Ana Sayfa » Fiyatları » Bein Sport Fiyat 2023 – Güncel Tüm Paket Fiyatları

Bein Sport Fiyat 2023 – Güncel Tüm Paket Fiyatları

Bein Sport Fiyat 2023 en çok merak edilen konular arasındadır. Fiyatlardan bahsetmeden önce Bein Sport Nedir? Bu konuyu detaylı olarak açıklayalım. Bein Sport, Televizyon kanalıdır. Katar Spor Yatırımları tarafından kurulan ve yayın kullanım haklarının tamamını Bein Media Grup tarafından üstlenmiştir.

2012 yılından bugüne kadar faaliyetlerine devam eden Bein sport, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Bein sport kanalında genellikle spor ile ilgili kanallar bulunmaktadır. Her ülkenin kendine özgü lig maçlarını müşterilerine sunmaktadır. Bu yazımızda sizlere tüm paket fiyatları hakkında güncel fiyatları sizlere sunacağız. 

Bein Sport Fiyat 2023

Günümüzde milyonlarca kişinin tercih ettiği Bein Sport Fiyat 2023 en sık araştırılan konulardan biri olmuştur. Sevdiğiniz sporları anlık izlemek için ilk etapta Bein Sport resmi web sitesinden üye olmanız gerekmektedir. Üye ol butonunu tıklamanızın ardından karşınıza gelen formu eksiksiz ve kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bu bilgilerden herhangi birinin yanlış olması durumunda üyeliğiniz iptal olur. İşte bein sport paket fiyatları sizlerle!

Paketler 🟢Fiyatı
Sporun Yıldızı Paketi 12 Aylık 180 TL
Evin Yıldızı Paketi (Aylık)40 TL
Avrupa’nın Yıldızı Paketi (Aylık) 80 TL
Ailenin Yıldızı Paketi (Aylık)35 TL

Bein Sport Taraftar Paketi

Bein Sport Taraftar Paketi
Bein Sport Taraftar Paketi

Digitürk üzerinden Türkiye’ye gelen Bein sport ortalama milyonlarca kişi tarafından tercih edilen kanaldır. Süper lig maçlarını keyifle izleyeceğiniz Bein Sport paketler arasında taraftar paketi yer almaktadır. Bein Sport Taraftar Paketi Aylık 99 TL’dir. Aynı zamanda kurulumu ücretsizdir.

Genellikle taraftar olan kişilerin olmazsa olmaz kanalları arasında Bein Sport yer alır. Sevdiğiniz maçları buradan takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda geri sardırma özelliği mevcuttur. İstediğiniz maçları Bein Sport farkıyla izleyebileceğinizi unutmayınız.

Bein Sport Aylık Üyelik Ne Kadar?

Genellikle maç tutkunu olan insanların son zamanlarda yaptığı araştırmalar arasında Bein Sport Aylık Üyelik Ne Kadar? Tarzında sorular vardır. Bein sport kanalında tercih edeceğiniz pakete göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Dilerseniz fiyatlardan bahsederken paketleri de bilmeyenler için açıklayalım.

  • Sporun Yıldızı Paketi 12 Ay: 180 TL
  • Evin Yıldızı Paketi: Aylık 40 TL
  • Avrupa’nın Yıldızı Paketi: Aylık 80 TL
  • Ailenin Yıldızı Paketi: Aylık 35 TL

Kısacası Bein Sport paket fiyatları yukarıda gördüğünüz gibidir.

Bein Sport Üyelik Fiyatları

Maç severlerin genellikle sıkça kullandığı bir platform olan Bein Sport uygulamasını kullanan veya kullanmak isteyen pek çok kişi mevcut. yukarıdaki listede gördüğünüz gibi Bein Sport üyelik fiyatları bu şekildedir.

Bein Connect Süper Lig Var mı?

Genellikle herkesin sorduğu sorular arasında Bein Connect Süper Lig Var mı? tarzında sorular yer alır. Bein Connect süper lig paketi mevcuttur. Bu anlamda gözler fiyatlara çevrilmiştir. Süper lig paketi ortalama 12 Aylık 280 TL’dir.

Bu anlamda en çok tutulan spor kanalları arasında Bein Sport kanalları yer alır. Paketleri yukarıda belirttiğimiz gibi oldukça geniş ve HD olarak sunulmaktadır. Bu konuda Bein Sport yorumlarını inceleyen insanlar bu kanallardan memnun kalmasının yanı sıra olumlu ve güzel yorumlar bulunmaktadır.

Bunun yanında Bein Sport Fiyat 2023 ile alakalı soru ve cevapları aşağıdaki gibidir:

Bein Sport Taraftar Paketi yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın