Valorant Ejder Vandal Kaç VP

Bugünkü yazımız Valorant Ejder Vandal Kaç VP yazımızla beraberiz. En çok merak edilen Ejder Vandal Kaç VP sorusuna değineceğiz. Genellikle oyuncular Ejder Vandal’a sahip olmak onu koleksiyonuna katmak istiyor. Ancak Valorant, diğer popüler olan League of Legends oyunundaki gibi mağazadan istediğin zaman istediğin kostüme erişmene izin vermiyor. Her zaman mağazaya bu silah teklifler arasına düşmediğinden oyuncular koleksiyonuna katamıyor. Oyuncular bu kostümü elde edebilmeleri için her gün yenilenen mağazanın silah teklifler kısmında gözükmesi gerekiyor. Silahı elde edebilmenin bir başka yolu ise Gece Pazarı’dır. Belirli dönemlerde Valorant Gece Pazarı aktif hale gelir ve orada 6 adet silahın indirimli halleri mevcut olmaktadır.

Ejder Vandal Kaç VP

Valorant Ejder Vandal Kaç VP
Valorant Ejder Vandal Kaç VP

Oyuncular arasında çok fazla popüler olan Ejder Vandal kendisine özel muhteşem ejderha formu ile oyuncuları kendisine adeta mest eden Valorant Ejder Vandal mağazada sürekli olarak oyuncuların karşısına çıkmadığından mağazaya düşmesi için kendisine hasret ile uzun süre bekletiyor. Bazen günlerce, haftalarca ya da aylarca Ejder Vandal bekleyen oyuncular olabililiyor. Dolayısıyla bu konu biraz da sizin şansınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Mağazaya düştüğünde ise insana adeta yerinde duramayacak bir heyecan ile karşılıyor. Sorumuza gelecek olursak Valorant Ejder Vandal 2475 VP’dir.

Bu içeriğimize benzer olan Valorant Ne Kadar İnternet Yer? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ejder Ateşi Vandal Kaç VP

Ejder Ateşi Vandal Kaç VP
Ejder Ateşi Vandal Kaç VP

Valorant Ejder Vandal kostümü mağazaya düştüğünde kaç VP olduğu görülebiliyor ancak mağazada Ejder Ateşi Vandal’ı göremeyen oyuncular bu soruyu sürekli merak ediyor olabilirler. Aynı zamanda bir diğer soruda Ejder Ateşi Vandal’ın kaç TL olduğudur. Öncelikle şunu belirtmek gerekirse Valorant’ta hiç bir ürün direkt olarak para karşılığında satın alınmamaktadır. bir birinden farklı miktarlarda paketler bulunuyor ve bu paketler satın alınarak Valorant hesabınıza paketi yükleyip ardından alım yapabiliyorsunuz. Sıkça sorulan Ejder Ateşi Vandal’ın kaç VP sorusunun cevabı ise 2475 Vp’dir. Ejder Ateşi kostümünün 3 farklı renk paketi de mevcuttur. Eğer Ejder Ateşi kostümünün diğer renklerini de açmak istiyorsanız her bir renk başına 15 radyanit puanı kullanmanız gerekmektedir.

2475 VP Kaç TL

Eğer 2475 VP satın almak isterseniz buna en yakın VP paketi 1 adet 1450 VP, 1 adet 900 VP ve 1 adet 175 VP’dir. Paketlerin toplam fiyatı 232 TL’dir.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Valorant Ejder Vandal Kaç VP yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın