Ana Sayfa » Coin Geleceği » GO Coin Yorum – GoChain Coin Geleceği 2022

GO Coin Yorum – GoChain Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan GO Coin nedir, GoChain Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle GO Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan GoChain Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

GO (GoChain ) Coin Nedir?

GoChain, Mayıs 2018’de yeniden hayata geçirilen bir ana ağa sahip yeni bir bağımsız blok zinciridir. Kod, Ethereum’dan çatallanmıştır, bu nedenle, Ethereum’un kendisinde çalışan tüm DApp’ler ve araçlarla %100 uyumludur. GoChain ekibi, Ethereum’un kodunu aldı ve yeni bir blok zinciri konsensüs modeli uygulamak gibi bazı büyük değişiklikler yaptı: İtibar Kanıtı (PoR). Bu yeni fikir birliği modeli, güç tüketimi ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve blokları neredeyse anında doğrularken sıfıra yakın işlem ücreti ile saniyede 1.300 işlem yük kapasitesini işleyebiliyor.

GO Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı:  GoChain, bir fikir birliği mekanizması olarak Proof of Work kullanan blok zincirlerinin merkezileşme, ölçeklenebilirlik ve enerji tüketimi sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Proof of Work, blok zincirler için faydalı bir algoritma olsa da, bazıları kripto devrimini başlatarak amacına hizmet ettiğini iddia edebilir. GoChain, daha hızlı, daha ölçeklenebilir, daha az merkezileştirilmiş ve daha az enerji yoğun bir şeye doğru bir değişiklik getirmeyi amaçlıyor.

Ethereum’dan 100 kat daha hızlı olmasının yanı sıra, Bitcoin ile karşılaştırıldığında 10 kat daha merkezi olmayı ve 1.000 kat daha az güç tüketimi sağlamayı hedefliyor.

 • Saniyede 1300 İşlem (TPS).
 • Sıfıra yakın işlem ücreti.
 • İtibar Kanıtı konsensüsü (PoR).
 • Ethereum ile aynı ücret yapısı.

GoChain Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, GoChain, Coco Veda, Red Cat, GBFS, Veve, Lenovo, Microsoft ve Dish dahil olmak üzere dünya çapında çeşitli sektörlerde endüstri liderleriyle ortaklık kurdu.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

GO Coin Yorum

GO Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, GoChain’in İtibar Kanıtı fikir birliği modeline geçişi, tamamen güvenli ve herhangi bir dahili veya harici sorundan arınmış bir ağ sağlamak için tüm ağ katılımcılarının itibarını dikkate alır. GoChain blok zincirinde tüm katılımcıların bir itibara sahip olması gerekir ve sistemi finansal veya marka açısından aldatmaya çalışmanın ciddi sonuçları olacaktır.

GoChain Coin iyi bir yatırım olmadığını düşünenler için bazı sebepleri sıraladık.

 • Ethereum, Google’dan 3 kat daha fazla enerji kullanır;
 • Ademi merkeziyetçilik vaat edildiği kadar büyük değil;
 • Ethereum saniyede yalnızca ~13 işlemi gerçekleştirebilir;
 • Akıllı sözleşmeler, hırsızlığa karşı dayanıklı değildir.

Kullanıcılar, GO projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

GO (GoChain ) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın GoChain hakkında coin yorumları sizlerle. İşte GO Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gochain çok dürüsttür ve çok güvenilir ve emniyetli olduğu için bu platformu kullanmayı tercih ediyorum, web sağlayıcının sağlam bir topluluk erişimi var

Gochain, çok yönlü ve güçlü ve destekleyici bir temele sahip olan web 3.0’a bağlıdır. Bu yüzden kesinlikle değerlendirilmeye alınması gerekir.

Gochain’in açık bir organizasyonun zirvesinde geliştirilmiş, birlikte çalışabilir bir blok zinciri olduğu konusunda hemfikirim.

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam GO Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

GO Coin Geleceği 2022-2030 (GoChain)

GO Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında hot coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece GO Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

GO Coin Geleceği

GoChain ile alakalı gelecek yılların hot coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece GO Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0280.0290.033
20230.0410.0420.050
20240.0570.0590.070
20250.0830.0860.100
20260.120.120.15
20270.180.180.21
20280.270.270.31
20290.370.390.46
20300.550.570.66

GO Coin Geleceği 2022

GO Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular GO ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.033 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

GO Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.050 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

GoChain Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.070 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

GO Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.100 $ değerine ulaşabilir.

GoChain Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan GoChain için 2030 yılında en düşük 0.55 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

GO Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. GoChain coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası GO Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • GO coin projesi

GO Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda GO Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • KuCoin
 • Gate.io
 • Upbit
 • Bittrex
 • CoinDCX

GO Coin Nasıl Alınır?

GO Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek GoChain coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz GoChain Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet GO alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada GO Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

GO Coin (GoChain) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten GoChain Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece GO Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

GO Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan GoChain, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak GO Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.028 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

GO Coin Grafik Yorum ve Analizi

GO Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan GoChain Coin, 30 mart 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde GO, eylül ayının sonuna kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

GO (GoChain) Yükselir Mi, Düşer Mi?

GO Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. GoChain coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

GO (GoChain) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. EGT Coin’de de aynı durum söz konusudur.

GoChain Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak GO Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak GO Coin Yorum – GoChain Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (6 Oy)
Yorum yapın