Ana Sayfa » Oyun » Metin2 Dolunay Nerden Düşer? (Resimli)

Metin2 Dolunay Nerden Düşer? (Resimli)

Metin2 Dolunay Nerden Düşer (Resimli) yazımızla sizlerleyiz.. Metin2, 2024 yılında bile özellikle ülkemizde oldukça popüler olmaya devam eden MMORPG oyunlarından biridir. Bu kadar popüler olan oyunun efsanevi silahlarından olan Dolunay Kılıcını kesinlikle duymuşsunuzdur. Siz de bu silaha kolay yoldan sahip olmak istiyorsanız verdiğimiz metin2 dolunay düşürme taktiklerini uygulayabilirsiniz.

Dolunay Kılıcı düşürmek sanıldığı kadar zor değildir. Bu yazımızda metin2 dolunay nasıl düşer, dolunay kılıcı hangi slotlardan düşer, metin 2 dolunay kılıcı düşürme taktiği nelerdir ve nasıl elde edilir bunlardan bahsedeceğiz. Aşağıda anlattığımız yöntemlerin haricinde bilinmemiş bir çok taktik mevcuttur, eğer siz daha iyi bir dolunay düşürme yeri olduğunu düşünüyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Dolunay kılıcı düşürmek için bir çok taktik mevcut ancak düşme şansı elbette şansa bağlıdır. O yüzden düşmezse hemen pes etmeyin. Denemeye devam edin.

Dolunay Kılıcı

İlk önce Dolunay Kılıcı ile ilgili bir kaç bilgi verelim. Metin2’de bazı silahların ortalama ve beceri hasarı değerleri olur. Ortalama zarar düz vuruşu arttırır. Beceri hasarı ise kullandığınız skilleri arttırmakta. Dolunay Kılıcı da bu silahlardan biri. Bu yüzden özel ve değerli bir silahtır. Savaşçı, Ninja ve Sura karakterleri kullanabiliyor. Bu ihtişamlı silahı takmak için en az 30. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Dolunay kılıcı hakkında bilgi verdiğimize göre şimdi Metin2 Dolunay Nerden Düşer nerelermiş bir bakalım.

Dilerseniz Metin2 Kdp Nerden Düşer? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Metin2 Dolunay Nerden Düşer?

2024 yılında en çok tercih edilen dolunay düşürme taktikleri tüm bayrakların 2.ci köyünde ve vadideki bu yerlere gitmektir. İşte karşınızda en kolay Metin2 Dolunay Nerden Düşer sorusunun cevabı:

Metin2 Mavi Bayrak Dolunay Düşürme Yerleri

Metin2 Dolunay Düşürme Yerleri

Metin2 Sarı Bayrak Dolunay Düşme Yerleri

Belirtiğimiz kısımlara giderek sarı bayrakta kolayca dolunay düşürebilirsiniz. Ayrıca sarı bayrakta daha az insan olduğu için dolunay düşürme şansınız artabilir.

Metin2 Dolunay Düşürme Yerleri

Metin2 Kırmızı Bayrak Dolunay Düşürme Yerleri

Metin2 Dolunay Düşürme Yerleri

Metin2 Seungryong Vadisi Dolunay Düşürme Yerleri

Dolunay Kılıcı Hangi Slotlardan Düşer?

Öncelikle dolunay kılıcı hangi slotlardan düşer sorusunu bir cevaplayalım. Alttaki belirttiğimiz her canavardan Dolunay Kılıcı düşürme ihtimaliniz var ancak bunların düşme şansları slotlara göre değişkenlik göstermekte.

  •  Vahşi Deli
  •  Lanetli Alfa Mavi Kurt
  •  Vahşi Okçu
  •  Vahşi Uzman
  •  Yabani Okçu
  •  Vahşi Yüzbaşı
  •  Vahşi Asker
  •  Yabani General
  •  Güçlü Yabani Okçu

Metin2 Dolunay Kılıcı Düşürme Taktiği

Dolunay düşürmek sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte çok da kolay değildir. Fakat doğru yerlerde slot kesebilmeniz zaman kazanmanız açısından büyük bir önem taşıyor. Açıkcası bence Dolunay en basit Seungryong Vadisinde düşmektedir. İkinci köylerde oldukça fazla zaman geçirip uğraşmanıza gerek yok esasen oradaki slotların bir çoğu oyuncular tarafından sürekli kesilmiş oluyor bu nedenle sizin için en iyi yer Vadi olacaktır. Elbette sizin şeklinde Dolunay düşürmek isteyen oyuncular kesinlikle bulunacaktır bu nedenle kendinize hızlı bir rota belirlemeniz gerekmektedir. Karakterinizin seviyesine ve itemlerine bağlı olarak slotları hızlı bir şekilde kesebiliyor olmanız sizin faydanıza olacaktır. Ayrıca metin2’de itemler seviyelere bağlı düşme oranı değişmekte. En kolay şekilde dolunay düşürmek istiyorsanız seviye olarak benim tavsiyem özellikle 20-30 level arası kalmanız daha sağlıklı olacaktır. Umarım verdiğimiz taktikler işe yaramıştır. Şimdiden bol şans diliyorum.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.8/5 - (5 Oy)
Yorum yapın