Ana Sayfa » Genel » Bimcell Bedava İnternet – Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell Bedava İnternet – Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell, günümüzde büyük talep gören internet kampanyaları sunarak kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Hızla büyüyen müşteri kitlesi için çeşitli cazip kampanyalar düzenleyen Bimcell bedava internet paketleri ve kazanma yöntemleri konusundaki araştırmalarıyla dikkat çekiyor. Kullanıcıların ilgisini çekmek ve sadık müşterilerini ödüllendirmek amacıyla özgün kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Özellikle Bimcell, özellikle yeni kullanıcılara yönelik cömert davranarak internet paketleri sunmaktadır. Yeni hat alan kullanıcılar için özel olarak 1 aylık süre boyunca kullanabilecekleri 9 GB internet, 300 dakika konuşma ve 3000 SMS hediye ediliyor.

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨
Bim Dost Yoğurt 3 Kg Fiyat 2023 – Güncel!

Bu fırsattan yararlanmak için kimlik belgenizle birlikte Bim mağazasına giderek 85 TL karşılığında yeni hat alabilir ve hediyeli paketi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Numara taşıma işlemi yapacaklar için de aynı avantajlar geçerlidir.  9 GB internet, 300 dakika konuşma ve 300 SMS hediyesi otomatik olarak yeni hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell bedava internet kampanyaları kapsamında faturasız hat sahiplerine özel olarak 30 GB hediye sunmaktadır. Bu kampanyaya katılan kullanıcılar, 1 ay boyunca geçerli. Olan bu 30 GB hediye interneti alabilmek için cep telefonlarının mesaj bölümüne “30GB” yazarak 5555 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderdikleri mesajın ardından bedava 30 GB internet hatlarına yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell’in bedava internet kampanyası çerçevesinde, hatlarına yükleme gerçekleştiren tüm. Müşteriler ya 2 GB ya da 5 GB ücretsiz internet kazanma fırsatı elde ediyorlar. Özellikle Hatlarına 40 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar, 1 aylık süre boyunca 2 GB internet kazanırken; 50 TL ve üzeri yükleme yapan müşteriler ise 5 GB internetin sahibi oluyorlar. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, 2 GB veya 5 GB kazanmak için “Bimcell Festival” yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndermek yeterli olur.

Ayrıca, eğitim gören öğrenciler için de bedava internet sunmaktadır. Bimcell, Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sistemine katkıda bulunmak amacıyla, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) platformunu desteklemek üzere. Her ay otomatik olarak yenileme şekilde 8 GB ücretsiz internet hediye ediyor. Ayrıca Bu özel kampanya ile Bimcell kullanıcıları, EBA online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr adresini kullanarak uzaktan eğitime katkıda bulunabilirler.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Mobil iletişim sektörüne giriş yaptıktan sonra, yaptığı yatırımlar ve düzenlediği kampanyalarla adından sıkça bahsettiren Bimcell. Özellikle gençler arasında en çok tercih edilen operatör haline gelmiştir. Özellikle Uygun ve çekici kampanyalarıyla dikkat çeken Bimcell bedava internet paketleri şunlardır:

– 1.Dost S Paketi: 23 TL karşılığında 4 GB internet, 750 dakika konuşma ve 750 SMS.

– 2.Dost M Paketi: 28 TL karşılığında 5 GB internet, 750 dakika konuşma ve 750 SMS.

– 3.Dost L Paketi: 32 TL karşılığında 12 GB internet, 750 dakika konuşma ve 750 SMS.

– Dost XL Paketi: 42 TL karşılığında 20 GB internet, 750 dakika konuşma ve 750 SMS.

Bimcell 10 gb nasıl yapılır?

4551’e BİMCELL 10 GB yazarak 10 GB’lik internet paketi talebi oluşturabilirsiniz.  Pakete dair kullanma mesajı aldığınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell günlük 5 gb nasıl yazılır?

4551’e BİMCELL 5 GB yazarak 5 GB’lik internet paketi talebi oluşturabilirsiniz. Paketi kullanmanız için paketin tanımlandığına dair mesaj alacaksınız.

Keşfetmeye Hazır Mısınız? BizeKalmasın.com‘dan Ana Sayfamıza Göz Atın!

Yorum yapın