Ana Sayfa » Rehber » Bağlanan Erkek Davranışları – Size Aşık Mı?

Bağlanan Erkek Davranışları – Size Aşık Mı?

Bağlanan Erkek Davranışları yazımız ile karşınızdayız. Bir ilişkide özellikle başlarda karşı tarafın görüşlerini çok merak ederiz. Benden hoşlandı mı? Beni tekrar görmek istiyor mu? Ya da görüşmemizde potu ben mi kırdım gibi düşüncelere kapılıyoruz. Ama diğer tarafa geçmekte tereddüt etmiyoruz (ki çok az kişi bunu yapabilir).

Sorsak bile doğru cevabı alacağımızdan emin olamayız. Özellikle “Erkek arkadaşım bana bağlandı mı?” sorusu akla geldiğinde bu durum gerçekten kaygıya dönüşebilir. Şimdi dinle, bir insan yapıştığında bir insan nasıl yapışır? Tüm bu soruları elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız.

Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?

Geçmişin kadın-erkek ilişkilerinde yer alan bazı geleneksel söylemler ve eylemler de ilişkinin gidişatını belirleyen kilit unsurları barındırmaktadır. Erkekler bir ilişkiye başlamadan önce hormonal dürtülerinden etkilenirler. Peki Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?

Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?
Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?

Bir erkek bir ilişkiye başlarken kadının yüzü ve fiziksel güzelliği gibi faktörlere bakar ancak ilişkinin devamlılığı açısından birlikte güzel vakit geçirmek daha önemlidir. Aynı filmi veya müziği sevmeniz ve aynı etkinliklerden keyif almanız da karşılıklı bir bağ geliştirmede etkilidir. İnsanlar ne kadar sevimli ya da güzel olurlarsa olsunlar, birlikte eğlenmiyorlarsa ilişkiler uzun sürmez.

Erkek Bağlanırsa Nasıl Davranır?

Peki Erkek Bağlanırsa Nasıl Davranır? Kişilik yapısına ve ilişkinin boyutuna göre değişse de sevdiğiniz kişinin size daha çok bağlanmasını isteyebilirsiniz. Bir erkek takılmaya başladığında aranızda bir sorun olmasa bile sürekli “Sorun mu var” veya “Bir şeye ihtiyacın var mı” gibi sorular sorarak sorunu tahmin etmeye çalışacaktır. Bu sorular aslında “Seni kaybetmek istemiyorum. Bu yüzden aramızda bir sorun çıkmadan bu işi çözmek istiyorum.” anlamına gelir.

Bir Erkek Bir Kadını Neden Çok İster?

Bir erkeğin bir kadını neden bu kadar çok istediğine gelince, genellikle cinsellik gündeme gelir. Bu noktalar, bir erkeğin içsel dürtülerin aktivasyonundan sonra karşı cinse büyük ilgi duyduğuna işaret eder. Kadın sevgisinin dışında zaman zaman şehvet de doğabilir. Bu nedenle, bir erkeğin bir kadına olan arzusu gözden kaçmaz. Elbette erkeklerin kadınları sadece cinsel olarak değil aşkta da istedikleri biliniyor.

Ayrıca buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Bağlanan Erkek Davranışları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın