Ana Sayfa » Oyun » Pubg Görünmez Harf Nasıl Yapılır? – Kopyalama Yöntemleri!

Pubg Görünmez Harf Nasıl Yapılır? – Kopyalama Yöntemleri!

Pubg Görünmez Harf yazımız ile beraberiz. Popüler bir hayatta kalma oyunu olan Pubg ve Pubg Mobile oyunlarında çok enteresan ve birbirinden farklı isimler ile karşılaşabiliyoruz. Farklı isimler kullanmayı seviyorsanız ve istiyorsanız nu yöntemi deneyebilirsiniz. Oyuncular artık daha da farklı olabilmek için oyun içinde görünmez harfler görünmez karakterler ile isimlerini değiştirip ortaya ilginç isimler çıkarabiliyorlar. Bu yazımızda ise pubg isimsiz yapma hakkında bilgiler vereceğiz.

Pubg Görünmez Harf Nedir? ⭐

Pubg oyununu oynarken iki kelimeden oluşan isimleri görmüş olabilirsiniz. Yani ortasında boşluk karakteri olan isimler. Normalde isim oluştururken boşluk kullanmamıza izin vermeyen oyunda bir şekilde boşluk bırakmayı başarabiliyorlar. Bunun yolu da görünmez harf oluyor.

Böylece birçok kişi kullanıcı adında boşluk bırakmaya başladı. Benimde karakterimin adında boşluk olsun diyorsanız. Yazımızın devamındaki Pubg Görünmez Harf anlatımı okumaya devam ediniz.

Ayrıca benzer bir yazımız olan Klavyede Dik Çizgi içeriğimize de bakabilirsiniz.

Pubg Görünmez Harf Kopyalama

Pubg Görünmez Harf Kopyalama
Pubg Görünmez Harf Kopyalama

Öncelikle burada Pubg Görünmez Harf Kopyalama yöntemini anlatırken 2 farklı yolunu da sizlere anlatacağız. Bu yöntemlerden birincisi Mobil Cihazlarda nasıl yapılacağıdır. İkincisi ise PC ve Emülatör Üzerinden nasıl görünmez harf yapılacağını anlatacağız. Ayrıca benzer bir yazımız olan PUBG Mobile İmza Sözleri içeriğimize de bakabilirsiniz.

PC ve Emülatörlerde nasıl yapılıyor? Bu birinci yöntemdir. Bu yöntemi mobilde işe yaramadığından PC veya Emülatör kullananların yapması daha iyi olabiliyor.

  • Öncelikle oyuna girip profil bölümünü açınız.
  • Profil kısmında isminizin yanındaki kalem simgesine tıklayınız. Karşınıza isminizi düzenleme yeri gelecektir.
  • Dilediğiniz ismi yazarken boşluk bırakmak istediğiniz yere geldiğinizde “alt” tuşuna başılı tutun ve “0160” yazınız.
  • Yani “alt + 1060” yapmanız gerekiyor. Böylece isminizde boşluk karakterini kullanmış oluyorsunuz. Yani görünmez harf diyebiliriz.

Pubg Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

İkinci yöntemde yalnızca kopyala yapıştır yöntemini kullanarak rahatlıkla Pubg oyununda görünmez harfi kullanabilirsiniz. Aşağıda bulunan adımları sırasıyla uygulayarak kolay ve hatasız bir şekilde adınızda boşluk kullanabilirsiniz. İşte Pubg Mobile Görünmez Harf yöntemi!

  • Öncelikle oyuna girip profil bölümünü açınız.
  • Profil kısmında adınızın yanındaki kalem sembolüne tıklayınız. Karşınıza isminizi düzenleme yeri gelecektir.
  • Bu pencerede kullanacağınız ismi giriniz.
  • Görünmez harfi veya boşluk bırakılmak istenen yere ” Ħ ” ya da ” Ī ” harflerinden birisini kopyalayın ve yapıştırın.
  • Ardından onaylayın ve oluşturmak istediğiniz isminizi göreceksiniz. Bu yazdığınız harfi oyunun sistemi büyük harf olarak göreceği için bir sıkıntı olmayacaktır.

Ayrıca, oyun kategorimizdeki son yazılara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Ayrıca, ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın