Ana Sayfa » Coin Geleceği » PROM Coin Yorum – Prometeus Geleceği 2024

PROM Coin Yorum – Prometeus Geleceği 2024

PROM Coin Nedir, PROM Coin Geleceği, Prometeus Coin Amacı, PROM Coin Yorum ve düşünceleri şu sıralar çok sık araştırılıyor. Bizde bugün PROM Coin konusunu detaylı olarak ele alacağız. Amacımız Prometeus Coin Projesi hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları sizlere sunmak.

Önce hemen belirtelim. PROM Coin çok bilinen coinlerden biri. Birçok büyük borsada listeleniyor.  Aynı zamanda oldukça yüksek kâr bırakan coinler arasında yer almakta.  Okumaya başlamadan önce kahvenizi alabilirsiniz. Zira konuyu tüm yönleri ile ele almayı plânlıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

PROM Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir strateji. Dolayısı ile önce PROM Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım. Böylece onu daha yakından tanımış olacaksınız. Prometeus Coin, veri odaklı bir DeFi projesidir. Prometeus Network (PROM), veri komisyonculuğu ile ilgili sorunları çözmeyi amaçlayan bir projedir. Tamamen merkezi olmadığı belirtilen proje, veri aracılık sektörünün gerçek dünya sorunlarını çözmeyi amaçlıyor ve bu doğrultuda ilerliyor. PROM, Prometeus’un yerel yardımcı program simgesidir. Prometeus jeton PROM nedir, nasıl çalışır, nasıl alınır, PROM fiyatı ne kadar vs. hakkında detaylı bilgiler yazının devamında.

Prometeus Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Prometeus, güvenilir ve anonim veri depolama ve alışverişi sağlamayı amaçlayan Prometeus Labs tarafından oluşturulmuş bir katman 2 merkezi olmayan çerçevedir. Prometeus düğümleri arasındaki iletişim Binance Smart Chain üzerinde gerçekleşirken, dijital içerik Arweave kullanılarak depolanır ve Sia Skynet aracılığıyla dağıtılır.

Bu içeriğimize benzer olan ASR Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

PROM Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bunun yanında PROM Coin’in kurucusu ve CEO ’su Iva Wisher’dır.

PROM Coin Yorum 2024

PROM Coin Yorum ve düşünceleri de belirtelim. Zira yorumlar son derece olumlu. PROM henüz gelişiminin erken aşamalarında. Ancak proje yoğun ilgi görüyor. PROM, Prometeus’un yerel yardımcı program simgesidir ve aşağıdaki işlevlere hizmet etmesi amaçlanmıştır. Şimdi PROM Coin’in özelliklerine daha yakından bakalım.

PROM Coin Özellikleri:

 •  Ağ Uzlaşması: ana ağ başlatıldığında, kullanıcıların Proof of Stakeed Authority (PoSA) ağ konsensüsüne katılmak ve karşılığında PROM ödülleri almak için PROM’u stake etmeleri gerekecektir.
 • Ödemeler: PROM, Stoa (merkezi olmayan bir veri para kazanma platformu) ve Ignite (merkezi olmayan bir sosyal ağ) gibi Prometeus tabanlı uygulamalardaki hizmetler için bir ödeme aracı olarak da hizmet eder.

Kısacası yatırımcılarda, Prometeus Coin Projesi konusunda güven oluşursa oldukça kar ettirebilecek bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu tarz yazılarımız Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendirilmektedir. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Prometeus Coin Yorumları

Aşağıda alanında uzman kişilerin bu kripto para ile alakalı yaptıkları yorumları sizlerle:

“Prometeus Coin, son derece kaliteli ve etkin bir coin, listemde yerini aldı.”

“Bu PROM coin baya iyi ama fazla arttı gibi biraz düşmesini bekliyorum.”

PROM Coin Geleceği 2024

Prom Coin Geleceği
Prom Coin Geleceği

Bu başlığın altında PROM Coin Fiyat Tahmini 2024 hakkında detaylı bilgiler paylaşıyor olacağız. Bu sayede PROM Coin Geleceği hakkında daha net fikir edinebilirsiniz.

2024 yılından itibaren Prometeus Coin Geleceği hakkında yorum yapmadan önce şunu belirtelim. Özellikle 2024 yılında uzmanlar ve çeşitli yorumcular coinin, ilerleyen süreçte artacağını düşünüyor.  Bu önemli. Ayrıca coinin bu yıl içerisinde 3.93 $ seviyelerine ulaşacağı da tahmin ediliyor.

PROM Coin 2023 Fiyat Tahmini

2024 yılı için tahminler bu madeni para için büyük fırsatların olduğu yıl olarak düşünülmekte. Ayrıca fiyat bakımından da yorum yapalım. Coinin 4.79 $ fiyat seviyesine ulaşacağını geçeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Konu uzmanlarının tahminleri bu yönde.

PROM Coin Geleceği 2025

2025 yılı itibari ile kripto paraların büyümesi ve piyasa değerinin artacağına yönelik heyecan verici zamanları görmek mümkün. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için PROM Coin ‘de olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var. Zira fiyat 5.21 $ değerine ulaşabilir.

Prometeus Geleceği 2030

Hakkında oldukça çelişkili yorumlar da var.  Şunu tekrar hatırlatalım. PROM Coin özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi.  Peki PROM Coin 2030 yılında ne olur? Uzmanların tahmini 2030 yılında en düşük 9.98 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Bu içeriğimize benzer olan IMX Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

PROM Coin Hangi Borsada? PROM Coin Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Prometeus Coin bulabilirsiniz. PROM Coin Hangi Borsada? En çok sorulan ve merak edilenler arasındadır. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Binance
 • Gate io
 • Kucoin
 • Uniswap
 • Bittrex
 • FTX
 • Ascendex
 • Tokocrypto
 • Upbit
 • Pionex

PROM Coin Fiyat Tahmini 2024 (Hedef Fiyat)

PROM Coin Fiyat tahmini konusuna değinelim şimdi. Bunun yanında PROM kripto para piyasasında sevilen coinlerden birisi.  olan Hakkında en fazla konuşulan coinler arasında yer alıyor. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Prometeus Coin Hedef Fiyat, 2024 yılı için 3.93 dolar seviyelerinde diyebiliriz.

Feragatname:  Bunu belirtmemiz çok önemli. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür.  Dolayısı ile dikkatli olmanız ve bilerek hareket etmeniz gerekmekte. Sitemizdeki bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

PROM Coin Yükselir mi?

PROM Coin Yükselir mi sorusunun cevabını dünya çapında çok sayıda insan merak ediyor. Cevabı öğrenmek için yüzbinlerce araştırma yapılıyor.  Biz şu belirtelim. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı vardır.

Dezavantajlarından birisi ise fazla aşağı yukarı oynamasıdır. Özellikle uzun vadeli düşünülen bir coin olduğu için anlık yükseliş ve düşüşler olması çok normaldir. Bir sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceğini zaman gösterecektir diyebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan NEM Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

PROM (Prometeus) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedeni de budur. O sebeple kripto paralarda genellikle alıcılar doyuma ulaştığında coin düşüşe geçer. Bu da PROM neden düşüyor sorunuzun cevabıdır.

PROM Coin Geleceği – Prometeus Coin Yorum 2024 makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yukarıdaki sorular haricinde sizin de bir sorunuz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz. Detaylı olarak cevaplıyor olacağız. Ayrıca bu tarz yazıların devamını görmek için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın