Ana Sayfa » Coin Geleceği » Sand Coin Geleceği 2023 – Sandbox Coin Yorum

Sand Coin Geleceği 2023 – Sandbox Coin Yorum

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Sand Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Sand Coin Geleceği 2023 ve coin yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Son olarak şunu belirtelim yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Sand Coin Nedir?

Öncelikle Sand Coin Nedir? Önce Madeni para, Pixowl tarafından 2011 yılında piyasaya sürüldü, madeni para, tüm kullanıcıların varlıkları bir oyun şeklinde oluşturmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. Sand Coin Geleceği de buna bağlı yükseliş göstermektedir.

Ayrıca merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO) ve takas edilemez tokenlerin yetkilerini birleştirerek. İnternette bulabileceğimiz gibi, madalyonun gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturduğu biliniyor.

Sandbox (Sand) Özellikleri

Sandbox (Sand) Özellikleri
Sandbox (Sand) Özellikleri

Resmi WhitePaper’ın ayrıntılarına göre, madalyonun ana görevi, blok zinciri teknolojisini ana akım oyunlarda başarılı bir şekilde tanıtmaktır. Temel olarak platform, tüm içerik oluşturuculara veya oyunculara izin veren yaratıcı bir oyna-kazan modeline odaklanır.

 • Güçlü ve sağlam projesi
 • Teknik ve temel analizlerinin iyi olması
 • Piyasa gücü ve hacmi

Özellikle kaynaklara göre, Arthur Madrid Pixowl’un kurucu ortağı ve CEO’su ve madalyonun başarısının arkasındaki tek kişi. 2000 yılında Universite Paris Dauphine’den ekonomi bölümünden mezun oldu.

Sand Coin Sahibi Kim?

Sébastien Borget, The Sandbox‘ın Kurucu Ortağı ve COO’sudur. Hem teknoloji hem de oyun alanında 14 yıllık deneyime sahip bir girişimcidir. Sébastien aynı zamanda sektördeki 200 kilit üyeden oluşan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Blockchain Game Alliance’ın da Başkanıdır. Bu CV, sandbox coin geleceği hakkında bize fikirler verebilir.

Sand (Sandbox) Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2023 ve 2030 yıllarını arasında Sand Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Sand Coin Geleceği 2023

Sand Coin Geleceği 2023 konusundan bahsetmişken, bu zamanlarda fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0.86 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Sand Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 1.6 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, Sand Coin Geleceği 2024 için parlak durumu kolayca gösteriyor.

Sandbox Geleceği 2025

2025 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 3.14 $ fiyatına ulaşacağını Sand Coin yorum olarak varsayabilirsiniz.

Sand Coin Geleceği 2026

Şimdi 2026 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu Sand Coin Geleceği için kripto para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 4.36 $ değerine ulaşacak.

Sandbox Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Sand için 2030 yılında en düşük 10,79 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Sand Coin Yorum 2023

Önce Sand Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Sandbox, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Ayrıca kullanıcılar, Sandbox projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Sand Hangi Borsalarda Var?

Sand Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • FTX
 • Gate io
 • Kucoin
 • Huobi
 • Bithumb
 • Uniswap
 • Gemini
 • Bybit
 • Kraken
 • Coinone

Sand Coin Fiyat Tahmini

Sand Coin Fiyat Tahmini
Sand Coin Fiyat Tahmini

İlk olarak Sand Coin Fiyat Tahmini konusuna gelirsek, oldukça revaçta bir coin olduğunu söyleyelim. Ve projesi baya beğenilen bir kripto para. Bu yüzden yatırım yapılırken oldukça dikkat edilmesi gereken bir proje.

Fiyat tahmini konusunda net şeyler söylemek pek mümkün değil ancak. 2023 yılı ön görülen tahminler 0.86 dolar seviyelerinde izleyeceğini söylüyor.

Fakat unutmayın ki iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek oldukça mümkündür. Söylemlerimiz yatırım tavsiyesi değildir.

Sand Coin Neden Düşüyor?

Peki Sand Coin Neden Düşüyor? Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de Sand Coin yorum için bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor.

,Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Sand Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Sand Coin ara ara olsa da düşüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Alpine Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz

Sandbox Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Sand Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan Sand Coin yorum için sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sand Coin Geleceği Hakkında Sık Sorulan Sorular

SAND Coin Geleceği Hakkında Sık Sorulan Sorular ile karşınızdayız. Bunlara verdiğimiz cevaplar sorularınıza ışık tutacak. Ayrıca sizin de sormak istediğiniz sorular varsa yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Detaylı cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Sand Coin Geleceği 2023 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (19 Oy)
Yorum yapın