Ana Sayfa » Genel Kültür » Hulusi Belgü Serveti – Kimdir?

Hulusi Belgü Serveti – Kimdir?

Hulusi Belgü Serveti yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda, Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından biri olan Hulusi Belgü’nün hayatı hakkında bilgi vereceğiz. Kendisi, inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir iş adamıdır ve özellikle son yıllarda yaptığı yatırımlarla dikkat çekmektedir. Gelin, birlikte Hulusi Belgü’nün hayatını detaylarıyla inceleyelim. Ayrıca Genel Kültür kategorimize bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hulusi Belgü Kimdir?

Hulusi Belgü Kimdir
Hulusi Belgü Kimdir

Kişiler tarafından Hulusi Bengü kimdir? hususu merak edilmektedir. Hulusi Bengü, 1966 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Günümüz itibariyle 57 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

Öğrenci olduğu yıllardan itibaren ulusal ve uluslararası boyutta nakliye alanında çalışmalara başlamıştır. Günümüze kadar turizm, deniz ticareti ve emlak gibi farklı alanlarda çalışmalar yürütmesi yanı sıra sahibi olduğu şirketler ile çalışmalara devam etmektedir. Bir diğer yandan ise Hulusi Belgü Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlığı için de aday olmuş fakat seçimi kazanamamıştır.

Ayrıca dilerseniz Erman Toroğlu Serveti yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Hulusi Belgü Serveti

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe olmasının yanı sıra Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından biri olduğu bilinmektedir. Çeşitli alışveriş merkezlerinin sahibi olduğu bilgisi de bulunmaktadır. Tüm bunların doğrultusunda Hulusi Belgü serveti yaklaşık 550 milyon dolardır.

Hulusi Belgü Şirketleri

Farklı sektörlerde ismi duyulmuş ve başarılı iş insanı hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi Hulusi Belgü şirketleri nelerdir? olmaktadır. Hulusi Belgü, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nin yanı sıra İstanbul’da başka alışveriş merkezlerinin de sahibidir.

Belgü, ayrıca inşaat, turizm, gıda, sağlık ve enerji sektörlerinde de faaliyet gösteren bir iş insanıdır. Şirketleri arasında Belgü İnşaat, BC Hospitality Group, Grand Cevahir Hotel ve Tunaylar Yatırım yer almaktadır.

Son olarak Hulusi Belgü Kimdir? ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Hulusi Belgü Serveti yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın