Ana Sayfa » Fiyatları » Kıbrıs Su Fiyatları 2023 – Damacana Su Fiyatları – Güncel

Kıbrıs Su Fiyatları 2023 – Damacana Su Fiyatları – Güncel

Kıbrıs Su Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Tabi ki de canlıların yaşamlarını sürdürebilmesi için en gerekli madde su’dur. Dünya üzerindeki en küçük canlı organizmalar bile suya ihtiyaç duymaktadır. Özellikle de insan vücudunun dörtte üçünün suyla kaplı olması da suyun önemini belirten en büyük kanıttır. Fakat insanlar musluk suyunun temiz olmadığı yerlerde dışarıdan su almaktadır. Yazımız içerisinde sizlere Kıbrıs Su Fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca bunun gibi çeşitli ürün fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Damacana Su Fiyatları 2023💧

Suyun insan vücudu için birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle beyin fonksiyonlarının sağlıklı çalışabilmesi için su çok önemlidir. Bunun yanında metabolizmamızı düzenli çalıştırarak besin ve oksijeni hücrelerimize taşımaktadır. Bazı yerlerde musluk suyunun kirli olmasından dolayı insanlar ya sipariş ederek su alırlar ya da dışarıdan kendileri su almaktadır.

Kıbrıs’ta su fiyatları ülkemize göre biraz daha pahalıdır. Bu yüzden sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda sizlere Kıbrıs Damacana Su Fiyatlarından bahsedeceğiz. İşte Kıbrıs 19 LT Damacana Su Fiyatları şu şekildedir:

 • En ucuz damacana su : 20 TL
 • 19 Litrelik damacana su : 23 TL

Kıbrıs’ta Su Fiyatları 2023

Kıbrıs'ta Su Fiyatları
Kıbrıs’ta Su Fiyatları

Suyun en önemli faydalarından biri de bitkilerin su ihtiyacını karşılamasıdır. Böylece bitkiler suyu kullanarak bize oksijen vermektedir. Yalnızca insanların değil her canlının da suya ihtiyacı vardır. Ayrıca suyu temizlenmek için de kullanırız. Kıbrıs’ta Su Fiyatları ülkemize göre biraz daha pahalıdır. İşte o fiyatlar şu şekildedir:

 • Hayat Su 0.5 Lt = 5 TL
 • Hayat Su 1.5 Lt = 12 TL
 • Saka Su 0.5 Lt = 6.50 TL
 • Saka Su 1.5 Lt = 12 TL
 • Erikli Su 1.5 Lt = 12 TL
 • İcy Su 1.5 Lt = 6.50 TL
 • Erikli Su 0.5 Lt = 3 TL
 • Ev Su 1.5 Lt = 6 TL
 • Ev Su 0.5 Lt = 3 TL

Kıbrıs 1 Ton Su Fiyatı

Her ne kadar dünya nüfusu artsa da maalesef sularımız aynı derece de azalmaktadır. Bu yüzden sularımızı kirletmememiz gerekir. Lütfen sularımızı bilinçsiz bir şekilde kullanmayın. Suları boşa israf etmeyiniz. Çünkü sonraki yıllarda su sıkıntısı çekebiliriz. Kıbrıs 1 Ton Su Fiyatı 12 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs’ta Su Ne Kadar?

Sadece tatil için değil yaşamak içinde çok güzel bir Ülke olan Kıbrıs’ta su fiyatları biraz pahalıdır. Bunun sebebi ise yer altı sularının fazla kullanılmasından dolayı su sıkıntısı bulunmaktadır. Buna bağlı olarak su fiyatları da biraz dudak uçuklatmaktadır. Saka Su 1.5 Litre 17.75 TL’dir. Fakat askeri kantinlerde en ucuz 1.5 litrelik su 4.50 TL’ye satılmaktadır. Böylece Kıbrıs’ta Su Ne Kadar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs Benzin Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Kıbrıs Su Fiyatları 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın