Ana Sayfa » Rehber » Arkadaşa Mektup Örnekleri – Değerli Arkadaşa Duygu Dolu Mektup

Arkadaşa Mektup Örnekleri – Değerli Arkadaşa Duygu Dolu Mektup

Arkadaşa mektup örnekleri yazımız ile beraberiz. Hayatınızda bir yakın arkadaşa sahip olmak paha biçilemez bir duygudur. Arkadaşa mektup yazmak isteyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarımız hakkında hissettiklerimizi çok daha iyi ifade edebilmek için bazen eski yöntemleri kullanmak iyi gelebilir. Veya bu arkadaşınız hoşlandığınız birisi olabilir. Böyle bir durumda mektup yazmak romantikliğinizi ön plana çıkartabilir. Bu yazımızda yer alan mektup örnekleri ile en yakın arkadaşlarınıza mektup yazarken ilham kaynağı olması için sizlere bir kaç mektup örneklerini bir araya getirdik.

Arkadaşa Mektup Örnekleri

Bu kısımda yer alan mektup örneklerinden fikir alarak en yakın arkadaşınızın doğum günü için veya daha farklı bir konu için kullanabilirsiniz. Şimdi sizler için bir kaç tane Arkadaşa mektup önerileri paylaşalım. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Veliden Öğretmene Çocuğu Anlatan Mektup içeriğimize de bakabilirsiniz.

Değerli Arkadaşım
Arkadaşlığımızı ne kadar takdir ettiğimi sana zaten söylediğimi biliyorum, ama bazen doğru kelimeleri bulmak benim için zor. Bazen sözlükte duygularımı doğru bir şekilde ifade etmeye yetecek kadar kelime yokmuş gibi hissediyorum. Bir şeylerin yanlış olduğunu her zaman anlarsın ve kendimi kötü hissettiğimde neye ihtiyacım olduğunu her zaman bilirsin. Sen tanıdığım en sevecen insanlardan birisin ve ipimin ucundaymışım gibi hissettiğimde yüzüme bir gülümseme koymaktan asla geri kalmıyorsun. Her zaman etrafımdaki herkesten kopmuş hissettim, ama bir şekilde bağlantımız dünyadaki her şeyi doğru hissettiriyor. Sensiz ne yapardım bilmiyorum ve bunu düşünmek bile ürkütücü. Hayatımı birlikte geçirmeyi düşüneceğim başka birisi de yok.
Seni seviyorum, ____!

Uzaktaki Arkadaşa Mektup Örnekleri

Uzaktaki Arkadaşa Mektup Örnekleri
Uzaktaki Arkadaşa Mektup Örnekleri

Kendinize şu anda sizi seven insanlar olduğunu hatırlatın ve onları bir daha görürseniz her zaman güzel anıları geri getirmeye çalışabilirsiniz. İşte düşüncelerinizi şekillendirmek için kullanabileceğiniz Uzaktaki Arkadaşa Mektup Örnekleri için birkaç örnek:

Merhaba Dostum,
Yüzünü görmeyeli ya da sesini duymayalı çok uzun zaman oldu. Şu an işler benim için harika gidiyor. Ama bu şehre taşındığımdan beri seni hiç olmadığı kadar özlediğimi inkar edemem. Kalbimin bir parçası gitmiş gibi hissediyorum ama biliyorum çünkü artık yakın değiliz. Her gün birbirimizin hayatında olmasak da her zaman en iyi arkadaşlarımdan biri olacaksın. Geleceğe ve birlikte geçirdiğimiz zamana dair sohbetlerimizi özlüyorum. Aramızdaki mesafe ne olursa olsun, hepinize en iyisini diliyorum. Benim için bir şeyler ters giderse ya da değişirse, seni aramaktan asla çekinmeyeceğimi biliyorsun. İşler zorlaştığında her zaman benim kayam oldun ve umarım bir gün tekrar buluşabiliriz. Sana konuşmayı bıraktığımızdan beri olan her şeyi anlatmak istiyorum. Kalbimde her zaman özel bir yere sahip olacaksın ve gülen yüzünü görmekten daha çok istediğim bir şey yok.

Arkadaşınızın kaybından dolayı üzgün hissetmek son derece doğaldır, ancak taziyeyi alan kişinin, başıboş dolaşarak veya rahatsız edici bir şey söyleyerek daha kötü hissetmesini sağlamamak da önemlidir. Bunun yerine, dengeli ve sempatik bir taziye mektubu yazmak için aşağıdaki ipuçlarını izleyin.

Taziye mektubu için ne söyleyeceğinizi bile bilmiyorsanız, bir taziye mektubu yazmak zor olabiliyor. Arkadaşınızın bir kaybın üzüntüsünü paylaştığınızı unutmayın ve saygılı olurken özeninizi gösterecek kelimeleri bulmaya çalışın.

Sayın ____,
Bu mektubu yazmayı çok uzun zamandır erteliyorum çünkü sana ne söyleyeceğimi bilemedim. Bazen hayat bize hiç beklemediğimiz kartlar verir, ama _____ kaybınızı kafama takmak zor oldu. Kendini çok yalnız hissetmen gerektiğini biliyorum, ama _____’nin hayatta bu kadar iyi olduğunu bilmekle ne kadar gurur duyacağını unutma. Sonsuza kadar yas tutmanızı istemezler ve sizin ve onların iyiliği için hayata devam etmenizi isterler. Bu nedenle, hem kişisel olarak hem de hikayeleri aracılığıyla _____’nizle ilgili tüm harika şeyleri hatırlamak için biraz zaman ayırın. Çok şey ifade eden ama üzücü şeyleri çok sık düşünmemeye çalışan birine veda etmek asla kolay değildir. Bunun yerine güzel zamanları düşün ya da bir arkadaşa ihtiyacın olduğunda benimle konuş.

Değerli Arkadaşa Mektup Örnekleri

Yazacağınız mektup eğer bir veda mektubu ise, mektubu yazarken ikinizin de paylaştığı güzel anılardan bahsedebilirsiniz. Unutmayın, arkadaşın seni önemsiyor ve onlar için ne kadar derinden hissettiğini bilmeyi hak ediyor. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Arkadaşlarla Birlikte Film İzleme Sitesi içeriğimize de bakabilirsiniz. İşte Değerli Arkadaşa Mektup Örnekleri için bir örnek:

Sayın ____,
Bu mektupta senden daha fazlasına veda ediyormuşum gibi geliyor. Ayrıca birlikte çok zaman geçirdiğimiz zamanların anılarına veda ediyorum. Ama içten içe bunun ikimiz için de en iyi karar olduğunu biliyorum. Hem büyüdük hem de hayatımızı farklı yönlerde sürdürüyoruz; bu kimsenin suçu değil. Arkadaşlıkta yeniden bir araya gelmeden önce kendimizi tekrar bulmak için birbirimizden biraz zaman ayırmamız gerekiyor.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (4 Oy)
“Arkadaşa Mektup Örnekleri – Değerli Arkadaşa Duygu Dolu Mektup” üzerine 3 yorum
Yorum yapın