Ana Sayfa » Coin Geleceği » Stx Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Stx Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Stx Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Stx Coin Geleceği 2022 ve fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Stx Coin nedir?

Stacks, Bitcoin’e akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar getirerek Bitcoin blok zincirinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlayan bir kripto para projesidir. Başlangıçta Blockstack olarak bilinen ancak 2020’de Stacks olarak yeniden adlandırılan proje, temel katmanı olarak Bitcoin kullanan bir katman-1 çözümü olarak tasarlandı. Platform, akıllı sözleşmelerin yürütülmesini, işlemlerin işlenmesini ve yeni dijital varlıkların kaydedilmesini sağlayan Stacks (STX) belirteci tarafından desteklenmektedir.

Stacks’ın arkasındaki felsefe, bazılarının internetin merkezi olmayan bir değişim aracı olmadığı ve Google ve Facebook gibi büyük oyuncuların sıradan kullanıcılar üzerinde çok fazla güce sahip olduğu duygusundan geliyor. Google’ı daha sonra 2018’de bıraktığı resmi olmayan “kötü olma” sloganını benimsemeye iten işte bu güçtür. Stacks’ın arkasındaki fikir, çevrimiçi mimariyi şirketlerin “kötü olamayacakları” şekilde tasarlamaktır. – geliştiricilerin benimsediği ve hatta Google’ın California genel merkezinden yolun karşısındaki bir reklam panosuna yapıştırdığı bir slogan.

Stacks, Bitcoin’e bağlı bir katman-1 ekosistemi olduğu için, Bitcoin’e getirdiği akıllı sözleşmeler, Bitcoin’i bu kadar popüler yapan şeyler, güvenliği ve istikrarı dahil olmak üzere hiçbir özelliğini değiştirmez. Stacks dApp’leri açık ve modülerdir, böylece geliştiriciler birbirlerinin uygulamalarının üzerine inşa edebilir ve başka türlü mümkün olmayan özellikler oluşturabilir. Ek olarak, Stacks, temel katmanı olarak Bitcoin kullandığından, Stacks ekosisteminde gerçekleşen her şey, oradaki en güvenli blok zinciri tarafından desteklenir.

Stx Coin Özellikleri Nelerdir?

 • Merkezi olmayan uygulamaları yani dApp’leri modüler ve açıktır.
 • Her şeyi güvenlidir. Ve Bitcoin katmanı kullanılmaktadır.
 • İstikrarlıdır ve katman-1 ekosistemi kullanmaktadır.

Stx (Stacks) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tabloda Stx coinin 2022 ile 2030 yılları arasındaki fiyat tahminine ulaşabilirsiniz.

YılMinimum FİyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20223.334,154.98
20235.085,385.94
20245.136,687.74
20255.207,789.20
202615.1217,3919.77
202720.3422.9626.28
202830.1033,4739.28
202950.0256,1359.15
203062.8268,6578.04

Stx Coin Geleceği 2022

Uzmanlar, madeni paranın 2021 yılında bu fiyat seviyesine ulaşması durumunda, 2022 yılında da fiyatı kolayca ileriye taşıyacağını iddia ediyor. Devam eden yılın bitmek üzere olduğunu biliyoruz, ancak yeni yıl tüccarlar için bazı büyük fırsatlarla gelecek. Bugün bu madeni paraya yatırım yaparsanız, halihazırda çok gerçek bir fiyatla işlem gören fiyat konusundaki kararınızdan pişman olmayacaksınız. Şimdi, madalyonun fiyatının 2022 yılı sonunda 4,15 USD civarında olmasını bekliyoruz.

Stacks Coin Geleceği 2023

Birçok tüccar, yatırım yapıp yapmama konusunda kafa karıştırıyor. Sadece kripto para piyasasının risk ve parayla dolu olduğunu söylemek istiyoruz. Sadece para kazanmak için risk almanız gerekiyor. Mükemmel bir zamanda mükemmel bir jetona yatırım yaparsanız, sizin için kar elde etme şansınız da artacaktır. Uzmanlar madeni parayı zaten analiz etti. Ve önceki fiyat değişikliklerini izleyerek yaklaşan fiyatı da tahmin edebiliriz. Yani, sadece bu jetona yatırım yapın ve mükemmel bir zaman bekleyin. 2023 yılında bu madeni paradan beklentiler 5,38 USD.

Stacks Geleceği 2024

Madeni para, yıl sonuna kadar fiyattaki bu büyük değişikliği gerçekten gösterdiğinde, bundan sonra ne olacağını görmek oldukça ilginç olacak. Son zamanlarda fiyat artışını gördükten sonra birçok kişinin yatırım yapmayı planladığını biliyoruz. Madeni paranın şu anda Tüm Zamanların en yükseğine çok yakın işlem gördüğünü ve madeni paranın yeni bir Tüm Zamanların en yüksek seviyesini yaratma şansının çok yüksek olduğunu söyleyelim. 2024 yılı sonuna kadar madeni paranın 6.68 USD’ye ulaşma şansı çok yüksek.

Stx Coin Geleceği 2025

Bu coin 2025 yılında çok büyük bir sıçrama gösterecek. Birçok tüccar, bu madeni paraya yatırım yapıp yapmayacağınıza karar vermek için 2025 yılında madeni paranın beklenen fiyatını bilmeyi bekliyor. kârlı olsun veya olmasın. Coin’in 2025 yılı sonunda kesinlikle 7.78 USD’ye ulaşacağını tahmin edebiliyoruz.

Stacks Coin Geleceği 2026

Bu para birimine sorunsuz bir yaklaşım birçok web sitesinde ve forumda bulunabilir. Bunun yanında tahmin platformunun görüşüne göre, Stacks çok uzun bir süre mevcut fiyatında sabit kalacak. 2026 yılına kadar, STX’in maksimum 17.39 $ değerinde olması bekleniyor. Piyasa yükselişe geçerse minimum fiyat 14.26 dolara kadar çıkabilir.

Stacks Geleceği 2027

Mevcut fiyat aralığı yığınları birçok tüccarın ilgisini çekebilir. Ve bu nedenle, aşağıdaki gereksinimler karşılanır. STX, finans kurumlarıyla önemli bir işbirliği ile 2027 yılına kadar 25,75 ABD Dolarına ulaşabilir. 2027 için ortalama 22,16 ABD Doları fiyatla, ulaşmak için en son fiyat eğilimini geçebilir yeni zirveler. Fiyat etiketi, kripto piyasası 2027 yolunda başka bir yükseliş eğilimi görebileceğinden değişebilir.

Stx Coin Geleceği 2028

Uzun vadeli Stacks fiyat tahminleri için temel analiz esastır. Endüstri faydaları açısından, yerel jeton birkaç tane sunar. Ayrıca dijital ekonominin özerkliği onu ideal kılıyor. Bunun yanında DAPP’ler ve sabit paralar geliştikçe, ağ rekabetçi programlanabilir ödeme, lojistik ve depolama seçenekleri sunar. Bu fikre daha fazla yatırımcı çekilirse, STX’in ortalama fiyatının 2028 yılına kadar yaklaşık 33.47$’a yükselmesi ihtimali var.

Stx Coin Geleceği 2029

2029 yılına kadar, Stacks (STX) fiyatları bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine benzer bir seviyeye ulaşacak gibi görünüyor. 2029 yılına kadar, ortalama fiyatın 46,79 $ olmasını bekleyebiliriz. Her şey yolunda giderse, 2029’da Stacks’ın maksimum fiyatının 56,13 $’a kadar çıkabileceğini tahmin ettik. Tabii ki, piyasanın uzun bir boğa koşusunun ardından düşme olasılığı var ve kripto para piyasası için normal.

Stacks Coin Geleceği 2030

2030’da, diğer önemli blok zincir ağları arasında daha fazla benimseme ve ortaklıklarla, Stacks’ın fiyatı fırlayacak, maksimum ticaret fiyatı 2030’da 80.96 dolara ulaşabilir. Bu şekilde devam edersek fiyat aralıkları çok moda olacak. Her şey yolunda giderse, 2030 için maksimum 80,96 dolar olan ortalama fiyatın 68,65 dolar olmasını bekleyebiliriz. Yukarıda verdiğimiz tüm tahminler sabit değil, çünkü herkes piyasanın asla aynı kalmadığını biliyor.

Stx Coin Yorum 2022

Sonuç olarak, madeni paranın tüm yatırımcıların paralarını içine koyması için harika bir seçenek olacağını belirtti. Madeni paranın önümüzdeki yıllarda çok büyük bir zirveye ulaşma şansı çok yüksek. Herkes, piyasada bulunan hemen hemen her madeni para veya jetonu etkileyen herhangi bir değişiklik yapabileceğinden, kripto para piyasasının her seferinde aynı kalmayacağını bilir. Burada, her yatırımcının paralarını harcamanın gelecekte kârlı mı yoksa zararlı mı olacağına dair mükemmel bir ipucu alacağı Yığınlar (STX) Fiyat Tahminini zaten sağladık. Bu nedenle, trend olan kripto para birimleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle bağlantıda kalın.

Stx Hangi Borsalarda Var?

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Crypto.com
 • Kraken
 • Bitfinex
 • Bitstamp
 • Gemini
 • Okex
 • Okcoin

Stx Coin Grafik

Nisan ayının ikinci haftasında zirve yaparak 400 dolar bandının üzerine çıkan Stacks oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ama maalesef haziran sonuna doğru 1 doların altına gerileyerek 2,5 dolarlık ciddi bir düşüş sergilemiştir. Fakat daha sonraki süreçte yükseliş göstererek aralık başında 3 doların üzerine çıkmıştır. Ayrıca şimdiye kadar ki en yüksek seviyesine çıkmıştır.

Stx Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Stx Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Stx (Stacks) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Stx Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Stx (Stacks) Coin Sahibi

Stacks’ın (STX) kurucusu hakkında konuşursak, başlangıçta Y Combinator, Digital Currency Group ve Winklevoss Capital dahil olmak üzere birkaç büyük risk sermayesi fonu tarafından finanse edildi. Merkezi New York’ta olan Blockstack PBC tarafından kuruldu.

Stx (Stacks) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Stx Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Stx ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Aşağıda sizler için Stx ile alakalı sıkça sorulan soruları derledik. Umarız sizler için açıklayıcı ve faydalı olur.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Kripto para kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Stx Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.8/5 - (5 Oy)
Yorum yapın