Ana Sayfa » Coin Geleceği » TLM Coin Geleceği 2023 – Alien Worlds Coin Yorum – Artacak mı?

TLM Coin Geleceği 2023 – Alien Worlds Coin Yorum – Artacak mı?

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Tlm Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Tlm Coin Geleceği 2023 ve yorum, tlm coin fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler Coin geleceği kategorimizdekiler gibi sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Tlm Coin Nedir?

Tlm Coin diğer adıyla Alien Worlds, blok zinciri üzerine kurulmuş bir tarayıcı oyunudur. Alien Worlds oyununda, oyuncu bir 2055 farklı maceranın içinde bulur kendisini. Sürekli hedef olan oyuncu, oyundaki değerli bir mineral olan Trilium’u çıkarmak için uzak dünyalara gitmektedir. Alien Worlds Metaverse’deki her şey tokenize edilmekte ve oyuncular sayısız madencilik maceraları boyunca NFT’ler şeklinde bazı olağandışı şeyler kazanabilirler. Ayrıca bu DeFi teknolojisini kullanan, oyun herkes için ücretsizdir. 

[ays_poll id=28]

Alien Worlds’deki her NFT’nin oyunda belirli bir amacı vardır. Örneğin, madencilik verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olabilmekte madencilik araçları ve maceracı bir kaşifin küreklerinin uzunluğunu ve çevresini telafi etmek için kullanabileceği faydalı avatarlar vardır. 

Alien Worlds (TLM) Özellikleri

TLM Coin diğer adıyla Alien Worlds, yüksek düzeyde ölçeklenen, merkezi olmayan ve anonim bir platfHem gezegenler hem de oyuncular TLM için rekabet ederek gruplar arasında yoğun rekabete ve işbirliğine yol açar. Alien Worlds meta veri tabanındaki mevcut özellikler şunlardır:

 • Madencilik **:** Oyuncular, uygun NFT’leri kullanarak farklı gezegenlerden TLM madenciliği yapabilir  .
 • Staking:  Oyuncular, TLM ve NFT’lerde stake ödülleri kazanmak için TLM’yi ve Planet’in ödül havuzunu artırmak için Trilium’u Planets’e yatırır.
 • Planet DAO yönetimi:   Konsey adayları için haftalık seçimlere katılın .
 •  NFT’leri takas edin : Oyuncular, madencilik ve oyun içi görevler için kullanılmak üzere Binance Smart Chain (BSC) ve WAX ​​üzerinde NFT’leri takas edebilirler.
 • Çapraz zincir köprü:  Porting TLM  BSC, WAX ve Ethereum arasında.

TLM Coin Sahibi Kim?

Kısacası kurucusunun Stefan Bergström olduğu Moonwhale Blockchain Ventures yatırım firması da Alien Worlds yatırımcıları içinde yer aldığını biliyoruz.

Bu içeriğimize benzer olan CFX Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

TLM (Alien Worlds) Coin Geleceği 2023-2030

Aşağıdaki tablodan 2023 ve 2030 yıllarını arasında TLM Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

TLM Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca Tlm Coin Geleceği ve fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,05 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Alien Worlds Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.08 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

TLM Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle Tlm Coin yorum için madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0.2 $ değerine ulaşacak.

Alien Worlds Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan TLM için 2030 yılında en düşük 1,9 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Rose Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Tlm Coin Yorum 2023

Tlm Coin Yorum
Tlm Coin Yorum

İlk olarak Tlm Coin diğer adıyla Alien Worlds, oyuncular arasındaki ekonomik rekabeti hedefleyen bir kuruluştur. İşbirliğini simüle eden bir NFT Defi metaverse’dir. Bununla birlikte TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılıp oynanabilmekte. Ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT’ler (dijital oyun öğeleri) edinilebilmekte. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak, oyunlarına en uygun NFT’leri satın alabilir ve bir araya getirebilir. Tlm Coin Yorum yapmak gerekirse oldukça faydalı ve yenilikçi bir platformdur. Bir çok kişi tarafından sevilen bir oyun olma yolunda ilerliyor diyebiliriz. Şunlar ayrıca çok önemlidir:

 • Yenilikçi
 • Sade
 • Blok zincirine bağı
 • Aktif bir ekibe sahip

Önce TLM Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Alien Worlds, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Alien Worlds projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. TLM Geleceği 2023 yılında da çok önemlidir. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

TLM Hangi Borsalarda Var?

TLM Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • FTX
 • Bittrex
 • Poloniex
 • LBank
 • PancakeSwap
 • MEXC
 • WazirX
 • Paribu

TLM Coin Fiyat Tahminleri

Tlm Coin Geleceği 2023 yazımıza grafik yorumuyla devam ediyorum. Bunun yanında grafiğini de incelersek, eğer ağustos ayının başında ciddi bir yükseliş yapmış ve $0.033 seviyelerine kadar çıkmıştır. Daha sonra oldukça değer kaybeden Tlm coin, Yakın zamanda yani eylülün ilk haftalarında $0.020 seviyelerinde seyrediyor her ne kadar toparlasa da bundan sonrası için hem olumlu hem de olumsuz yorum yapan kesimler mevcut. Nasıl bir şekil alacağını zaman gösterecek.

Bunun aynında TLM Coin Fiyat Tahminleri ile alakalı olarak 12 ağustos tarihinde çok ciddi bir yükseliş yapmıştır. $0.03 seviyelerine çıkmıştır ve tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Daha sonra süreçte düşüş eğilimi göstermiştir. Zaten oldukça bilinen olan bir coindir. Her ne kadar yükseliş göstermişse de eski seviyelerine ulaşamamıştır.

Alien Worlds Coin Geleceği

Oldukça revaçta olan ve sürekli olarak merak edilen bir kripto paradır. Özellikle de proje ve çıkış esası çok ilgi çekmektedir. Oyunların da bu dönemdeki popüler yükselişi bu coinin artmasında ve odak noktasında olmasında etkendir. İlerleyen süreçte de bu durumun devam etmesi Alien Worlds Coin Geleceği açısından çok önemlidir. Sizlere Alien Worlds Coin Geleceği ile alakalı birkaç yorum paylaşacağız:

 • Oyunlar bu şekilde giderse TLM çok sevilecektir.
 • Ben geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyorum, TLM 20-30 kat artacaktır.
 • Kripto paraların yeniden yükselişi ile birlikte TLM’de etkiyi hissedeceğiz.

TLM Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. TLM Coin Fiyat Tahminleri için şunu da söylemek gerekmektedir. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. TLM Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden TLM Coin ara ara olsa da düşüyor.

TLM (Alien Worlds) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi TLM Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. TLM Coin Yorum yapmak için herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Tlm Coin Yorum ile alakalı dieğr merak edilen sorular ve cevapları ise aşağıdaki gibidir:

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak TLM Coin Geleceği 2023 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (11 Oy)
Yorum yapın