Snt Coin Yorum – Status Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Snt Coin nedir, Status Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Snt Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Snt, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Snt (Status) Coin Nedir?

Öncelikle Snt Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Status (SNT), kullanıcıların Ethereum (ETH) blok zincirinde çalışan DApp’lerle etkileşime girmesine olanak tanıyan açık kaynaklı bir mesajlaşma platformu ve mobil arayüzdür. Tamamen eşler arası (P2P) teknolojileri üzerine inşa edilmesi dışında, Android için Play Store veya iOS uygulamaları için App Store gibi çalışır.

Snt Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Status’un nihai amacı, Ethereum DApp’lerinin toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaktır. Hızla büyüyen akıllı telefon kullanıcı segmentini hedefleyerek ve DApp’lerin keşfini ve kullanımını kolay ve sezgisel hale getirerek başarılacaktır. Uygulamanın yanı sıra Status topluluğu, herkesin topluluğa katılmasına ve birlikte daha iyi bir web oluşturmasına olanak tanıyan altyapı araçları da oluşturur. Ana platformun bileşenleri Incubate, Embark, Studio, Nimbus ve Keycard’dır.

Status – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Snt Coin’ in kurucuları Jarrad Hope ve Carl Bennets’dir. Şirketin COO’su Nabil Naghdy‘dir.

Bu içeriğimize benzer olan Catgirl Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snt Coin Yorum

Snt Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Status, kendisini bir işletim sistemi (ki değil), bir sosyal ağ (bir tür) ve bir web 3.0 tarayıcısı (daha çok bir pazar yeri olmasına rağmen) olarak lanse ediyor. Ethereum ağını aynı anda her şey olma girişiminde kullanmak güvenli bir oyun gibi görünüyor, ancak ana akımın benimsenmesini görmeden önce kendisini tüketici koruma düzenlemeleriyle uyumlu hale getirmesi gerekiyor. Bu nedenle, gelecek için Snt Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Status coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Status coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Kullanıcılar, Snt projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Snt (Status) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Status hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Snt Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken Snt teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Snt oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Snt Coin Geleceği (Status)

Snt Coin Geleceği
Snt Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Status coin fiyat tahmini 2022 sizlerle… Böylece SntCoin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Status ile alakalı gelecek yılların Snt coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Snt Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0780.0820.090
20230.100.120.13
20240.160.180.19
20250.230.250.28
20260.330.350.40
20270.500.530.59
20280.690.770.85
20291.021.081.21
20301.441.591.79

Snt Coin Geleceği 2022

Snt Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Snt ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.082$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Snt Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.12$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Status Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.18$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Snt Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.25$ değerine ulaşabilir.

Status Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Status için 2030 yılında en düşük 1.59$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Snt Coin Güvenilir mi?

Status coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Snt Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Snt coin projesi

Snt Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Snt Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Coinbase
 • Bithumb
 • Gate.io
 • Bitfinex
 • Bittrex
 • Poloniex
 • MEXC
 • OKX

Bu içeriğimize benzer olan CITY Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snt Coin Nasıl Alınır?

Snt Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Status Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Status Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Snt alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Snt Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Snt Coin (Status) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Status Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece SntCoin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Ekt Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snt Coin Fiyat Tahmini 2022

Coinin Fiyat tahminine gelecek olursak. Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Status, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Snt Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.082 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Snt Coin Grafik Yorum ve Analizi

Snt Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Status Coin, belirli tarihlerde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Snt (Status) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Snt Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Status Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Snt (Status) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Bu gibi durumlarda Snt Coin Fiyat Tahmini yapmakta zor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Snt Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Snt Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Snt Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Snt Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Snt Coin Yorum – Status Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın