Ana Sayfa » Rehber » Nox Player Sistem Gereksinimleri – Kaç GB?

Nox Player Sistem Gereksinimleri – Kaç GB?

Nox Player Sistem Gereksinimleri yazımız ile beraberiz. Popüler bir Android emülatörüdür ve kullanıcılara bilgisayarlarında Android uygulamalarını çalıştırma imkanı sağlar. Bu programın etkili çalışması için belirli sistem gereksinimlerine ihtiyaç vardır. Nox Player’ı kullanabilmek için öncelikle işletim sistemi uyumluluğu kontrol edilmelidir. Ayrıca bilgisayarın donanımının da bu programın sorunsuz şekilde çalışabilmesi için yeterli olması gerekir. Ayrıca, Rehber kategorimizdeki diğer yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! ?

Nox Player Sistem Gereksinimleri

Nox Player sistem gereksinimleri minimum ve önerilen şeklinde ikiye ayrılıyor. Bu ayrım yalnızca Nox Player özelinde değil diğer tüm oyunlarda da geçerli oluyor. Minimum sistem gereksinimleri çoğunlukla en düşük grafik ayarlarında ve FPS’te oyunun çalışabileceği sistemler oluyor. İdealiyse genellikle önerilen sistem gereksinimleri şeklinde geçiyor. Nox Player için güncel sistem gereksinimleri aşağıdaki listede yer alıyor:

 1. Minimum sistem gereksinimleri:
 2. Bellek (RAM) : 2 GB
 3. İşlemci : 2,2 GHz Çift çekirdekli işlemci
 4. Ekran Kartı : 1 GB Video Kartı
 5. Depolama Alanı : 1,5 GB
 6. İşletim Sistemi : Windows 10/8.1/8/7/XP & Mac PC/Laptop
 7. DirectX : Directx 9
 • Önerilen sistem gereksinimleri
 • Bellek (RAM) : 4 GB
 • İşlemci : 2,6 GHz Çok çekirdekli işlemci
 • Ekran Kartı : 1+ GB Video Kartı
 • Depolama Alanı : 2,5 GB
 • İşletim Sistemi : Windows 7-8-10 64-bit
 • DirectX : Directx 10

Bu kapsamda yukarıdaki listelerde yer alan sistem gereksinimlerini karşılayabilen cihazların Nox Player’ı çalıştırabilmesi mümkün olacaktır. Minimum sistem gereksinimleri dahi karşılanmıyorsa kullanıcıların dikkatli davranması ve çalıştırmaması tavsiye edilmektedir. Ayrıca dilerseniz Senetle Telefon Satan Yerler yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Nox Player Kaç GB? ?

Nox Player Kaç GB?
Nox Player Kaç GB?

Sıkça merak edilen Nox Player Kaç GB? sorusunu cevaplayalım. Nox Player’ın boyutu, indirilebilecek farklı sürümlere ve kullanılan işletim sistemine bağlı olarak değişebilir. En son sürümün boyutu yaklaşık 380 MB’dir. Ancak, bu boyut zaman içinde güncellemelerle birlikte artabilir veya azalabilir.

Nox Player Kaç Bit?

Nox Player kaç bit diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Bu uygulama hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemlerinde kullanılabilen bir Android emülatörüdür. Dolayısıyla, Nox Player hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemleri için uyumlu olarak sunulmaktadır. İşletim sisteminizin hangi sürümünü kullanıyorsanız, uygun olan Nox Player sürümünü indirip kullanabilirsiniz.

Nox Player Hangi Ülkenin?

Nox Player hangi ülkenin sorusu son dönemde sıkça araştırılmaya devam ediyor. Çin merkezli bir şirket olan Nox Digital Entertainment Co. Ltd. tarafından geliştirilmektedir. Dolayısıyla, Nox Player’ın kökeni Çin’dir. Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayar üzerinde çalıştırmak için popüler bir Android emülatörüdür.

Nox Ücretli mi?

Nox ücretli mi sorusunun yanıtı hayır olacaktır. Bu emülatör temel özellikleri ücretsiz olarak sunan bir Android emülatörüdür. Yani, Nox Player’ı indirip kullanmak ücretsizdir. Kullanıcılar, Nox Player ile Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarlarında çalıştırabiliyor. Aynı zamanda klavye ve fareyi kullanarak daha rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirler. Bunun yanı sıra, Nox Player çeşitli özellikler sunar, örneğin çoklu hesap yönetimi, dosya paylaşımı ve ekran kaydedici gibi.

Ancak, Nox Player’ın bazı gelişmiş özelliklerine erişmek için ücretli bir sürüm olan NoxPlayer VIP’e yükseltme yapabilirsiniz. NoxPlayer VIP, reklamsız deneyim, hızlandırılmış oyun performansı ve öncelikli müşteri desteği gibi avantajlar sunar. Ücretsiz sürümü kullanarak birçok özelliği keşfedebilirken, NoxPlayer VIP özelliklerine erişmek için ilave bir ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Ayrıca, Nox Player Sistem Gereksinimleri konusu ile alakalı sıkça sorulan sorulardan bazılarını sizler için bir araya getirdik.

Ayrıca, Nox Player Sistem Gereksinimleri yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın