Ana Sayfa » Tanıtım » Portekizce Tercüme Ofisi – Okeanos Tercüme

Portekizce Tercüme Ofisi – Okeanos Tercüme

Akdeniz ülkesi olan Portekiz ülkemizin hukuksal ve ticari ilişkilerinin olduğu ülkeler arasında yer alıyor. Öğrencilerin de sıklıkla Erasmus programları ile tercih ettiği ülkelerden biridir. Ticari ilişkiler başta olmak üzere eğitim ve turizm amaçlı olarak yoğun bir insan sirkülasyonu gerçekleşir. Tercümanlık büroları tarafından eğitim, turistik, gezi ya da ticari amaçlı Portekizce çeviri faaliyetlerinden faydalanmak mümkündür. Yurt dışına çıkmak isteyen kişilerin belge çeviri faaliyetlerinde bu alanda deneyimi bulunan uzman tercümanlar hizmetini sunar. Kaynak dile yönelik hedef dilin ana gramerine dikkat ederek doğru yerinde ve titizlikle bir çalışma gerçekleştirilir. Bu tarz evrakların noter onaylı olarak sunulması oldukça önemlidir.

Bireysel olarak yapılacak ziyaretlerde ya da iş amacı ile Portekiz’e gidileceği sırada pasaport almak gerekir. Pasaportun tercümesinin noter tasdikli olması ihtiyacı bulunur. Bunun için tercümanlık ofisleri noter onaylı, yeminli tercümanları ile bu hizmeti kısa sürede kişiye tanımlayacaktır. Tercümanlık ofislerinde başlatılan çeviri faaliyetleri müşterinin isteği doğrultusunda kelime analizi üzerinden belirli fiyat belirlenerek özel editör kontrolü ile sağlanır.

Portekizce-Türkçe Çeviri Hizmetleri Nelerdir?

Portekizce tercüme hizmeti sunulurken şirket evrakları başta olmak üzere pasaportlar, vize evrakları, transkript belgeleri, vekaletnameler ve sağlık raporları tercüme edilebilir. Kurumlar bu belgeleri apostil onaylı olarak da gerçekleştirmektedir. Dünya üzerinde 200 milyonu aşkın kişinin konuştuğu Portekizce dili Latin Amerika’daki nüfusun %34’ünü dahi kaplıyor. Bu derece önemli bir istatistik İtalyanca, Fransızca gibi diller kadar önemli olduğunu da ortaya koyuyor. Portekizce yeminli tercümanlar noter onaylı ya da apostil onaylı olarak son okuma ve redakte işlemini gerçekleştirip hizmetini ortaya koyuyor. Teknik anlamda kılavuzların kurulum ve bakımı, muhafazası, teknik şartnameler Portekizce-Türkçe, Portekizce çeviri faaliyeti kapsamında talebe göre tercümanlık ofisleri tarafından sunulabilir.

Çeviri talepleriniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya 0212 221 45 21 ve 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın