Ana Sayfa » Genel Kültür » Dizi ve Film Önerileri » Monster High Karakterleri İsimleri – Tüm Detayları! – (Resimli)

Monster High Karakterleri İsimleri – Tüm Detayları! – (Resimli)

Monster High Karakterleri İsimleri yazımız ile beraberiz. Eskiden beri çok popüler olan Monster High karakterleri hala çok konuşulmaktadır. Bir çok oyuncağı olan bu karakterlerin çizgi filmi de çok popülerdir. Bu sebeple Monster High karakterleri ve isimleri çok merak edilmektedir. Sıkça sorulan bir soru olan Monster High Draculaura özelliklerini de bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Biz de bu yazımızda sizlere Monster High tüm karakterleri, hikayelerini ve kim olduklarından bahsedeceğiz.

Monster High Karakterleri İsimleri

Monster High eskiden beri çok popüler bir çizgi dizidir. Burada sizlere Monster High Karakterleri İsimlerini sizle için hazırladık. Tam tamına 14 adet karakterin bulunduğu bu çizgi dizideki karakterlerin hepsinin ismini aşağıdaki listede bulabileceksiniz.

 1. Abbey Bominable
 2. Clawdeen Wolf
 3. Cleo de Nile
 4. Draculaura
 5. Frankie Stein
 6. Amanita Nightshade
 7. Ari Hauntington
 8. Bonesy
 9. Astranova
 10. Batsy Claro
 11. CA Cupid
 12. Casta Fierce
 13. Elissabat
 14. Nefera de Nile

Monster High Karakterleri

Monster High Karakterleri
Monster High Karakterleri

Öncelikle Monster High Karakterleri ve isimlerini yukarıdaki başlıkta öğrendiğimize göre burada resimli bir şekilde karakterlerin özelliklerini, hikayelerini ve kim olduklarını yazımızın devamında detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz. Ayrıca benzer bir yazımız olan Harry Potter 9 filmi devam edecek mi? içeriğimize de bakabilirsiniz.

1. Abbey Bominable

Monster High Karakterleri İsimleri
Monster High Karakterleri İsimleri

Yeti’nin kızıdır. Dağlardan gelen bir öğrencidir. Fikirleri konusunda çok açık ve doğrudan söylemektedir. Fakat herkes için iyi bir arkadaştır. Ayrıca evcil hayvanı yünlü bir mamuttur ve adı da Shiver’dir.

2.Clawdeen Wolf

Clawdeen Wolf
Clawdeen Wolf

Bir Kurtadam’ın kızıdır. Kendine güvenen ve sert bir karakteri vardır. Okulun moda tutkunu olarak kabul edilir. Aynı zamanda kendisini bir moda tasarımcısı olmayı hayal eder. Evcil hayvanı bir kedidir ve adı da Crescent’dir.

3.Cleo de Nile

Cleo de Nile
Cleo de Nile

Mumya’nın kızıdır. Korkunç bir takım kaptanıdır. Aynı zamanda kötü bir kız olarak kabul edilir. Fakat ona yakın olan herkesin onaylayabileceği altın bir kalbe sahiptir.

4.Draculaura

Draculaura
Draculaura

Drakula’nın kızıdır. Çoğu vampirin aksine o bir vejeteryandır. Draculaura, kan içmeyi tercih etmiyor. Son derecede tatlı ve arkadaş canlısıdır. Her zaman başkalarını mutlu etmeye hevesli bir karakteri vardır. Ayrıca bir evcil hayvanı bir yarasadır. Adı da Count Fabulous.

5.Frankie Stein

Frankie Stein
Frankie Stein

Frankenstein’ın Canavarı’nın kızıdır. Sadece kısa bir süreliğine hayattadır. Bu yüzden etrafındaki dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için son derecede isteklidir. Aynı zamanda arkadaşlarıyla her zaman yeni şeyler denemeye hazırdır. Ayrıca evcil hayvanı köpeğe benzer bir yaratıktır. Adı da Watzit’dir.

6.Amanita Nightshade

Amanita Nightshade
Amanita Nightshade

Yalnızca 1300 yılda bir açan Ceset Çiçeği’nden doğan bir bitki canavarıdır. Kendisinin en çekici ve en güzel canavar olduğunu düşünüyor Fakat gerçekte son derecede iğrenç ve bencildir.

7.Ari Hauntington

Ari Hauntington
Ari Hauntington

Hayatının çoğunu Tash adındaki bir insan kılığında geçiren hayalet bir pop yıldızıdır. Fakat Monster High’a katılmak sonunda ona kendisi olma şansı veriyor.

8.Bonesy

Bonesy
Bonesy

Kardeşi Skelly ve arkadaşı iskelet ile birlikte Monster High’a katılan kısa boylu bir iskelettir. Ayrıca Monster High Karakterleri arasında sevimli olabilecek birisidir.

9.Astranova

Astranova
Astranova

Sadece 1300 yılda bir Dünya’nın yanından geçen bir kuyruklu yıldız aracılığı ile uzayda yolculuk eden uzaylıdır.

10.Batsy Claro

Batsy Claro
Batsy Claro

Costa Shrieka’dan bir öğrencidir. Aynı zamanda bir değişim adlı program ile beraber Monster High’ı ziyaret eder. Beyaz bir vampir yarasanın kızıdır.

11.CA Cupid

CA Cupid
CA Cupid

Tam adı Chariclo Arganthone Cupid’dir. Eros Cupid’in evlatlık kızıdır. İlk olarak Sweet 1600 serisinin bir parçası olarak görünmüştür. Monster High’da 2013 yılının yarısına kadar kalabildi. Bu konuda okullarını Ever After High’a çevirmiştir. Daha sonra Ever After High serisinin bir parçası oldu.

12.Casta Fierce

Casta Fierce
Casta Fierce

Casta ayrıca, Circe’nin kızıdır. Circe ünlü bir pop grubunun solistidir.

13.Elissabat

Elissabat
Elissabat

Veronica Von Vamp isminde sahne alan ünlü bir Vampir aktristir. Ayrıca, şu anki Vampir Kraliçesidir. Aynı zamanda Draculaura’nın yakın arkadaşıdır.

14.Nefera de Nile

Nefera de Nile
Nefera de Nile

Cleo’nun ablasıdır. Bencil ve kibirlidir. Ayrıca, kendini üstün görmek için başkalarını ve kız kardeşini küçük düşürmeyi sever.

Ayrıca buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Dizi ve Film Önerileri kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Monster High Karakterleri yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4/5 - (3 Oy)
Yorum yapın