Ana Sayfa » Genel Kültür » Gibi Bölüm İsimleri – Gibi 3. Sezon Bölüm İsimleri

Gibi Bölüm İsimleri – Gibi 3. Sezon Bölüm İsimleri

Gibi Bölüm İsimleri, Gibi 3. Sezon Bölüm İsimleri ve Gibi bölüm adları yazımız ile karşınızdayız. Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin yazmış olduğu son döneme damgasını vuran bir dizidir. Exxen’de yayınlanan bu dizinin yeni bölümleri de çıkmaya devam edecektir. Oldukça fazla merak edilen Gibi dizisi bölümlerini sizler için listeledik.

Gibi Bölüm İsimleri

Şimdiye kadar 2 sezon devam eden bu dizinin ilk sezonundaki Gibi Bölüm İsimleri aşağıdaki gibidir. Her bölümün keyfi ve seveni olduğu gibi bölümleri merak eden de çoktur. Aşağıda 1. sezon bölümleri vardır. Bölümler 2021 yılında çekilmiştir.

Gibi 1. sezon bölümleri

Efsanenin başlangıcı olan bu ilk sezon isimleri ve detayları aşağıdaki gibidir. Son derece dikkatli ve özenli hazırlanmış olan Gibi 1. sezon bölümleri aşağıdaki gibidir:

 1. Bölüm: Kokariç
 2. Bölüm: Vatka
 3. Bölüm: Nü Model
 4. Bölüm: Erasmus’la Gelen Yamyam
 5. Bölüm: Yanlış Mentor
 6. Bölüm: Karanlık Güç
 7. Bölüm: İkinci Yol
 8. Bölüm: Badana
 9. Bölüm: Ayırtma Yinelemesi
 10. Bölüm: Kan Parası
 11. Bölüm: Yılmaz Bey Banyo
 12. Bölüm: Atın Bulunuşu (Sezon Finali)

Gibi 2. sezon bölümleri

Birbirinden güzel bölümleri ile belki de izleyenler tarafından her bölümü ayrı şekilde konuşulan bu Gibi 2. sezon bölümleri aşağıdaki gibidir:

 1. 13. Bölüm: Vücutçu Yalvaç
 2. 14. Bölüm: Kuki
 3. 15. Bölüm: Bej
 4. 16. Bölüm: Sokak Röportajı
 5. 17. Bölüm: Çaça ve Cosplay
 6. 18. Bölüm: İki İçi Dışı Bir Kişi
 7. 19. Bölüm: Gelin Başı
 8. 20. Bölüm: Resimdeki Ünlü
 9. 21. Bölüm: Eşref Hidayet Gürdal Kültür Merkezi
 10. 22. Bölüm: Vita Brevis (Sezon Finali)

Gibi 3. sezon bölüm isimleri

Gibi 3. Sezon Bölüm İsimleri
Gibi 3. Sezon Bölüm İsimleri

Yeni sezonu izleyicilerin oldukça beğendiği bir sezon olarak devam ediyor. Bölüm sayıları tam olmasa da bölümler çıktıkça buraya ekleme yapacağız. Ayrıca siz de bu sezondan en beğendiğiniz bölümü yorum kısmında belirtebilirsiniz.

 1. 23. Bölüm: Sarışın ve Kotlu
 2. 24. Bölüm: Keskin Nişancı
 3. 25. Bölüm: Nazilli’mize Hoşgeldiniz
 4. 26. Bölüm: Sınıfsal Veda
 5. 27. Bölüm: Mazbut Bir Hayat Sağlam Bir Ahlak Bol Bol Sevgi
 6. 28. Bölüm: Ghosting
 7. 29. Bölüm: Teşekkürler
 8. 30. Bölüm: Gülnuray
 9. 31. Bölüm: Bilanço
 10. 32. Bölüm: Birinci Kabak (Sezon Finali)

Gibi Bölümler

Feyyaz Yiğit’in mükemmel eseri olan Gibi dizi oldukça revaçtadır. Birçok kişi yeni bölümleri de sabırsızlıkla beklemektedir. Şimdi sizlere en çok merak edilen bölümleri aşağıda paylaştık. İşte Gibi Bölümler ve detayları sizlerle:

Gibi Kuki Kaçıncı Bölüm? (Gibi Sahibe Kaçıncı Bölüm)

Harika bir sahibe-köle ilişkisi anlatan ve olayın tamamı ile bir yanlış anlaşılma ile alakalı olduğu, mükemmel detaylara sahip bu bölüm çok tutmuştur. Her detayı ile defalarca kez kendisini izlettiren bir bölümdür. Exxen’in en fazla rağbet gören dizisi Gibi’de Kuki 2. sezon 14. bölümdür. (2. sezonun 2. bölümüdür.)

Gibi Ersoy’un Babaannesi Kaçıncı Bölüm?

Erasmus’tan gelen bir öğrenci ile Ersoy arasında yaşanan absürt ve trajikomik olayın senaryosu Türkiye tarihinin en ilginç ve keyifli olanları arasındadır. Hem aradaki minik detaylar hem de olayın tümü adını altın harflerle yazdırmıştır. Gibi, Ersoy’un babaannesi yani yamyam bölümü 1. sezon 4. bölümdür.

Gibi Eski Çağ Kaçıncı Bölüm?

Prodüksiyon olarak kuvvetli olan ve oldukça enteresan detaylar ile dolu Gibi atın bulunuşu yani eski çağ bölümü 1. sezon 12. bölümdür. (Sezon finalidir.)

Gibi Karakterleri

Her bölümünde ayrı bir absürtlüğe tanık olduğumuz ve son derece kaliteli içerikleri ile bizi kahkahalara boğan dizideki karakterler kimler? Daha yakından tanıyalım. Kalıcı olan karakterler:

 • Feyyaz Yiğit: Yılmaz
 • Kıvanç Kılınç: İlkkan
 • Ahmet Kürşat Öçalan: Ersoy

Dizide oynayan onlarca farklı karakter bulunmaktadır. Fakat kalıcı olanlar ve her bölüm oynayan kişiler yukarıdaki gibidir.

Gibi Dizisinin Konusu

Dizi her bölümü farklı bir hikayeye sahip, bölümler arasında herhangi bir olay örgüsü olmayan bir komedi, internet dizisidir. Yılmaz ve İlkkan (Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç) çok yakın 2 arkadaştır. Ve aralarında sürekli ufak tartışmalar olmaktadır. Başlarına gelen garip ve bir o kadar komik olaylarla da başa çıkmalarını izleyeceksiniz. Gibi Dizisinin Konusu genel manada ufak olayların ne kadar büyüyüp dev gibi hal almasından ibarettir. Gibi Bölüm İsimleri de konularına işaret etmektedir.

Gibi Dizisi Doğaçlama mı?

Evet, Oyuncuların ve yazarların söylediği üzere birçok noktasında doğaçlama yapılıyor. Örneğin Ethem’in yakınlarının ölmesi, diziye yapılan ekler, içlerinden gelen söylemler ve abartı hareketler bu doğaçlamaların bir parçası niteliğindedir. Ayrıca Gibi dizisi bölüm isimleri de özel olarak seçilmiş ve marjinaldir.

Dizi ile alakalı birçok merak edilen soru vardır. Dizi bölüm isimleri, karakterler, nereden izleyebilirsiniz? Gibi çeşit çeşit sorular mevcuttur. Şimdi bu soruların hepsine yanıt vereceğiz. Ayrıca Gibi bölüm adları içerisinde en sevdiğinizi de belirtmeyi unutmayın.

Gibi Bölüm İsimleri yazımızı sonlandırdık. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Genel kültür ile alakalı diğer yazılarımız da aşağıda sizlerle

Ayrıca ana sayfamızı ziyaret etmek isterseniz Bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

4.7/5 - (6 Oy)
Yorum yapın