Ana Sayfa » Rehber » Mehmet Aslantuğ Aslen Nereli ? – Mehmet Aslantuğ’un İlk Eşi

Mehmet Aslantuğ Aslen Nereli ? – Mehmet Aslantuğ’un İlk Eşi

Mehmet Aslantuğ Aslen Nereli
Mehmet Aslantuğ Aslen Nereli

Mehmet Aslantuğ, Türkiye’nin Samsun ilinin Çarşamba ilçesinin Dikbıyık mahallesinde doğmuştur. Anne tarafından Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli bir ailenin 5. ve son çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

Özellikle Arzum Onan, Türkiye’nin tanınmış bir mankeni ve oyuncusudur. 31 Ekim 1973’te Ankara’da doğmuştur. Ailesi memur bir ailedir ve Arzum Onan, ailenin tek çocuğudur. İlkokulu Ankara’da tamamladıktan sonra, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da sürdürmüştür. Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı Bölümünden mezun olmuştur. Ancak, babasının sağlık sorunları ve maddi zorluklar nedeniyle üniversite eğitimine devam edememiştir.

Arzum Onan, 19 yaşında babasını kaybetmiştir. Ayrıca Babasının doğum yeri hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Arzum Onan’ın Ankara’da doğmuş olması ve ilkokul eğitimini de Ankara’da tamamlamış olması, ailesinin Ankara kökenli olduğunu düşündürmektedir. Ayrıca Bu bilgiler, Arzum Onan’ın babasının da Ankara’da doğmuş olabileceği yönünde bir izlenim vermektedir. Ancak, bu konuda kesin bir bilgiye ulaşılamamıştır.

 
🚀🎉Rehberimize göz atın! Bilgi dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Hemen tıklayın! 

Mehmet Aslantuğ’un İlk Eşi

Mehmet Aslantuğ’un ilk ve tek eşi, Türk oyuncu ve eski manken Arzum Onan’dır. Çift, 1996 yılında evlenmiş ve 2000 yılında Can adında bir oğulları olmuştur. Ancak, Mayıs 2023’te boşanmışlardır.

Arzum Onan’ın Doğum Yeri

Mehmet Aslantuğ Aslen Nereli
Mehmet Aslantuğ Aslen Nereli

Arzum Onan, 31 Ekim 1973 tarihinde Türkiye’nin başkenti Ankara’da doğmuştur.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın! 

Ayhan Bora Kaplan Kimdir? – Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Mehmet Aslantuğ’un Dini İnancı

Mehmet Aslantuğ’un dini inancı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Aslantuğ’un Çerkes kökenli bir aileden geldiği bilinmektedir.

Mehmet Aslantuğ’un Ailesi

Mehmet Aslantuğ, Samsun’un Çarşamba ilçesinin Dikbıyık mahallesinde dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli çiftçi bir ailenin 5. ve son çocuğu olarak doğmuştur.

Arzum Onan’ın Yaşı

Arzum Onan’ın Yaşı

Arzum Onan, 31 Ekim 1973 doğumlu olup, 2023 yılı itibariyle 50 yaşındadır.

Mehmet Aslantuğ’un Eski Sevgilileri

Mehmet Aslantuğ’un eski sevgilileri hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Aslantuğ’un 1996 yılında. Arzum Onan ile evlendiği ve bu evlilikten Can adında bir oğlu olduğu bilinmektedir.

Mehmet Aslantuğ’un Kardeşleri

Özellikle Mehmet Aslantuğ’un kardeşleri hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Aslantuğ’un anne tarafından. Ayrıca Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli çiftçi bir ailenin. 5. ve son çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com 

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın