Ana Sayfa » Coin Geleceği » GARI Coin Nedir? Yorum ve Geleceği 2024

GARI Coin Nedir? Yorum ve Geleceği 2024

GARI Coin Nedir, Yorum ve Geleceği hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Kripto para piyasasında oldukça sallantıda olan bu coin tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Biz de bugün Gari Network konusunu tüm yönleriyle ele alacağız. Özellikle yatırımcıların yüksek beklentisi içinde olduğu Gari Coin, Chingari adıyla 2018’de bir sosyal ağ platformu olarak piyasaya sürüldü. Genellikle “Hindistan’ın TikTok’u” olarak adlandırılıyor.

Kısacası durum böyle olunca yüksek potansiyeli olduğunu zaten anlamışsınızdır. Hadi yazımızın detaylarına geçelim bakalım Gari coin alınır mı? Bu tarz kar bırakacak coinleri, Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendiriyoruz. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

GARI Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir strateji. Dolayısı ile önce GARI Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım.

Gari Network, TikTok’tan ilham alan Hindistan’ın en büyük kısa video paylaşım uygulaması olan Chingari Uygulamasının resmi kripto para birimidir. Bunun yanında Chingari Uygulaması 2018’de piyasaya girdi. Ve an itibari ile 35 milyon kullanıcıyla 100 milyondan fazla indirmeye sahip. 

Chingari Uygulaması yerel bir mobil uygulama olarak çalışırken, Gari ağ belirteci Solana tarafından desteklenir. GARI Network Coin amacı ise, uygulama içi satın almalar ile kazanmayı ve NFT ticareti için kullanılıyor. Ayrıca GARI Coinin maksimum arz 1 milyar olduğunu belirtelim.

Gari Coin Hangi Borsada Bulunuyor?

Gari Coin Network sizin de güveninizi kazanmış olabilir. Bu yüzden hangi borsalarda bu coini bulabileceğinizi söyleyelim. KuCoin gibi birçok büyük borsada bulunan GARI coin aşağıdaki borsalarda listeleniyor. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • KuCoin
  • Gate.io
  • Huobi Global
  • FTX
  • Kraken
  • OKX
  • MEXC
  • Raydium

GARI Coin Yorum

Gari Network, TikTok’tan ilham alan Hindistan’ın en büyük kısa video paylaşım uygulaması olarak piyasaya oldukça hızlı bir giriş yaptı. Bunu yanında Sol coin bu projeyi desteklemesi ile piyasanın güvenini kazandığını söyleyebiliriz. Ayrıca birçok işinde ehli uzmanlar bu proje desteklendiği için beklentinin yüksek olduğunu biliyoruz.

Peki yaşanan bu düşüş alım fırsatı olarak değerlendirilebilir mi? GARI Coin hakkındaki yorumlarınızı alt kısımda belirtmeyi unutmayınız.

Bu yazıdaki herhangi bir ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz. Bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez. Yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

GARI Coin Geleceği

GARI Coin Geleceği
GARI Coin Geleceği

Özellikle 2024 yılında GARI Coin Geleceği, güçlü bir yokuş aşağı trendi ortaya koyuyor. Ve bu da onu kripto dünyasında en kafa karıştırıcı coinlerden biri yapıyor. Ancak piyasaya sağlam girmesi ile potansiyelini kanıtladığını düşünüyorum. Bunun yanında GARI’nın kısa vadede rakiplerini geçmesi muhtemeldir.

Bu düşüş trendi ne zaman son bulacak? Uzmanlar neler söylemiş? Düşüş trendi alım fırsatı olarak değerlendirilebilir mi?

Uzmanların yukarı yönlü hareketin ne zaman olacağı konusunda konuşurken daha dikkatli olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle ülkesinde oldukça tutmuş olan bu proje kripto piyasasında da tutunabileceğini söylüyorlar. Bunun yanında ilerleyen zamanda düşüş trendini kırıp büyümeye başlayacağını ve kripto para piyasasında bilinen yüzlerinden biri olacağına inanıyorlar.

Gelelim bu coin için 2024 yılı için hedef fiyat konusuna. GARI Coin Geleceği parlak mı ve ilerleyen yıllarda nasıl bir fiyatlanma bekliyoruz? Birçok yabancı siteden fiyat konusunu sizler için araştırdık. Bizim için mantıklı gelen fiyatları sizin için çıkardık. Alt kısımdaki tablodan gelecek yılların fiyatlarına erişebilirsiniz.

Yıl İçinde BeklenenMinimum FiyatıOrtalama FiyatıMaksimum Fiyatı
20220.340.540.71
20230.750.901.1
20241.21.351.5
20251.51.72
GARI Coin Nedir? Yorum ve Geleceği 2024

GARI Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

21 Şubat 2022’de 0.98 dolar seviyelerin üstüne çıkmış ve inanılmaz değer kazanmıştır. Fakat GARI Coin şu an o seviyelerin kat ve kat altında.

GARI Coin En Düşük Kaçı Gördü?

4 Temmuz 2024’de 0.09 seviyelerine kadar düşmüş. Böylece GARI Coin, yatırımcısına oldukça zarar ettirmiştir.


Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak GARI Coin Nedir Yorum ve Geleceği 2024 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermediğini hatırlatalım. Ayrıca herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.8/5 - (5 Oy)
Yorum yapın