Ana Sayfa » Rehber » Hayatında Başka Kadın Olan Erkek Nasıl Davranır? – Ayrıntılı!

Hayatında Başka Kadın Olan Erkek Nasıl Davranır? – Ayrıntılı!

Hayatında başka kadın olan erkek nasıl davranır sorusu özellikle evli kadınlar tarafından sıkça merak ediliyor. Eşi tarafından aldatıldığını düşünen kadınlar, eşlerinin çeşitli davranışları üzerinden şüphelerinin doğru mu yanlış mı olduğunu fark edebilir. Nitekim bunun için eşini dikkatle izlemesi ve birtakım faktörlere bağlı olarak değerlendirmesi yeterli olacaktır. İlk etapta aldatan erkeklerin ilgisiz davrandıkları biliniyor. Hayatında başka kadın olan erkek sevgilisi ya da eşiyle ilgili özel günleri hatırlamaz ve çoğu zaman iletişim eksikliği yaşanır. Ayrıca dilerseniz Rehber kategorimizdeki yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hayatında Başka Kadın Olan Erkek Nasıl Davranır?

Hayatında başka kadın olan bir erkeğin davranışları, kişisel tercihlerine ve ilişki durumlarına bağlı olarak değişebilir. Bazı erkekler, diğer kadınlarla arkadaşlık kurmakta veya iş ilişkileri içinde olmakta sorun görmeyebilirler. Ancak, bazı erkekler için başka kadınların varlığı, ilişkilerinde güvensizlik yaratabilir. Ve bu nedenle ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirler. Sonuç olarak, bu durumun nasıl davranılacağı, çiftin birbirleriyle olan ilişkisine, güven seviyelerine ve kişisel tercihlerine bağlıdır.

Bunun yanı sıra Hayatında Başka Kadın Olan Erkek Nasıl Davranır? Sorusuna bağlı olarak kaçamak ve gizli davranışlar sergileyen erkekler çoğu zaman hayatında başka kadınlar barındırmaktadır. Nitekim bu durum yaşadığı yasak aşkı gizleme psikolojisinden ötürü meydana gelir. Her ne kadar kendisi farkında olmasa da sürekli olarak telaşlı ve temkinli olma halinden ötürü kadınlar doğrudan eşlerinin aldattığını fark edebilir.

Ayrıca buna benzer olarak Dilara Arıkanlı Sevgilisi Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir İnsan Aldatıldığını Nasıl Anlar?

Bir insan aldatıldığını nasıl anlar sorusunun yanıtı çoğu zaman zorlayıcı olabiliyor. Nitekim karşıdaki kişi şayet bunu düzenli olarak gerçekleştiriyorsa pek çok açıdan fark ettirmeyecek önlemleri almış oluyor. Fakat yine de aşağıdaki listede yer alan aşamaları inceleyerek ve bu belirtileri gözlemleyerek aldatılıp aldatılmadığını anlamak mümkün:

  • Aldatan kişiler eskisi kadar ilgi göstermezler. Partnerinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız bunun ilk belirtisi eskiden mevcut olan ilginin çeyreğinin dahi gösterilmemesi olabilir. Nitekim eskisi kadar sık aramaması ve görüşmek istememesi, aldattığının göstergelerinden biri olacaktır.
  • Partneriniz telefonuna gelen mesajları ve çağrıları daha kim tarafından geldiğini görmeden saklamaya ve sizden gizlemeye çalışıyorsa büyük olasılıkla aldatılıyorsunuzdur. Özellikle bulunduğunuz ortamdan kısa süreliğine uzaklaşırken dahi telefonunu yanına alıyorsa muhakkak temkinli davranmalısınız.
  • Eğer partneriniz ani değişiklikler göstermeye başladıysa ve buna panik hali de eşlik ediyorsa aldatılma olasılığınız oldukça yüksektir. Nitekim normalden çok daha sinirli ya da normalden çok daha stresli olabilir.

