Ana Sayfa » Rehber » Konuşanlar Bilet Fiyatı 2023 – Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Konuşanlar Bilet Fiyatı 2023 – Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Konuşanlar bilet fiyatı 2023, Exxen dijital platformunda yayınlanan bu programa katılımcılar da bilet alarak dahil olacaktır. Hasan Can Kaya’nın hazırlayarak sunduğu bu program ciddi bir eğlence aracı olan son derecede popülerdir. Seyircilerin sadece izlemekle kalmayarak ayrıca şovu yönlendirmesi de fazlasıyla ilgi görmesini desteklemektedir. Bu yüzden çok fazla kişi bu programa bilet almak için sıraya girmektedir.

Konuşanlar Bilet Ne Zaman Satışa Çıkıyor?🟢

Konuşanlar Bilet Ne Zaman Satışa Çıkıyor?
Konuşanlar Bilet Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı özellikle genç kesimin dikkatinden kaçmıyor. Bununla beraber Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor sorusu da oldukça gündeme gelen konular arasında yer alıyor. Ancak bu komedi programının biletlerinin ne zaman satışa çıkacağı konusunda net bir bilgi de yer almıyor. Programın çekimlerine bağlı olarak tarihlerin belirlenmesiyle birlikte online ortamdan satın alınması söz konusudur. Ayrıca online bilet satışı yapılacak olan her bir mecradan Konuşanlar programına dahil olmak gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Bununla beraber son zamanlarda yurtdışından dahi bu programın ilgi görmesi bilet fiyatlarının artışına neden olduğu da belirtilmektedir. Genel olarak kişilerin bilet alması adına aceleci davranmasında da yarar vardır.

Konuşanlar Bilet Fiyatı 2023🟡

Konuşanlar programına katılım sağlamak isteyenler bilet almak için bir hayli yoğun çaba sarf etmektedir. Özellikle bu programın fiyatlarının ne yönde geliştiğini bilmek istemeleri de gayet doğal olan konular arasında yer almaktadır. Gerçekten bu programa dahil olmak isteyenler için uygun fiyat aralığında yer almaktadır. Ortalama olarak Konuşanlar Bilet Fiyatı 2023 121 TL‘dir. Eğer çift olarak almak isterseniz kadın-erkek 242 TL’ye denk gelmektedir.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatları

Özellikle pandemi döneminde insanlar tarafından oldukça sevilen ve her geçen gün seyircisi artan Stand up gösterisi olan Konuşanlar şuan da da hala devam etmektedir. Bilet almak isteyen kişiler biletix üzerinden bilet alabilirler. Fakat yoğunluktan dolayı çoğu insan uzun süreler boyunca bilet alamamaktadır. Özellikle Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatlarını merak edenler için fiyatlar sabittir ve 121 TL’den satılmaktadır.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebebi ise insanların Biletix üzerinden bilet bulamamasıdır. Bununla birlikte insanlar Mobilet üzerinden de bilet alabilmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Komik Rehber İsimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Konuşanlar Bileti Nereden Alınır?

Hasan Can Kaya’nın komedi programı olan Konuşanlar’a bilet almak isteyenlerin her hususu sorması gayet normaldir. Katılım sağlamak isteyen kişilerin Konuşanlar bileti nereden alınır tarzında bir soru yöneltmesi de normal olacaktır. Son zamanlarda son derecede dikkat çekecek olan bir komedi programı olması nedeniyle bir hayli popüler bir yerde varlık gösteriyor. Ayrıca Konuşanlar gösterisinde yer almak için herhangi bir bilet satış online noktasından alım yapmak mümkündür. Bununla beraber fiyat aralığını görmek ve uygun olan tarihe dair bilet ayarlamak gibi bir durum da açığa çıkacaktır. Konuşanlar gösterisine bilet alma konusunda bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Ancak bu online bilet alım noktalarında aceleci davranmakta fayda vardır.

Konuşanlar Katılım Şartları

Konuşanlar programına bilet almak isteyenlerin bazı şartları yerine getirmeleri önemlidir. Ayrıca Konuşanlar katılım şartları hususunda da bilet alırken bu detayları göz önünde tutmak gerekecektir.

  • Etkinliğe katılma konusunda 18 yaş kriteri vardır.
  • Biletler kişiye özeldir. Bununla beraber herhangi bir devir işlemi söz konusu değildir.
  • Konuşanlar gösterisi girişinde kimlikle giriş olacaktır.
  • Konuşanlar gösterisinde kadın erkek izleyici dağılımı eşit olacaktır.
  • Gösteri esnasında numarasız oturma durumu vardır.
  • Etkinlik süresi de 2 part olmak kaydıyla 4 saate yakın bir zaman dilimidir.

Konuşanlar etkinliğine bilet alacak olanların bu şartları göz önünde tutmaları son derecede önemlidir. Ayrıca kişilerin bu şartlara uygun olarak hareket etmelerinde de genel olarak fayda vardır.

Konuşanlar Bilet Fiyatları

Konuşanlar etkinliği konusunda 2023 fiyatları da dikkat çekmektedir. Ayrıca Konuşanlar bilet fiyatları neredeyse her bir online bilet satış noktasında benzer bir biçimde gelişecektir. Bununla beraber herhangi bir mecradan bu biletleri tedarik etmek son derecede kolay olacaktır.

  • Çift bileti (kadın-erkek): 242 TL
  • Kadın bileti: 121 TL
  • Erkek bileti: 121 TL

Konuşanlar Ne Zaman?

Konuşanlar programının ne zaman çekileceği de bilet almayı düşünenler için önemlidir. Bununla beraber Konuşanlar ne zaman türünde bir soruyu da yönelteceklerdir. Programın çekim tarihleri net olmadığından dolayı bu hususta bilet almadan önce mutlaka bilgi almakta fayda vardır.

Ayrıca rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Son olarak Konuşanlar Bilet Fiyatı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Takipte kalın.

Ayrıca, ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

3/5 - (2 Oy)
Yorum yapın