Ana Sayfa » Coin Geleceği » STG Coin Yorum – Stargate Finance Coin Geleceği 2022

STG Coin Yorum – Stargate Finance Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan STG Coin nedir, Stargate Finance Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle STG Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan STG, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

STG (Stargate Finance) Coin Nedir?

Öncelikle STG Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Stargate, Omnichain DeFi’nin kalbinde yaşayan tamamen şekillendirilebilir bir likidite taşıma protokolüdür.

Piyasaya sürülmesinden sonraki bir haftadan kısa bir süre içinde toplam kilitli şekildeki değerde (TVL) 1,9 milyar doların üzerinde tahakkuk etti.

STG Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Stargate, herhangi bir kullanıcının varlıkları tek bir işlemde bir blok zincirinden diğerine transfer etmesine izin vererek, varlıkları kilitleme, para basma ve yakma ve geri alma gibi karmaşık ve dolambaçlı prosedürlere olan ihtiyacı ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Alameda Research, Stargate’in 17 Mart’taki lansmanı sırasında açık artırmada satılan tüm Stargate tokenlerini (STG) satın aldı, Trabucco bir Twitter iletisinde 150.000 takipçisine duyurdu.

Stargate Finance – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Liat Queen Sheba, Stargate Finance’ın kurucusu ve sahibidir. Bununla birlikte arkasında oldukça çalışan bir anonim ekip de bulunuyor.

SushiSwap’ın kurucu ortağı olan Maki, LayerZero ekibi tarafından Stargate Finance’te iş geliştirmeyi denetlemek için görevlendirildi.

STG Coin Yorum

STG Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Stargate, yazının yazıldığı sırada piyasa değeri yaklaşık 3 milyar dolar ile kendisini en iyi 10 DeFi projesinden biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Bu nedenle, gelecek için STG Coin umut verici görünüyor. 

Artık Stargate Finance coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Stargate Finance coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

 • Çoklu blok zinciri olarak Stargate Finance, Ethereum, BNB Zinciri, Çığ, İyimserlik, Çokgen, Arbitrum ve Fantom dahil olmak üzere birden çok platformu destekler.
 • targate Finance ayrıca LayerZero’nun yatırımcıları çeken faiz oranlarına sahip likidite havuzları açmak için altyapısından yararlanarak bu projeyi DeFi pazarında parlak bir nokta haline getiriyor.

Kullanıcılar, STG projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

STG (Stargate Finance) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Stargate Finance hakkında coin yorumları sizlerle. İşte STG Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Kullanıcılar proje hakkında çok ilgiliydiler. Stargate, bir kullanıcının işlemleri daha rahat ve çok daha hızlı yapmasına olanak tanır.

Stargate Finance bu kadar hızlı büyümesi bile oldukça potansiyelli bir coin olduğunu kanıtlıyor.

Proje daha ikinci haftasına başlarken, şimdiden kripto piyasasında büyük bir fayda görüyor.

STG kriptosu bu anlık popülerlikte patlama yaşıyor. Hacmi de aynı hızda büyüyor. Biraz çekimserim açıkcası.

STG oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

STG Coin Geleceği (Stargate Finance)

STG Coin Geleceği
STG Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Stargate Finance coin fiyat tahmini 2022 sizlerle… Böylece STG Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Stargate Finance ile alakalı gelecek yılların STG coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece STG Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20222.2822.352.57
20233.4233.513.95
20245.1645.305.89
20257.2757.498.94
20269.89610.2612.45
202715.09715.5017.76
202822.12122.7426.29
202931.59332.7238.09
203046.70448.0155.39

STG Coin Geleceği 2022

STG Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular STG ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 2.35$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

STG Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 3.51$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Stargate Finance Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 5.30$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

STG Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 7.49$ değerine ulaşabilir.

Stargate Finance Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Stargate Finance için 2030 yılında en düşük 46.704$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan ZIL Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

STG Coin Güvenilir mi?

Stargate Finance coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası STG Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • STG coin projesi

STG Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda STG Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • KuCoin
 • Bybit
 • PancakeSwap (V2)
 • Uniswap (V3)
 • TraderJoe
 • SpookySwap
 • MEXC
 • LBank

Bu içeriğimize benzer olan Raca Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

STG Coin Nasıl Alınır?

STG Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Stargate Finance Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Stargate Finance Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet STG alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada STG Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

STG Coin (Stargate Finance) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Stargate Finance Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece STG Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Shirtum Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

STG Coin Fiyat Tahmini 2022

Coinin Fiyat tahminine gelecek olursak. Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Stargate Finance, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak STG Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.314 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

STG Coin Grafik Yorum ve Analizi

STG Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Stargate Finance Coin, belirli tarihlerde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağını birlikte göreceğiz.

STG (Stargate Finance) Yükselir Mi, Düşer Mi?

STG Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Stargate Finance Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

STG (Stargate Finance) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Bu gibi durumlarda STG Coin Fiyat Tahmini yapmakta zor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden STG Coin’de de aynı durum söz konusudur.

STG Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi STG Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak STG Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak STG Coin Yorum – Stargate Finance Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (16 Oy)
Yorum yapın