Ana Sayfa » Fiyatları » Kortos Krem Fiyat 2024 – Güncel!

Kortos Krem Fiyat 2024 – Güncel!

Kortos Krem Fiyat 2024 yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda, çeşitli formlarda bulunan ve genellikle ciltteki kaşıntının giderilmesi için kullanılan Kortos Krem ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz. Ne için kullanılır, fiyatı ne kadardır gibi konulardaki incelemelerimiz sizlerle. Ayrıca fiyatları kategorimize de bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kortos Krem Nedir?

Cilt tahribatlarında doktorlar tarafından çok önerilmesi ve sıklıkla adı duyulması nedeniyle kişiler da Kortos Krem Nedir? sorusunu çok fazla sormaktadırlar. Kortos krem, kortikosteroid ilaç grubuna ait bir tıbbi kremdir. Ciltteki inflamasyon ve kaşıntı gibi cilt problemlerinin tedavisinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda egzama, dermatit, liken planus ve psoriasis gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde de etkilidir.

Kortos Krem Fiyat

Birçok kişi tarafından kullanılan Kortos krem, içeriğindeki Betametazon valerat, ciltteki inflamasyonu ve kaşıntıyı azaltarak etkisini göstermektedir. Çok kullanılması sebebiyle ihtiyaç duyan vatandaşlar da Kortos Krem Fiyat konusunu merak etmektedirler. Cildin etkilenen bölgesine direkt olarak uygulanmakta ve cildin alt tabakalarına emilmektedir. Güncel olarak satışta bulunan Kortos Krem 30 gr fiyatı: 127.06 TL‘dir.

Ayrıca dilerseniz Ağrı Kesici İlaç İsimleri yazımızı da bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Kortos Fitil Fiyat

Kortos Fitil Fiyat
Kortos Fitil Fiyat

Bir diğer kullanılan formu ise fitildir. Rektal olarak uygulanan bir ilaç formudur. Çeşitli inflamatuar bağırsak hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. İlacın etki mekanizması, inflamasyonu ve kaşıntıyı azaltarak hafifletmesi üzerinedir. Genellikle doktorlar tarafından reçete edilmektedir. Bu nedenle kullanılmadan önce doktora danışılması önemlidir. Sıklıkla tercih edilen Kortos Fitil Fiyat ise güncel olarak 92.58 TL’dir.

Kortos Supp Fiyatı

Kortos supp ise, rektal yoldan kullanılan bir tıbbi ilaçtır. Çeşitli rektal problemlerin tedavisinde kullanılmaktadır. Ayrıca Crohn hastalığı, ülseratif kolit ve rektal bölgedeki inflamasyon, enfeksiyon veya irritasyon durumlarında etkili olmaktadır. İlaç, rektal bölgeye direkt olarak uygulanarak etki etmekte ve inflamasyonu ve kaşıntıyı azaltmaktadır. Kortos Supp Fiyatı ise 92 TL’dir.

Son olarak Kortos Fitil Fiyat ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Kortos Krem Fiyat 2024 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

4.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın