Ana Sayfa » Coin Geleceği » Poly Coin Yorum – Polymath Network Coin Geleceği 2022

Poly Coin Yorum – Polymath Network Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Poly Coin nedir, Polymath Network Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Poly Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Polymath Network Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Poly (Polymath Network) Coin Nedir?

Polymath, ‘ güvenlik belirteçlerinin Ethereum’udur . Teknolojik temeli ve tokenize öz sermaye oluşturmak için araçlar sağlayan bir token verme platformudur. Şirketler, blok zincirindeki yatırımcılara güvenlik belirteçleri verebilir. Ancak, herkes için tasarlanmamıştır. Yatırımcılar, platformu kullanmadan önce kimlik doğrulama ve kara para aklama kontrolleri de dahil olmak üzere tüm yasal uygunluk kontrollerini tamamlamalıdır.

Poly Coin Projesi Nedir?

Proje ile alakalı çeşitli bilgileri aşağıda sizlerle paylaştık:

 • Akıllı sözleşmeler – Hisse senedi satın almak isteyen yatırımcılar emanete fon koyar. Hem ihraççı hem de yatırımcı, otomatik gerçekleştirme sözleşmesi tarafından jetonlar ve fonlar serbest bırakılmadan önce tüm gereklilikleri yerine getirmelidir.
 • Tanımlama – Yatırımcılar, STO’lara katılabilmeleri için öncelikle kimliklerini ve ikametgahlarını doğrulamalıdır. Ayrıca akredite yatırımcılar olarak nitelendirilmeleri gerekir. Katılımcıların her jeton satışı için beyaz listeye alınması gerekecektir. Bir satış için beyaz listeye alınmak, mutlaka bir diğerine erişim anlamına gelmeyebilir.
 • Kilitlenme süresi – Amerikan yasalarına göre, menkul kıymetlerin katılımcılara verilmeden önce bir süre kilitlenmesi gerekir. Bu, katılımcıların fiyatı aşağı çekebilecek açık piyasada hisse senedini hemen kırbaçlamalarını engeller. Polymath kendi ağında aynı kontrollere sahiptir. Akredite yatırımcıların 90 gün beklemesi gerekir; perakende yatırımcıların jetonlarına erişmek için tam bir yıl beklemesi gerekiyor.

Polymath Network Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Polymath, iki Kanadalı, Trevor Koverko ve Chris Housser tarafından kuruldu. Koverko, 2015 yılında kripto para birimine geçmeden önce çok sayıda fintech şirketinde çalışmıştı. Housser, Toronto’da finans ve iş hukuku alanında ortak olarak çalışarak dört yıl geçirdi.

Bu içeriğimize benzer olan Win Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Poly Coin Yorum

Poly Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Şu özellikleri ile ön plana çıkıyor.

 • Düzenleyici kesinlik – Güvenlik belirteci satışları, dünyanın en katılarından bazıları olan ABD mali düzenlemesine uygun olmalıdır. İhraççılar, satışı SEC’e kaydettirmek ve ilgili yasal belgeleri dosyalamak için platformu kullanabilir. Yatırımcıların satışa katılmadan önce AML/KYC kontrollerinden geçmeleri gerekir.
 • Erişilebilir – Platform, kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Blockchain hakkında herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Bu, şirketlerin hisse satışına odaklanabileceği anlamına gelir. İhraççılar, birkaç dakika içinde işlevsel bir güvenlik oluşturabilen ‘sihirbaz’ uygulamasını bile kullanabilirler.
 • Aracı yok – Geleneksel menkul kıymet satışlarıyla ilişkili uzun ve karmaşık bir tedarik zinciri var. Polymath kullanan şirketler, hisse senetlerini doğrudan yatırımcılara satabilir. Bu, genel giderleri azaltır ve süreci hızlandırır.
 • Bir standart – Polymath, ST-20 belirteç standardını geliştirdi. ERC-20 standardına benzer şekilde , platformda başlatılan menkul kıymetlerin teknolojik olarak benzer olduğu ve hepsinin birbiriyle etkileşime girebileceği anlamına gelir.

Poly (Polymath Network) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Polymath Network hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Poly Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Poly Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Bununla beraber projesel anlamda oldukça elverişli ve de kaliteli bir platform. İncelemekte yarar var.

Poly Coin Geleceği 2022-2030 (Polymath Network)

Poly Coin Geleceği
Poly Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Poly coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Poly Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Poly Coin Geleceği

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.570.590.66
20230.820.840.95
20241.131.171.38
20251.701.742.01
20262.402.482.89
20273.543.644.22
20285.015.196.19
20297.417.628.80
203011.1211.5013.10

Polymath Network ile alakalı gelecek yılların Poly coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Poly Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

Poly Coin Geleceği 2022

Poly Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Poly‘nin ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.59$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Poly Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.84$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Polymath Network Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 1.74$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Poly Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 6.47$ değerine ulaşabilir.

Polymath Network Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Polymath Network için 2030 yılında en düşük 11.50$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Poly Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. Polymath Network coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Poly Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Poly coin projesi

Poly Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Poly Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Poloniex
 • Bithumb
 • FTX
 • Bitfinex
 • Gate.io
 • Bybit

Bu içeriğimize benzer olan Sand Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Poly Coin Nasıl Alınır?

Poly Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Polymath Network coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Polymath Network Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Poly alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Poly Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Poly Coin (Polymath Network) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Polymath Network Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Poly Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Wsg Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Poly Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Polymath Network, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Poly Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.063 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Poly Coin Grafik Yorum ve Analizi

Poly Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan Polymath Network Coin, Bir zamanlar oldukça artış göstermiş fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Poly (Polymath Network) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Poly Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. Polymath Network coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Poly (Polymath Network) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Poly Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Poly Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Poly Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ile Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Poly Coin Yorum – Polymath Network Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (18 Oy)
Yorum yapın