Gabileye Giremiyorum Sorunu – Çözüm Yolu!

Gabileye Giremiyorum yazımız ile beraberiz. Bir sohbet sitesi olan bu yerde insanlar tanıdıkları insanlarla dilediğince sohbet edebilmektedir. Fakat bazen Gabile giriş yapamıyorum şeklinde sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu yazımızda sizlere sohbet uygulamasına giriş yapmakta sorun yaşayan kişiler için çözüm yollarını anlatacağız. Gabileye Giriş Yapmak mı istiyorsunuz? veya Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Burada aradığınız çözümü bulabileceksiniz.

Gabileye Giremiyorum Sorunu

Eğer Sohbet sitesi olan Gabileye Giremiyorum diyorsanız. Size anlatacağımız bazı ayarları uygulayarak giriş yapabilirsiniz. İşte adım adım yapılması gerekenler!

 • İlk olarak Gabileye giriş yapabilmek için yapılması gereken işlem bir VPN uygulaması indirmek veya tarayıcı üzerinden VPN ayarlamak olacaktır.
 • Herhangi bir VPN uygulaması indirmek istemiyorsanız, Google Chrome uygulamasından VPN eklentisi yapabilirsiniz veya Opera tarayıcısını kullanarak otomatik içerisinde bulunan VPN özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Şimdi VPN uygulamasını veya Tarayıcınızın VPN eklentisini açın.
 • Herhangi bir sorun olursa internet bağlantınızı kontrol edin veya modemi kapatın 30 saniye bekledikten sonra tekrar açınız.
 • VPN ile Gabileye girmeyi deneyiniz.

Herhangi bir sonuç alamadıysanız aşağıdaki gösterdiğimiz yolu deneyiniz.

Ayrıca, benzer bir rehber yazımız olan Seni Sevmeyen Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? içeriğimize de bakabilirsiniz.

Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum

Yukarıdaki VPN ile bağlanma yolunu deneyip yine de Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum diyorsanız. Burada anlatacağımız adımları çok dikkatlice uygulayınız.

 1. İlk olarak bilgisayarımı tıklayın daha sonra C, sonra windows, system32, drivers bu şekilde etc klasörüne ulaşın.
  Yani Kısacası “C:\Windows\System32\drivers\etc
 2. Etc klasörü içerisinde “hosts” adında bir dosya göreceksiniz. Bu dosyayı görüyorsanız doğru yolda olduğunuzu bilmelisiniz.
 3. Ardından Masaüstüne bir “metin belgesi” oluşturun sonra metin belgesini çift tıklayın açın.
 4. Metin belgesinin içerisine “hosts” adlı dosyayı sürükleyin
  #127.0.0.1 localhost şeklinde yazılar görüyorsanız, her şey yolunda demektir.
 5. Aşağıda yer alan adresleri hosts dosyası içerisinde en alt kısma yapıştırın.
  (Tüm satırlar alt alta olmalıdır. Eğer değilse enter tuşuna basarak alt alta almaya çalışın)
  185.59.28.230 www.gabile.com
  185.59.28.230 gabile.com
  185.114.193.42 irc.gabile.com
  185.19.95.59 irc2.gabile.com
 6. Sonra yeni metin belgesini kapatın. Kapatırken sizden kaydetmek için izin istenecektir tamam deyip devam edin.

Eğer dosyayı kaydederken yetki hatası alıyorsanız aşağıdaki yöntemi adım adım uygulayınız.

 • Dosyayı kaydederken yetki hatası alıyorsanız, Çalıştır penceresiniz açmanız gerekiyor. Bunun için klavyenizden Windows + R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açın.
 • Çalıştır penceresinde arama kısmına “netplwiz” yazınız.
 • Karşınıza “Kullanıcı Hesapları” bölümü gelecektir. Buradan kullandığınız kullanıcıyı seçin ve “Özellikler” tuşuna tıklayın.
 • Özellikler kısmında yer alan “Grup Üyeliği” sekmesine tıklayın ve “Yönetici” seçeneğini seçtikten sonra uygula tuşuna basınız.
 • Ayrıca, değişikliklerin uygulanabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayın.

Bu yöntemi yaptığınız zaman büyük ihtimalle dosyayı en başta bahsettiğimiz uygulamaları tekrar yaparak kaydedebileceksiniz ve yüksek ihtimalle Gabileye giriş yapamıyorum problemi çözülecektir.

Gabileye Giriş Yap

Gabileye Giriş YapPin
Gabileye Giriş Yap

Öncelikle Gabile sohbet sitesine giriş yapmak istediğiniz zamanlarda bağlantınızı kontrol ederek gabileye giriş yap şeklinde bir arama yaparak hızlı şekilde sohbet sitesine bağlanabilirsiniz. Fakat sohbet etmeden önce gabile üyelik almak zorundasınız. Böylece bir profil oluşturup kendinizi tanıtma imkanınız olur. Eğer giriş yapamıyorsanız yukarıda bahsettiğimiz yöntemleri uygulayarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, benzer bir içeriğimiz olan Sevgili Biyografi Sözleri yazımıza da bakabilirsiniz.

Gabile Mobil Giriş

Gabile sohbet sitesi ile artık yaşınızın kaç olduğu önemli değildir. İstediğiniz gibi anında çeşitli insanlarla arkadaşlık yapıp sohbet edebilirsiniz. Hayatınızı şekillendirmek için gabile giriş yap şeklinde arama yaparak veya Gabile Mobil Giriş ile karşınıza çıkan siteden hızlı şekilde keyifli bir diyalog ve sohbet içine girerek hayal ettiğiniz sohbet imkanını yaşayabilirsiniz. Gabile üye girişi yaparak siz de çok daha keyifli ilişkiler kurabilirsiniz.

Heyecan dolu ve keyifli anları yaşamak için hemen gabile giriş yap sohbet sitesine girerek sohbet edebilecek arkadaşlar bulabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Gabileye Giremiyorum yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın