Ana Sayfa » Rehber » 1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

1 haftada 5 kilo aldıran karışım tarifleri, çok zayıf olan kişiler tarafından sık sık araştırılmaya devam etmektedir. Kilo almak ne kadar büyük bir problem varsa, fazla zayıflıkta aynı derecede büyük bir problemdir. Bu nedenle, aşırı zayıflık sorununa en kısa sürede çözüm üretilmesi ve çeşitli tariflerden faydalanarak kilo almak çok önemli bir faktördür.

Hızlı bir şekilde kilo vermek için birçok farklı diyet seçeneği olduğu gibi, hızla kilo alabilmek için de birden fazla seçenek vardır. Bu seçeneklerin bazıları zararlı olsa da faydalı ve kısa sürede etki gösteren formüllerin varlığı da mevcuttur. Ancak karışımların düzenli olarak uygulanması çok önemli olacaktır.

Kilo Aldıran Karışımlar

Kilo Aldıran Karışımlar
Kilo Aldıran Karışımlar

Sıkça sorulan Kilo Aldıran Karışımlar nelerdir? Sorusu da birçok kişi tarafından araştırılmaya devam etmektedir. Kilo aldıran karışımların sayısı oldukça fazladır. Hatta bu tarz hapların varlığı da mevcuttur. Ancak bunun yerine, doğal karışım tariflerinden faydalanmak daha doğru olacaktır. Bu seçenekler arasında en sık tercih edilen tariflerden bir tanesi ise şu şekildedir;

Malzemeler;

 • Bir büyük su bardağı süt
 • 1 tane muz
 • 2 yemek kaşığı keçiboynuzu ya da üzüm pekmezi
 • 1 ya da 2 yemek kaşığı fıstık ezmesi
 • 1 tane yumurtanın beyaz kısmı

Yapılışı;

Yukarıda verilen malzemelerin hepsi tek bir kaba konulmalıdır. Kabın içerisinde, bütün malzemelerin iyice karışına kadar çırpılması gerekmektedir. Bütün malzemelerin birbiriyle karıştığına ve özleştiğine emin olmak çok önemlidir. Bu işlem kahvaltıdan bir ya da iki saat önce yapılmalıdır. Kahvaltı etmeden önce bu karışımı içmek, kişilerin hızlı bir şekilde kilo almasına da olanak tanıyacaktır. Çok zor kilo alan kişiler, karışımı günde birkaç kez de uygulayabilmektedir. Bu şekilde kilo almak için muzlu karışım elde edebilirsiniz.

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım 🌟

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım nedir? Sorusu, sık sık diyetisyene gitse de kilo alamayan kişiler tarafından sık sık araştırılmaya devam etmektedir. Belli bir yaş aralığına sahip olan kişilerin, bir anda kilo alması ya da vermesi çok zor oluyor olsa da çeşitli tarifler sayesinde bu süreci hızlandırmak da mümkün olacaktır.

Kişilerin kilo alma konusunda zorluk çekme nedenleri, bazı zamanlarda psikolojik olarak görülebiliyor olsa da bu durum tamamen metabolizma hızına bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Metabolizması çok hızlı bir şekilde çalışan kişilerin, yediği besinleri yakması daha kolay olacaktır. Bu nedenle kalorili yiyecekler yeseler bile, kilo almaları diğer insanlardan daha zor olabiliyor.

Ancak internet üzerinde yer alan çeşitli kilo alma karışımı tarifleri, daha hızlı bir şekilde kilo alınmasına da olanak tanıyacak niteliktedir. Üstelik, söz konusu karışımlar doğal yöntemler aracılığıyla hazırlanacağı için; vücuda herhangi bir zararı ya da kötü bir etkisi olmayacağı da her fırsatta belirtilmeye devam etmiştir.

Bir Ayda 10 Kilo Aldıran Karışım

Bazı insanlar ne yaparsa yapsın kilo alma konusunda pek başarılı olamıyorlar. Vücut metabolizmalarının hızlı çalışması sebebiyle diğer insanlar kadar rahat kilo alamıyorlar. Hal böyle olunca Bir Ayda 10 Kilo Aldıran Karışımlar için araştırma yapıyorlar. Tamamen dolay yollarla kilo almak isteyen kişiler aşağıdaki listedeki malzemeler ile sağlıklı bir şekilde kilo alma ihtimalinizi artırabilirsiniz.

 • Süt
 • Yer fıstığı
 • Protein tozu
 • Muz
 • Kaju fıstığı
 • Bal
 • Badem
 • Yulaf
 • Bal

Yukarıda görmüş olduğunuz malzemelerden doyurucu bir karışım elde edebilirsiniz. Şimdi karışımın nasıl yapılacağına geçelim.

 1. İlk olarak 1 bardak soğut sütün içine 1 adet orta boy muzu blender makinesinden geçirin.
 2. Daha sonra içerisine kaju, badem veya yer fıstığı ekleyin ve blender makinesini tekrar çalıştırın.
 3. Yapmış olduğunuz karışımın içerisine 2 yemek kaşığı kadar protein tozu (isteğe bağlı) ekleyin ve karıştırmaya devam edin.
 4. Son olarak biraz tatlı olmasını istiyorsanız 1 yemek kaşığı bal veya kakao ekleyebilirsiniz. Bu yapmış olduğunuz karışımı günde 2 bardak tüketmeniz hızlı bir şekilde kilo almanıza ciddi katkı sağlayacaktır.

Kilo Almak İçin Karışım

Aktarlarda Satılan Kilo Aldırıcı Ürünler ile 1 haftada 5 kilo aldım diyen kişiler çeşitli besinlerden faydalanarak istedikleri forma kısa süre içerisinde kavuştuklarını belirtmeye devam etmişlerdir. Kilo aldıran besinlerin sayısı oldukça fazla olsa da düzenli bir diyet programının olması ve söz konusu besinlerin düzenli olarak tüketilmeye devam etmesi çok önemli olacaktır. Aksi takdirde, bahsedilen besinler tüketilse bile vücutta belirgin bir değişim olması da maalesef mümkün olmayacaktır. Kilo Almak İçin Karışım için söz konusu yiyecekler ise şu şekildedir;

 • Yulaf ezmesi
 • Çeşitli Meyve Suları (hangi aroma olduğu fark etmez)
 • Fındık ezmesi
 • Çeşitli kuruyemiş türleri
 • Süt
 • Tahin

Yukarıdaki besinler, her gün tüketildiği takdirde kısa süre içerisinde etkisini gösterecektir. Kişilerin istediğine bağlı olarak birbiriyle karıştırılarak tüketilmesi de mümkün olacaktır.

Kilo Almak İçin Kaç Kalori Almam Gerekir?

1 haftada kilo almak denildiği zaman, günlük olarak kaç kalori alınması gerektiği de birçok kişi tarafından sık sık araştırılan konulardan bir tanesidir. 1 kilo alabilmek için belirli bir kalorinin alınması çok önemlidir.

Günlük olarak 1 kilo almak isteyen kişilerin, 7000 kalorinin üzerine çıkılması çok önemli olacaktır. 7000 kalori denildiği zaman, herkesin aklına fastfood yemekler gelse de bu çok yanlış bir düşüncedir. Sürekli fastfood tüketmeyen kişiler sağlıklı bir şekilde beslenmeye devam ederek kilo alma şansı elde edebilirler. Üstelik bu beslenme tarzı bedenlerinin de daha güzel şekillenmesine de yardımcı olacaktır.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

Diyet kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak 1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.6/5 - (12 Oy)
“1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım” üzerine 3 yorum
Yorum yapın