Ana Sayfa » Genel Kültür » Bayan Giyim Siteleri İsimleri – Tesettürlü Giyim Siteleri

Bayan Giyim Siteleri İsimleri – Tesettürlü Giyim Siteleri

Bayan giyim siteleri isimleri son zamanlarda internetin en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer almaya devam ediyor. Bayan giyim siteleri binlerce farklı ürün çeşitliliğinin bir arada buluştuğu bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar siteye giriş yaptıktan sonra kendilerine ve tarzlarına uygun kıyafet, aksesuar ya da diğer giysileri seçerek alışverişlerini online bir şekilde yapabiliyor. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kadın Giyim Siteleri

Kadın Giyim Siteleri
Kadın Giyim Siteleri

Ülkemizde bayan giyim siteleri oldukça fazladır. Fakat azı siteler yalnızca kart ile ödemeyi kabul ederken bazı siteler kapıda ödeme seçeneği de sunuyor. Bu minvalde Türkiye’nin en popüler Kadın Giyim Sitelerinin isimleri aşağıdaki gibidir:

 • Modaselvim
 • Modanisa
 • Sefamerve
 • EFbutik
 • Tozlu

Yukarıdaki sitelerin tümü kadınlar arasında popülaritesini giderek artırmakla birlikte eşine ya da sevgilisine hediye almak isteyen erkekler tarafından da ziyaret ediliyor. Siteler modern ve şık ürünlerin yanı sıra retro ürünler de satıyor. Böylece herkesin kendine ve sevdiklerine uygun bir şeyler bulabilmesi mümkün hale geliyor.

Bayan Giyim Siteleri İsimleri Ucuz

Kıyafetlere gelen son zamlardan sonra maalesef bir pantolon veya bir tişört almak artık lüks haline gelmiştir. Fakat internet üzerinden uygun fiyatlara kıyafet alabilirsiniz. İşte Bayan Giyim Siteleri İsimleri Ucuz aşağıda verilmiştir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan İngiltere Giyim Markaları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • Modamızbir
 • Patırtı
 • Pazarium
 • BSL
 • Cappmoda

Tesettür Giyim Siteleri

Tesettür, İslam dininde bir kavramdır ve genel olarak giyim şeklini ifade eder. Bununla birlikte tesettür, kadınların toplum içinde örtünmelerini, bedenlerini ve özel bölgelerini korumalarını gerektiren bir anlayıştır. İşte Tesettür Giyim Siteleri şunlardır:

 • Asilmoda
 • Sefamerve
 • Deniz Butik
 • Cappmoda

Türkiye’nin En Popüler Bayan Giyim Sitesi Hangisi?

Türkiye’nin en popüler bayan giyim sitesi hangisi deyince akla gelen ilk yanıt genellikle Trendyol oluyor. Fakat bu noktada kıstas bayan giyim üzerine olduğu için yalnızca bayan giyim ürünleri satan platformları incelemek gerekiyor. Bu kapsamda incelenmesi gereken ilk site Sefamerve olarak dikkat çekiyor. Özellikle son yıllarda milyonlarca tekil kullanıcıya ulaşma başarısını yakalamış olan Sefamerve, popülaritesini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Belirli aralıklarla yaptıkları promosyon ve indirim günleri sayesinde oldukça düşük miktarlar karşılığında pek çok kişinin şık kıyafetler alması mümkün hale geliyor. Buna ek olarak Sefamerve çoğunlukla tesettürlü bayanlara hitap eden bir site olduğu için niş bir pozisyona da sahip. Bu da Sefamerve’yi diğer bayan giyim sitelerinden ayıran en önemli özelliklerden birisidir. Türkiye’nin en popüler bayan giyim sitesi olan ve bu yolda birinciliği kolay kolay kaptırmayacağa benzeyen Sefamerve aylık milyonlarca tekil kullanıcıya sahiptir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Hollanda Alışveriş Siteleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bayan Giyim Sitesi Açmak Maliyeti

Bayan giyim sitesi açmak maliyeti ve diğer detaylarıyla sıkça merak ediliyor. E-ticaret sektörünün büyümesi ve milyarlarca dolarlık bir değere sahip olmasıyla birlikte pek çok girişimci bu furyanın içerisinde yer almak istiyor. Bir bayan giyim sitesi açmak için öncelikli olarak belirli şeylere ihtiyaç duyulur. Bunlardan ilki internet sitesinin geliştirilmesi için bir ekip ya da ajanstır. Profesyonel bir site yapılmak isteniyorsa bu noktada genellikle bir ajansla çalışmak tercih edilir. Sitenin tasarımından altyapısına kadar pek çok konu geliştirme aşamasındadır. Her ajans ve freelancer çalışan geliştirici farklı fiyat seçenekleri sunabileceği için net bir maliyet yoktur.

Bayan giyim sitesi açmak için maliyet kalemlerinden biri ve en büyüğü de ürünleri tedarik etmektir. Bayan giyim ürünlerinin tümünün eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tedarik edilebilmesi için bir tedarik zinciri kurmak gereklidir. Ürünleri toptan satın almak ya da doğrudan hiçbir aracı olmaksızın üretici firmalarla anlaşmak son derece önemlidir. Böylece maliyet büyük oranda düşecektir. Yine e-ticaret platformunu yönetebilmek için önemli noktalardan biri de stok yönetimi ve takibi yapmaktır. Ürün stoklarını doğru şekilde yönetmek ve depolamak için bir depo kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Son olarak pazarlama ve reklam, dijital dünyada satış yapmak isteyenler için olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir. İşletmenin, markanın ya da firmanın tanıtımını yapmak için pazarlama ve reklam bütçesi ayırmak şarttır. Bu bütçe büyük ölçüde dijital pazarlama alanı için kullanılmalıdır. Instagram, Facebook ya da Twitter reklam ve çekilişleri tercih edilebilir.

Ayrıca, Bayan giyim siteleri isimleri yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Genel Kültür kategorimizdeki diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz ana sayfamıza da bizdekalmasin.com adresinden erişebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın