Ana Sayfa » Genel Kültür » Dünyanın En Pahalı Eldiveni – Eldiven Çeşitleri!

Dünyanın En Pahalı Eldiveni – Eldiven Çeşitleri!

Dünyanın En Pahalı Eldiveni adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda eldivenler hakkında bilgiler vereceğiz. Eldiven denildiğinde aklınıza kışlık kullandığınız kalın eldivenler gelebilmektedir. Çünkü bu eldivenleri küçük büyük herkes kullanmaktadır. Fakat durum bildiğiniz gibi değildir. Eldiven olarak bir çok eldiven bulunmaktadır. Bunlar boks eldiveni, mutfak eldiveni gibi bir sürü çeşitleri ile sizlere açıklayacağız.

Eldiven Çeşitleri 

Bir çok çeşit eldiven satılmaktadır. Aynı zamanda eldiven çeşitleri de fazladır. Bu bölümde sizlere eldiven çeşitleri hangiler bunları göstereceğiz.

  • El Koruyucu Eldivenler
  • Kimyasallara Dayanıklı Eldivenler
  • Alçak ve Yüksek Gerilim Eldiveni (elektrik geçirmeyen eldiven)
  • Yüksek Isı Eldiveni
  • Çelik Örgü Eldiveni
  • Atölye İşi Eldiveni
  • Kaynakçı Eldiveni
  • Parmak Koruyucular
  • Bilek Koruyucular

Gördüğünüz gibi liste oldukça bol eldiven çeşitleriyle doludur. Fiyatları kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Dünyada lükslük denilince aklınıza her türlü şey gelebilir. Gözlük, saat, kıyafet, ayakkabı gibi aklınıza gelebilecek her şeyin farklı fiyatlarda ürünleri mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de eldivendir. Eldiven çeşitleri de çok olmakla beraber fiyatları da ucuzdan pahalıya her çeşidi bulunmaktadır.

Bir diğer yazımız olan Dubai Telefon Fiyatları yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dünyanın En Pahalı Eldiveni Kaç Dolara Satılmıştır? 

Dünyanın En Pahalı Eldiveni Kaç Dolara Satılmıştır? 
Dünyanın En Pahalı Eldiveni Kaç Dolara Satılmıştır? 

Akıllara takılan bir soru ise kaç dolardır oluyor. Michael jackson eldiveni geçtiğimiz dönemlerde satışa sunuldu ve rekor bir fiyat ile satıldı. Bu olaydan sonra ise dünyanın en pahalı eldiveni michael jackson ‘a ait oldu. Bu eldiven ise tamı tamına 104.711$ ‘a satıldı. Böylece en yüksek fiyatlı satılan eldiven ünvanına sahiptir. Aynı zamanda kaleci eldivenleri de pahalı olabiliyor. Bu yüzden Dünyanın En Pahalı Kaleci Eldiveni de merak edilenler arasında yer alıyor.

Bunun yanında sıkça aratılanlar arasında boks eldiveni fiyatları da yer almaktadır. Dünyada boks da çok bilinen sporlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda ünlü boksörlerin de önemli maçlarda kullandıkları eldivenler daha sonrasında pahalı fiyatlara satılmaktadır.

Aynı zamanda Rehber kategorisindeki diğer yazılarımıza da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizi ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden takip edebilirsiniz.

Yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın