsiniz.

  • Düzgün ve stabil bir internet kullanın.
  • Otomatik güncelleştirmeleri kapatın.
  • Sınırsız hücresel veri paketi kullanabilirsiniz.
  • Oyun oynamak için WiFi kullanın.

Önemli not: Bu sonuçları elde etmek için tüm güncelleme sürecini kapatmalısınız. Aksi takdirde bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Rehber kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.3/5 - (6 Oy)
Yorum yapın