Yukarıdaki özellikler elbette ki belirli dönemlerde herkesin başına gelebilir. Bu özelliklerin görülmesi, partner tarafından aldatıldığınızı yüzde 100 oranında kanıtlar nitelikte değildir. Fakat aldatan erkek ve kadınlarda sıkça rastlanan bazı özellikler yukarıdaki listede yer almaktadır. Bu duygu/durum değişiklikleri özelinde çeşitli değerlendirmeler yaparak ve dikkatli olarak aldatılıp aldatılmadığınızı rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

Aldatan Erkek Nasıl Davranır
Aldatan Erkek Nasıl Davranır

Öncelikle aldatan erkeklerin davranışları farklılık göstermektedir. Ve her zaman belirgin olmamaktadır. Ancak, Aldatan Erkek Nasıl Davranır? Diye sorduğumuz kişiler genellikle aşağıdaki davranışları sergileyebilirler:

  1. Daha az ilgi göstermek. Aldatmakla suçlanan erkekler genellikle partnerlerine daha az ilgi gösterirler. Ve daha uzak davranırlar.
  2. Telefon ve mesajlara geç cevap vermek. Aldatan erkekler, telefon ve mesajlara daha geç cevap verirler ve sürekli cep telefonlarını kontrol ederler.
  3. Görüşme planlarını değiştirmek: Aldatan erkekler, görüşme planlarını değiştirirler veya söyledikleri şeylerle yaptıkları şeyler uyuşmaz.
  4. Yalan söylemek: Aldatan erkekler, yalan söyleyebilirler ve hikayelerinde çelişkili ifadeler kullanabilirler.
  5. Daha fazla çalışmak: Aldatan erkekler, daha fazla çalıştıklarını söyleyebilirler. Veya işle ilgili daha sık seyahat ettiklerini iddia edebilirler.

Bu davranışlar her zaman aldatma anlamına gelmemektedir. Ancak, partnerinizin bu tür davranışlar sergilediğinden şüpheleniyorsanız, açık ve dürüst bir iletişim kurarak konuyu konuşmanızı öneririm.

Ayrıca buna benzer olarak Dilara Arıkanlı Sevgilisi Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir Erkek Neden Aldatır?

Bir erkek neden aldatır diye merak edenler için çok çeşit ve madde sayılmaktadır. Erkekler genellikle duygusal açıdan tatmine ulaşamadıklarında aldatırlar. Nitekim bu da duygusal açıdan tatmini farklı kadınlarda bulabilmeleri sebebiyle gerçekleşir. Bir diğer ve en popüler sebep ise macera arayışında olmalarından kaynaklanıyor. Bazı erkekler farklı insanlarla tanışmayı ve yeni deneyimler yaşamayı sevebiliyor. Bunun dozunu kaçıran erkeklerde ise genellikle aldatmayla sonuçlanıyor.

Aldatan Erkek Cinsellikte Nasıl Davranır?

Aldatan erkek cinsellikte nasıl davranır konusunun yanıtı oldukça basittir. Ayrıca Aldatan erkekler istisnaları olmakla birlikte çoğu zaman cinsellikten kaçınmayı tercih eder. Nitekim aldatmaların büyük çoğunluğu halihazırda içerisinde bulunulan ilişkide cinselliğin yeterli gelmemesi ve tatmin olunmamasıyla ilişkilidir. Bu sebeple bir erkek aldatmasına rağmen cinsel ilişkiye girmek istememektedir. Hatta çoğu erkek partneri uyumadan yatağa dahi girmek istemeyecek ölçüde olabilmektedir. Buna ek olarak aldatan erkekler gizlilik ve saklanma dürtüleri sebebiyle de cinsellikten uzaklaşmaktadır.

Ayrıca buna benzer olarak Instagram Beğendiğin Gönderileri Gizleme Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Aldatan Erkek Yakalanınca Nasıl Tepki Verir?

Aldatan erkek yakalanınca nasıl tepki verir konusu genellikle kişiden kişiye değişiklik gösterir. Fakat bu durumda olan erkeklerin büyük bir kısmı genellikle itiraf etmeyi tercih eder. Bazı erkeklerse suçunu inkâr eder ve doğrudan kendini savunmaya başlayabilir. Tamamıyla kişinin içerisinde bulunduğu durum sebebiyle büründüğü karakteri ve bakış açısıyla ilgilidir.

Ayrıca Hayatında başka kadın olan erkek nasıl davranır yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın