Sand Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Sand Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Sand Coin Geleceği Mayıs 2022 ve coin yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Sand Coin nedir?

Önce Madeni para, Pixowl tarafından 2011 yılında piyasaya sürüldü, madeni para, tüm kullanıcıların varlıkları bir oyun şeklinde oluşturmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır.

Ayrıca merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO) ve takas edilemez tokenlerin yetkilerini birleştirerek. İnternette bulabileceğimiz gibi, madalyonun gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturduğu biliniyor.

Atlas Coin Alınır Mı?

Sandbox (Sand) Özellikleri

Resmi WhitePaper’ın ayrıntılarına göre, madalyonun ana görevi, blok zinciri teknolojisini ana akım oyunlarda başarılı bir şekilde tanıtmaktır. Temel olarak platform, tüm içerik oluşturuculara veya oyunculara izin veren yaratıcı bir oyna-kazan modeline odaklanır.

Özellikle kaynaklara göre, Arthur Madrid Pixowl’un kurucu ortağı ve CEO’su ve madalyonun başarısının arkasındaki tek kişi. 2000 yılında Universite Paris Dauphine’den ekonomi bölümünden mezun oldu.

Sand Coin Sahibi Kim?

Sébastien Borget, The Sandbox‘ın Kurucu Ortağı ve COO’sudur. Hem teknoloji hem de oyun alanında 14 yıllık deneyime sahip bir girişimcidir. Sébastien aynı zamanda sektördeki 200 kilit üyeden oluşan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Blockchain Game Alliance’ın da Başkanıdır.

Bu içeriğimize benzer olan Lend Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Sand (Sandbox) Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Sand Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20228.368.609.98
202312.0612.4914.36
202417.6518.1421.50
202525.4526.3630.96
202635.5236.8444.20
202752.2154.0562.79
202877.1479.3092.84
2029110.95114.12133.37
2030158.54164.25191.77
2031223.58231.79269.78

Sand Coin Geleceği 2022

Sand Coin Geleceği 2022 Mayıs konusundan bahsetmişken, bu zamanlarda fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 8,60 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Sand Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 12,49 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Sandbox Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 18,14 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Sand Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 26,36 $ değerine ulaşacak.

Sandbox Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Sand için 2030 yılında en düşük 231,79 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dash Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Sand Coin Yorum 2022

Önce Sand Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Sandbox, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Sandbox projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Sand Hangi Borsalarda Var?

Sand Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • FTX
 • Gate io
 • Kucoin
 • Huobi
 • Bithumb
 • Uniswap
 • Gemini
 • Bybit
 • Kraken
 • Coinone

Sand Coin Grafik

Sandbox Coin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan Sandbox coin sonrasında çok düşmüş ve 12-13 dolar bandına gerilemiştir.

Sand Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Sand Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Sand Coin ara ara olsa da düşüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Alpine Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz

Sand (Sandbox) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Sand Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Sand Coin Geleceği 2022 Mayıs ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sandbox Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Sand Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Sand Coin Geleceği 2022 Mayıs Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın