Ana Sayfa » Rehber » Gabileye Giremiyorum – 2024 – Tüm Sorunların Çözüm Yolu!

Gabileye Giremiyorum – 2024 – Tüm Sorunların Çözüm Yolu!

Gabileye Giremiyorum yazımız ile beraberiz. Bir sohbet sitesi olan bu yerde insanlar tanıdıkları insanlarla dilediğince sohbet edebilmektedir. Fakat bazen Gabile giriş yapamıyorum şeklinde sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu yazımızda sizlere sohbet uygulamasına giriş yapmakta sorun yaşayan kişiler için çözüm yollarını anlatacağız. Gabileye Giriş Yapmak mı istiyorsunuz? veya Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Burada aradığınız çözümü bulabileceksiniz.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Gabileye Giremiyorum 2024

Özellikle gabileye giremiyorum diyenler için sorunun tespiti çok önemlidir. Aşağıda her insanın belirli dönemlerde karşısına gelen hatalar listelenmiştir. Bu hataların çözüm yolları da listeli olarak verilmiştir.

Eğer aşağıdaki çözümler sizin hatanızı çözmüyorsa, lütfen aşağıdaki yorum kutusunu kullanarak sorununuzu gönderin ve topluluğumuzdan biri size yardımcı olabilir. Sonuçta bizde kalmasın dedik.

✅ Gabileyi açtığımda siyah ekran / beyaz ekran (boş ekran) alıyorum?

Android işletim sistemindeki en yaygın sorunlardan biridir. Genellikle bir uygulamayı açtığınızda, birkaç saniyeliğine siyah bir ekran görürsünüz ve ardından uygulama hata mesajıyla veya hata mesajı olmadan çöker. Bu sorunu çözmenin birkaç yolu var.

 1. Çoğu zaman geçici bir yükleme sorunu olabilir. Telefonunuzdaki son uygulamalar menüsüne (genellikle soldaki ilk düğme) basmanız yeterlidir. Ardından, bu sorunu olan uygulamayı kapatırsınız. Şimdi uygulamayı tekrar açın. Normal çalışabilir.
 2. Android cep telefonunuzda Belleği yeniden başlatmayı deneyin. “Ev” ve “Güç” düğmelerini aynı anda 10 saniyeye kadar basılı tutun. Ardından düğmeleri bırakın ve ekran açılana kadar “Güç” düğmesini basılı tutun. Artık uygulamayı açmayı deneyebilirsiniz, düzgün çalışabilir.
 3. Yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramazsa, telefonunuzun pili sıfır olana kadar ve otomatik olarak kapanana kadar pili tüketin. Bundan sonra şarj edin ve güç düğmesine basın. Bundan sonra gabile çalışacaktır.
 4. Son olarak, herhangi bir şeyle düzeltemezseniz, uygulamayı kaldırmanız ve yeniden yüklemeniz gerekebilir. Android, uygulamayı yeniden yükleyip oturum açtıktan sonra genellikle tüm ayarları geri yükler. Bunun düzelip düzelmediğini görebilirsiniz.
 5. Bazı nadir durumlarda bile, yeniden yükleme adımı da işe yaramaz. Durumunuz buysa, uygulamanın eski sürümlerini yüklemeyi deneyin. İyi şanlar!

✅ Gabile uygulamam yüklenmiyor veya düzgün çalışmıyor (yükleme hatası / sunucu hatası / bağlantı hatası / Ekran Donması / Ping Sorunu).

Mobil uygulamalarda yüklenme sorununa neden olabilecek birkaç durum vardır.

 1. Gabile uygulama sunucusu kapalı olabilir ve bu, yükleme sorununa neden oluyor. Lütfen birkaç dakika sonra deneyin.
 2. Wifi / mobil veri bağlantınız düzgün çalışmıyor. Lütfen veri bağlantınızı kontrol edin.
 3. Uygulamayı aynı anda kullanan çok fazla kullanıcı var. Lütfen birkaç dakika sonra deneyin.

✅ Gabile giriş sorunu veya hesapla ilgili sorunlar yaşıyorum.

Gabileye giriş yapmak için oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açma veya hesapla ilgili sorununuz varsa, lütfen aşağıdaki adımları kontrol edin.

 1. Gabile sunucusu kapalı olabilir ve bu, oturum açma/hesap sorununa neden oluyor. Lütfen birkaç dakika sonra giriş yapmayı deneyin.
 2. Wifi / mobil veri bağlantınız düzgün çalışmıyor. Lütfen veri bağlantınızı kontrol edin.
 3. Yanlış oturum açma kimlik bilgileriyle deniyor olabilirsiniz. Lütfen girdiğiniz ayrıntıların doğru olduğunu onaylayın.
 4. Giriş yapmak için facebook, twitter, google vb. üçüncü taraf sosyal ağları kullanıyorsanız, resmi web sitelerini ziyaret ederek bu hizmetin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
 5. Hesabınız faaliyetler nedeniyle yasaklanabilir veya devre dışı bırakılabilir. Lütfen hata mesajlarını okuyun.

✅ Gabile uygulaması yükleme sorunlarım var.

 1. Bağlantı için wifi / internet bağlantınızı kontrol edin.
 2. Lütfen mobil depolama alanınızı kontrol edin. Diskinizde yeterli alan yoksa uygulama yüklenemez.
 3. Yüklemeye çalıştığınız uygulamanın android sürümünüzü desteklediğini doğrulayın.

✅ Telefonumda Gabile uygulamam düzgün güncellenmiyor.

Gabileye neden giremiyorum diye soruyorsanız cevap güncelleme sorunları olabilir. Uygulamanın düzgün çalışması için güncellemeleri almanız şart.

 1. Lütfen wifi / mobil veri bağlantınızı kontrol edin ve düzgün çalıştığını doğrulayın. Arızalı olabilir ve Gabile uygulamasını güncellemenizi engelliyor olabilir.
 2. Güncellemeleri indirmek için telefonunuzda yeterli depolama alanı olduğunu doğrulayın. Yeterli depolama alanınız yoksa, uygulama güncellemelerini engelliyor olabilir.

✅ Gabile ile ses/görüntü yükleme sorunu.

Ses ve görüntü sorunlarını her insan yaşayabiliyor. Merak etmeyin çözümü kolay.

 1. Ses sorunlarınız varsa telefonunuzun ses düzeyini kontrol edin. Sorunun hoparlörlerinizden mi yoksa uygulamadan mı kaynaklandığını öğrenmek için kulaklık kullanmayı deneyin.
 2. Video yükleme sorunu yaşıyorsanız, lütfen internet hızınızı ve wifi bağlantınızı kontrol edin.

✅ Gabile uygulaması Bildirimler düzgün çalışmıyor.

 1. Uygulamalar->Gabile->Bildirimler bölümüne gidin ve bildirimlerin etkin olup olmadığını kontrol edin. Etkin değilse, lütfen etkinleştirin.
 2. Ayrıca bildirim uyarı sesleri almazsanız, uygulama bildirim seslerini yanlışlıkla kapatmadığınızı yeniden doğrulayın.

✅ Gabile’ye para yatırdım. Ama bakiyeme eklendiğini görmüyorum.

 1. Uygulama şirketinin/geliştiricisinin ödemeyi ve hesabınıza krediyi işleme koyması biraz zaman alabilir. Lütfen 24-48 saat sabırlı olun ve tutarın hesabınıza geçip geçmediğini kontrol edin. 

✅ Gabile’de para kazandım & Bankama/Paypal’a nasıl para çekebilirim?

 1. Hesap menünüze gidebilir ve ardından para çekme eşiğinize ulaştığınızda çoğunlukla bir para çekme seçeneği görebilirsiniz. Bir para çekme talebi başlatmak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

✅ Gabile’den para çektim ve hesabıma/paypal’a geçmedi. Doğrulama nasıl yapılır?

 1. Paypal’ınıza giriş yapabilir ve yatırılan para olup olmadığını görebilirsiniz. İşlemi görmüyorsanız, uygulamayı açıp para çekme durumunu kontrol edebilirsiniz. Para çekme işleminin başarıyla işlendiğini görürseniz ve bankanıza/paypal’ınıza almazsanız, uygulama geliştiricileri/destek ile iletişime geçin. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟Bedava Google Play Kodu 2023 – %100 Çalışan Yeni Kodlar!

Gabileye Giremiyorum Sorunu 🌈

Eğer Sohbet sitesi olan Gabileye Giremiyorum diyorsanız. Size anlatacağımız bazı ayarları uygulayarak giriş yapabilirsiniz. İşte adım adım yapılması gerekenler!

 • İlk olarak Gabileye giriş yapabilmek için yapılması gereken işlem bir VPN uygulaması indirmek veya tarayıcı üzerinden VPN ayarlamak olacaktır.
 • Herhangi bir VPN uygulaması indirmek istemiyorsanız, Google Chrome uygulamasından VPN eklentisi yapabilirsiniz veya Opera tarayıcısını kullanarak otomatik içerisinde bulunan VPN özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Şimdi VPN uygulamasını veya Tarayıcınızın VPN eklentisini açın.
 • Herhangi bir sorun olursa internet bağlantınızı kontrol edin veya modemi kapatın 30 saniye bekledikten sonra tekrar açınız.
 • VPN ile Gabileye girmeyi deneyiniz.

Herhangi bir sonuç alamadıysanız aşağıdaki gösterdiğimiz yolu deneyiniz. Ayrıca, benzer bir rehber yazımız olan Seni Sevmeyen Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? içeriğimize de bakabilirsiniz.

Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum

Yukarıdaki VPN ile bağlanma yolunu deneyip yine de Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum diyorsanız. Burada anlatacağımız adımları çok dikkatlice uygulayınız.

 1. İlk olarak bilgisayarımı tıklayın daha sonra C, sonra windows, system32, drivers bu şekilde etc klasörüne ulaşın.
  Yani Kısacası “C:\Windows\System32\drivers\etc
 2. Etc klasörü içerisinde “hosts” adında bir dosya göreceksiniz. Bu dosyayı görüyorsanız doğru yolda olduğunuzu bilmelisiniz.
 3. Ardından Masaüstüne bir “metin belgesi” oluşturun sonra metin belgesini çift tıklayın açın.
 4. Metin belgesinin içerisine “hosts” adlı dosyayı sürükleyin
  #127.0.0.1 localhost şeklinde yazılar görüyorsanız, her şey yolunda demektir.
 5. Aşağıda yer alan adresleri hosts dosyası içerisinde en alt kısma yapıştırın.
  (Tüm satırlar alt alta olmalıdır. Eğer değilse enter tuşuna basarak alt alta almaya çalışın)
  185.59.28.230 www.gabile.com
  185.59.28.230 gabile.com
  185.114.193.42 irc.gabile.com
  185.19.95.59 irc2.gabile.com
 6. Sonra yeni metin belgesini kapatın. Kapatırken sizden kaydetmek için izin istenecektir tamam deyip devam edin.

Eğer dosyayı kaydederken yetki hatası alıyorsanız aşağıdaki yöntemi adım adım uygulayınız.

 • Dosyayı kaydederken yetki hatası alıyorsanız, Çalıştır penceresiniz açmanız gerekiyor. Bunun için klavyenizden Windows + R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açın.
 • Çalıştır penceresinde arama kısmına “netplwiz” yazınız.
 • Karşınıza “Kullanıcı Hesapları” bölümü gelecektir. Buradan kullandığınız kullanıcıyı seçin ve “Özellikler” tuşuna tıklayın.
 • Özellikler kısmında yer alan “Grup Üyeliği” sekmesine tıklayın ve “Yönetici” seçeneğini seçtikten sonra uygula tuşuna basınız.
 • Ayrıca, değişikliklerin uygulanabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayın.

Bu yöntemi yaptığınız zaman büyük ihtimalle dosyayı en başta bahsettiğimiz uygulamaları tekrar yaparak kaydedebileceksiniz ve yüksek ihtimalle Gabileye giriş yapamıyorum problemi çözülecektir.

Gabile Chat Giremiyorum

Gabile Chat Giremiyorum
Gabile Chat Giremiyorum

Bu siteye giriş sağlayamamanız doğaldır. Çünkü Türkiye’den erişim kısıtlaması getirilmiştir. Ancak yukarıdaki anlattığımız yolları sırayla takip ederek Gabile Chat Giremiyorum sorununu aşmış olacaksınız. Eğer hala giriş sağlıyamıyorsanız yorum kısmında karşılaştığınız hatayı belirtin çözüm bulalım.

Gabileye Neden Giremiyorum

Ülkemizde de oldukça sık kullanılan Gabile, birçok insanın hoş sohbetler için kullandığı bir uygulamadır. Ancak bazı zamanlarda giriş problemleri yaşanmaktadır. Ayrıca uygulama üzerinde konuşulan bir sansür durumu da mevcuttur. O yüzden Gabileye Neden Giremiyorum sorununu yaşamanız doğaldır. Alt kısımda güncel giriş hakkında bilgiler bulunmaktadır. Giriş yapabilmek için bazı VPN uygulamaları ve DNS ayarları yapabilirsiniz. Böylece kolayca giriş sağlayacaksınız.

Gabileye Giriş Yap

Gabileye Giriş Yap
Gabileye Giriş Yap

Öncelikle Gabile sohbet sitesine giriş yapmak istediğiniz zamanlarda bağlantınızı kontrol ederek gabileye giriş yap şeklinde bir arama yaparak hızlı şekilde sohbet sitesine bağlanabilirsiniz. Fakat sohbet etmeden önce gabile üyelik almak zorundasınız. Böylece bir profil oluşturup kendinizi tanıtma imkanınız olur. Eğer giriş yapamıyorsanız yukarıda bahsettiğimiz yöntemleri uygulayarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, benzer bir içeriğimiz olan Sevgili Biyografi Sözleri yazımıza da bakabilirsiniz.

Gabile Mobil Giriş

Özellikle Gabile sohbet sitesi ile artık yaşınızın kaç olduğu önemli değildir. İstediğiniz gibi anında çeşitli insanlarla arkadaşlık yapıp sohbet edebilirsiniz. Hayatınızı şekillendirmek için gabile giriş yap şeklinde arama yaparak veya Gabile Mobil Giriş ile karşınıza çıkan siteden hızlı şekilde keyifli bir diyalog ve sohbet içine girerek hayal ettiğiniz sohbet imkanını yaşayabilirsiniz. Gabile üye girişi yaparak siz de çok daha keyifli ilişkiler kurabilirsiniz.

Heyecan dolu ve keyifli anları yaşamak için hemen gabile giriş yap sohbet sitesine girerek sohbet edebilecek arkadaşlar bulabilirsiniz. Şimdi Gabileye Giremiyorum hakkında sıkça sorulan sorulara yanıt vereceğiz. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında yazabilirsiniz.

Ayrıca, gabileye giremiyorum ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için bir araya getirdik.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Gabileye Giremiyorum yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3.5/5 - (6 Oy)
Yorum yapın