Skycoin Yorum – Skycoin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Skycoin nedir, Skycoin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Skycoin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Sky, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Skycoin Nedir?

Öncelikle Skycoin nedir sorusunu cevaplayalım. Skycoin, kullanıcıların kripto para birimi karşılığında ağ hizmetleri sağladığı, merkezi olmayan, eşler arası bir İnternet hizmeti yaratmayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir. Bu Skycoin projesi 2013’te piyasaya sürüldü ve Skywire ağ ağı 2019’da piyasaya sürüldü.

Skycoin (SKY), blok zincirinin teşvik edici yapısından yararlanan, açık kaynaklı, topluluğa ait, donanım tabanlı bir eşler arası internettir.

Skycoin’in platformu, proje ekibi tarafından ‘tamamen güvenli, sonsuz ölçeklenebilir ve ISP’den bağımsız’ olarak faturalandırıldı. Golang dilinde yazılmış ve Obelisk konsensüs algoritması üzerinde çalışan Skycoin, güvenlik, kullanılabilirlik ve kullanım kolaylığına odaklanmıştır. Dikilitaş, her düğümün etki puanına bağlı olarak fikir birliği kararları veren ‘güven dinamikleri ağı’ kavramına dayanır. Her düğüm, belirli sayıda diğer ağ düğümlerine abone olur ve bir düğümün abone ağının yoğunluğu, ağ üzerindeki etkisini belirler.

Skycoin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Skycoin ayrıca, İlk Para Tekliflerini (ICO’lar) veya diğer ticari uygulamaları çalıştırmak için kullanılabilecek merkezi olmayan uygulamalar için kendi platformunu işletmektedir . Şirkete göre, Fiber mimarisi, her biri saniyede 300 işlem hızında işleyebilen “ipler gibi yan yana yerleştirilmiş sonsuz ölçeklenebilir bir blok zinciri ağı” olarak tanımlanabilir.

Skycoin, Fiber’in “yıldırım hızında” olduğunu, az enerji kullandığını ve işlem ücreti olmadığını söylüyor. Ancak Skycoin teknik incelemesine göre “Her şirketin kendi blok zinciri olduğu için”, “Ethereum’un ERC-20’si gibi platformlarda görülen tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşmıyorlar.”

Skycoin – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Skycoin, 2011 yılında eski Bitcoin geliştiricisi Brandon ‘Synth’ Smietana tarafından kuruldu ve Skycoin platformuna yönelik ilk taahhütler 2013’te yayınlandı.

Bu içeriğimize benzer olan Mdx Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Skycoin Yorum

Skycoin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Skycoin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Kullanıcılar, Sky projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Artık Skycoin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Skycoin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Skycoin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Sky hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Skycoin ile alakalı uzman görüşleri;

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Sky oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Skycoin incelemek ve detaylandırmak isterim.

Skycoin Geleceği

Skycoin geleceği
Skycoin geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Sky coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Skycoin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Sky ile alakalı gelecek yılların Skycoin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Skycoin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.250.270.31
20230.380.410.46
20240.530.560.69
20250.760.790.95
20261.101.131.36
20271.571.641.91
20282.312.392.83
20293.343.514.03
20304.784.945.83

Skycoin Geleceği 2022

Skycoin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Sky ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.27$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Skycoin Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.41$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Skycoin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.56$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Skycoin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.79$ değerine ulaşabilir.

Skycoin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Skycoin için 2030 yılında en düşük 4.94$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Skycoin Güvenilir mi?

Skycoin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası SkyCoin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Sky coin projesi

Skycoin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Skycoin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • LBank
 • Bitbns
 • ExMarkets
 • FinexBox
 • Hotbit

Bu içeriğimize benzer olan Stx Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Skycoin Nasıl Alınır?

Skycoin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Sky Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Skycoin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Sky alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Sky Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Skycoin Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Skycoin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Skycoin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan High Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Skycoin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Sky, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Skycoin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.27 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Skycoin Grafik Yorum ve Analizi

Skycoin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Skycoin, 3 Ocak 2018 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Sky Yükselir Mi, Düşer Mi?

Skycoin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Skycoin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Skycoin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Skycoin’de de aynı durum söz konusudur.

Skycoin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Sky Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Skycoin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Skycoin Yorum – Skycoin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın