Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua – Eşler Arasında Etkili

Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua – Eşler Arasında Etkili

Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Özellikle evli insanlar aralarındaki soğukluğun, huzursuzluğun gitmesi için sık sık bu yönteme başvurmaktadır. Çünkü sürekli muhabbet ederek bütün problemlerini çözmeyi düşünürler. Bunun dışında sevgili olan insanlarda sevdikleriyle birbirlerine karşı olan aşklarının artması için bu duayı etmektedirler. Yazımız içerisinde sizlere sevgiliyle muhabbeti artıracak dualardan bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz diğer okunacak dualar kısmına da göz atabilirsiniz.

Eşler Arasındaki Muhabbeti Artırmak İçin Dua🙏

Eşler Arasındaki Muhabbeti Artırmak İçin Dua
Eşler Arasındaki Muhabbeti Artırmak İçin Dua

Sevgililer ve eşler aralarındaki ilişkiyi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için sürekli muhabbet etmek isterler. Fakat bir süre sonra taraflardan biri maalesef bunu istemeyebilir. Bu yüzden muhabbet artırıcı dua ederek onunla uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Bunun için her gün 100 kere Ya Vedud esmasıyla birlikte 21 kere Duha suresini okumanız gerekmektedir. Duha suresi şu şekilde okunmaktadır:

  • Ved duhâ. Vel leyli izâ secâ. Mâ veddeake rabbuke ve mâ kalâ. Ve lel âhıratu hayrun leke minel ûlâ. Ve le sevfe yu’tîke rabbuke fe terdâ. E lem yecidke yetîmen fe âvâ. Ve vecedeke dâllen fe hedâ. Ve vecedeke âilen fe agnâ. Fe emmâl yetîme fe lâ takher. Ve emmâs sâile fe lâ tenher. Ve emmâ bi ni’meti rabbike fe haddis.

Sevgiliyle Muhabbet İçin Dua

Sevgiliyle aranız eğer soğursa bunun için Sevgiliyle Muhabbet İçin Dua edebilirsiniz. Böylece onunla sohbet ederek problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Çünkü muhabbet etmezseniz ayrılıklar meydana gelebilir. Günümüzde sık sık başvurulan bir yöntem olan muhabbet artırma duası birçok insan için kurtarıcı niteliğindedir. Yaptığımız araştırmalara göre genellikle olumlu sonuçlar alındığını fark ettik. Özellikle Duha suresini okumanızı tavsiye ederiz.

Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Esma

Günümüzde özellikle erkekler sevdikleri, hoşlandıkları insanlarla konuşurken ne konuşacağını bilemezler. Bu yüzden bir süre sonra sohbet tıkanır ve sessizlik oluşur. Bunun için Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Esmanın ne olduğu araştırmaya başlarlar. Sevdiğiniz bir insanla muhabbet etmek istiyorsanız ‘Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” diyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kocayı Avucunun İçine Almak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

En Tesirli Muhabbet Duası

Evin içerisinde yaşadığınız partnerinizle tartışıp aranız biraz kötü olabilir. Bundan dolayı pişmanlık duyup bir sohbetin açılmasını da istiyor olabilirsiniz. Bunun için En Tesirli Muhabbet Duasını okuyarak kısa süre içerisinde sohbet edebilirsiniz. Bu dua şu şekilde yapılmaktadır. Ya Vedud veya Ya Kaviyy isimlerini zikretmeniz gerekmektedir.

Sevgi ve Muhabbet Duası

Eşiniz veya sevgiliniz ile ilgili aranızdaki sevgi ve muhabbeti artırmak için dua edebilirsiniz. Özellikle aranızda bir soğukluk veya bir tartışma geçtiyse muhabbet etmek isteyebilirsiniz. Sevgi ve Muhabbet DuasıVe elgaytü aleyke mehabbeten minni.” diyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Okunacak dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.3/5 - (3 Oy)
Yorum yapın