Ana Sayfa » Genel Kültür » Gazdaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Gazdaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Gazdaş Müşteri Hizmetleri
Gazdaş Müşteri Hizmetleri

Gazdaş müşteri hizmetleri, doğalgaz aboneliği, fatura ödeme, arıza bildirimi, teknik destek ve diğer konularda size hizmet vermek için hazır bir ekip. Ayrıca Gazdaş, Türkiye’nin en büyük doğalgaz dağıtım şirketlerinden biri olarak, kaliteli, güvenli ve çevreci bir enerji sunmaktadır. Gazdaş müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için, 444 4 187 numaralı çağrı merkezini arayabilir, [web sitesini] ziyaret edebilir veya mobil uygulamasını indirebilirsiniz.Bunun yanında Gazdaş müşteri hizmetleri, sizin için doğru çözümü bulmak için çalışıyor.

Doğalgaz Aboneliği , Fatura Ödeme, Randevu Alma ve Daha Fazlası

Günümüzde birçok ev ve iş yerinde kullanılan, ekonomik, temiz ve konforlu bir enerji kaynağıdır. Doğalgaz kullanmak isteyenlerin ise bazı işlemleri yapması gerekmektedir. Bu işlemler arasında doğalgaz aboneliği, fatura ödeme, arıza bildirimi, teknik destek, randevu alma gibi konular bulunmaktadır. Bu konularda size yardımcı olacak olan müşteri hizmetleri. Türkiye’nin en büyük doğalgaz dağıtım şirketlerinden biri olan Gazdaş’ın sunmuş olduğu bir hizmettir. Kaliteli, güvenli ve çevreci bir enerji sunmak için çalışmaktadır. Gazdaş müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için, 444 4 187 numaralı çağrı merkezini arayabilir, web sitesini ziyaret edebilir veya [mobil uygulamasını] indirebilirsiniz.

Gazdaş Abonelik İptali

Doğalgaz aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, bunun için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Birincisi, e-Devlet üzerinden online olarak işlem yapmaktır. İkincisi ise, Gazdaş abone merkezine giderek işlem yapmaktır. Her iki seçenek için de işlem adımları şu şekildedir:

Gazdaş Abonelik İptali
Gazdaş Abonelik İptali
  • e-Devlet sitesine ya da uygulamasına giriş yapın.
  • Arama kısmına “doğalgaz abonelik feshi” yazın.
  • Karşınıza gelen ekranda “Yeni Başvuru” ibaresine tıklayın.
  • Ekranda doğalgaz abonelikleriniz yer alacaktır.
  • Bu aşamadan sonra ise sırasıyla, sözleşme feshi bilgilendirmesi, başvuru formu, ön izleme ve işlem sonucu adımları yerine getirecektir.

Alternatif olarak, doğalgaz aboneliği iptali için bulunduğunuz yerdeki Gazdaş abone merkezine giderek de işlem yapabilirsiniz. Bu durumda, yanınızda kimlik belgeniz, abone numaranız ve doğalgaz sayacınızın son okuma değerini gösteren bir fotoğrafınız olması gerekmektedir. Gazdaş abone merkezinde, size verilen formu doldurarak ve gerekli belgeleri teslim ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

? Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın!

Aksa Doğalgaz Personel Maaşları 2023 – Güncel!

Gazdaş Abonelik Ücreti

Doğalgaz aboneliği başlatmak isteyenlerden talep edilen Gazdaş abonelik ücreti, doğalgaz bağlantı ücreti olarak da bilinmektedir. Bu ücret, bağlantı yapılacak olan yerin alanına göre değişiklik gösterebiliyor. 2023 yılı için Gazdaş abonelik ücretleri şu şekildedir:

  • 0-200 m2 aralığı için: 2.135 TL + %18 KDV
  • 200 m2’den sonraki her 100 m2 için: 1.857 TL + %18 KDV

Gazdaş abonelik ücreti, doğalgaz tesisatının yapılması. Sayaç takılması ve gaz açılması için gerekli olan maliyetleri karşılamaktadır. Ayrıca bu ücret, Gazdaş tarafından belirlenmekte ve her yıl yeniden güncellenmektedir. Bunun yanında Gazdaş abonelik ücreti, Gazdaş abone merkezlerinde, anlaşmalı bankalarda, PTT şubelerinde veya Gazdaş’ın [web sitesi] üzerinden kredi kartı ile ödenebilir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra. Özellikle Gazdaş teknik personeli, sertifikalı firma mühendisi ile birlikte adresinize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder. Gaz açma işlemini gerçekleştirir.

Gazdaş Randevu Alma

Özellikle Doğalgaz açtırmak veya kapatmak isteyenler için Gazdaş randevu alma işlemi gereklidir. Ayrıca Randevu almak için Gazdaş’ın [web sitesi] üzerinden online işlemler sayfasına giriş yapın. Özellikle Burada “Randevu Talebi” bölümüne tıklayın. Özellikle randevu günü Gazdaş teknik personeli. Sertifikalı firma mühendisi ile birlikte adresinize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder. Randevu almak için, doğalgaz aboneliğinizin olması ve abonelik ücretini ödemiş olmanız gerekmektedir.

Doğalgaz kullanıcılarına birçok konuda hizmet vermektedir. Doğalgaz aboneliği, fatura ödeme, arıza bildirimi, teknik destek. Özellikle müşteri hizmetleri, size kaliteli, güvenli ve çevreci bir enerji sunmak için çalışmaktadır. Gazdaş müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için, 444 4 187 numaralı çağrı merkezini arayabilir, [web sitesini] ziyaret edebilir veya [mobil uygulamasını] indirebilirsiniz.

Özellikle müşteri hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bana sorunuzun ne olduğunu belirtin. Özellikle size en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağım. Bunun yanında eğer bir sorununuz varsa, doğrudan onlarla iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Ayrıca onlar size daha hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olabilirler.

? Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi ? | bizdekalmasin.com

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın