Ana Sayfa » Rehber » Frekansı Yüksek İsimler – Türkiye’de 1. Sıradaki İsim Nedir?

Frekansı Yüksek İsimler – Türkiye’de 1. Sıradaki İsim Nedir?

Frekansı Yüksek İsimler, İsimlerin enerjisi veya frekansı, isimlerin taşıdığı anlam ve harflerin enerjisi ile belirlenmektedir. İsimlerde yer alan her harfin bir enerjisi ve anlamı bulunmaktadır. Bazı harfler düşük enerjili olurken, bazılarının enerjisi yüksektir. İşte enerjisi yüksek olduğuna inanılan bazı isimler:

Kız İsimleri: Büşra, Kübra, Ayla, Aycan, Müjde, Müge, Azra, Bennu, Bilge, Ceren, Derya, Nesrin, Devin, Dilber, Feyza, Gonca, Işıltı, İpek, İrem, İzel, Meltem, Meryem, Neşe, Rabia, Serpil, Saba, Tilbe, Yeşim, Duru, Su

Erkek İsimleri: Acar, Acun, Abdullah, Adal, Adar, Akan, Barkın, Bayar, Baybora, Baycan, Bayhan, Cengiz, Cihan, Dinçer, Doğukan, Doğa, Doruk, Durukan, Ender, Erdal, Eren, Ergin, Erim

Bu isimlerin enerjisi yüksek olduğuna inanılır çünkü bu isimlerde yer alan harflerin enerjisi yüksektir. Örneğin, “A” harfi 2’den fazla olmamalı, “B” harfi konulabilir ve sezgileri güçlendirmektedir. “D” harfi olabilir ve hırs getirir, “G” harfi 1 tane iyi olur, “K” harfi olursa en az 1 tane çok iyi oluyor.

Frekansı Yüksek İsimler
Frekansı Yüksek İsimler

Bu isimler, çocuklarınıza koyduğunuzda enerjisinin daha sıcak ve pozitif olacağına inanılıyor. Ancak unutmayın ki, bir ismin enerjisi sadece bir inançtır. Bunun yanıdna her bireyin kendi enerjisi, kişiliği ve karakteri vardır. Ayrıca isimler, bireylerin kimliklerinin sadece küçük bir parçasıdır.

İsimlerin Enerjisi Var Mı?

İsimlerin Enerjisi Var Mı?
İsimlerin Enerjisi Var Mı?

İsimlerde yer alan her harfin bir enerjisi ve anlamı bulunmaktadır. Bazı harfler düşük enerjili olurken, bazılarının enerjisi yüksektir. Örneğin, “A” harfi 2’den fazla olmamalı, “B” harfi konulabilir ve sezgileri güçlendirmektedir. Ancak unutmayın ki, bir ismin enerjisi sadece bir inançtır. Ve her bireyin kendi enerjisi, kişiliği ve karakteri vardır. Bunun yanında isimler, bireylerin kimliklerinin sadece küçük bir parçasıdır.

Türkiye’de 1. Sıradaki İsim Nedir?

Özellikle Türkiye’de 2021 yılında doğan bebeklere verilen isimler incelendiğinde. Erkeklerde Yusuf, kızlarda ise Zeynep isminin ilk sırada yer aldığı görülmektedir. Ayrıca Türkiye nüfusu içinde cinsiyete göre en çok kullanılan isimler incelendiğinde. Ayrıca Erkeklerde Mehmet, kadınlarda da Fatma isminin ilk sırada olduğu gözlenmektedir.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın! 

Kız Arkadaşı Kaydetme – Yaratıcı Rehber İsimleri

En Çok Hangi İsim Var?

Özellikle Türkiye genelinde erkeklerde en fazla kullanılan isim 2,7 milyon ile Mehmet oldu. Kadınlarda ise en çok kullanılan isim Melike’dır.

Dünyada En Çok Kullanılan İsim Nedir?

Dünyada En Çok Kullanılan İsim Nedir?

Özellikle Dünyada her 10 insandan birinin ismi Muhammed’dir. Bunun yanında isim, Müslüman ülkelerde hakim olmasının yanı sıra Avrupa’da da büyük bir kitlede kullanılmaktadır. Ayrıca Almanya’nın Focus dergisi bu ismin Almanya’da. Ayrıca 2009 yılında 97., 2013 yılında 76. sırada olduğunu açıklamıştır. Bazı kaynaklarda ise bölgelerden aslı olarak. Bu ismin hatta ilk 10 a kadar yükseldiğini görmek de mümkündür.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com 

Yazımızı Değerlendirin.
“Frekansı Yüksek İsimler – Türkiye’de 1. Sıradaki İsim Nedir?” üzerine bir yorum
Yorum yapın