Ana Sayfa » Rehber » Karalanan Yazıyı Okumak – Kolay Yöntem

Karalanan Yazıyı Okumak – Kolay Yöntem

Karalanan Yazıyı Okumak yazımız ile karşınızdayız. Bir kişi size üzeri karalamış şekilde olan bir yazı atmış olabilmektedir. Bunun dışında bir fotoğrafın üstündeki yazıyı karalayıp atmış olabilmektedir. Sizde merak edip bu yazının ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Karalanan yazıyı okumak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda öncelikle fotoğrafı atan arkadaşınıza karalanan yerde ne yazdığını sormak doğru olur. Çünkü belki sizin görmek istemeyeceğiniz bir şey yazıyor olabilmektedir.

Üstü çizilmiş yazı nasıl okunur? Diye merak ediyorsanız öncelikle size gönderilen fotoğraftaki karalamanın rengine bakılmalıdır. Mesela eğer mavi renk ile karalama yapıldıysa İnstagram üzerinden parlaklığı en üst seviyeye çekip sonrasında sıcaklığı da arttırırsanız yazıyı daha rahat bir şekilde okuyabilirsiniz. Merak edilen bu yazılar bu şekilde okunmaktadır.

Üstü Karalanmış Yazıyı Okumak

Üstü Karalanmış Yazıyı Okumak
Üstü Karalanmış Yazıyı Okumak

Özellikle Üstü Karalanmış Yazıyı Okumak için birçok yöntem vardır. Fakat üzeri karalanmış resimdeki yazıyı okumak için bir program yoktur. Bu şekilde programları gördüğünüz zaman lütfen inanmayın ve indirmeyin. En güvenli yol ise instagram üzerinden fotoğrafın yapısında ayarlar yapmaktır. Çünkü bu yol ile karalanmış bir yazı rahatlıkla okunmaktadır. Bunun için öncelikle İnstagram fotoğraf düzenle bölümünden parlaklığı artırınız. Kontrastı en fazla noktaya çekin ve sıcaklığı artırdıktan sonra karalamaların altındaki yazılara ulaşabilirsiniz. Böylece fotoğraftaki karalamayı silme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Telefonda Üstü Karalanmış Yazı Nasıl Okunur?

Telefonda Üstü Karalanmış Yazı Nasıl Okunur? Diye merak ediyorsanız bunu yazımızı okuyabilirsiniz. Arkadaşınız veya sevgiliniz size bir fotoğraf gönderirse ancak göremediğiniz bazı alanları karartmışsa ve bilmek istiyorsanız bunu öğrenebilirsiniz. Karalanmış yazıyı okumak için en güvenli ve kullanılan İnstagram uygulamasıdır. Tabi ki bunun için fotoğraftaki karalamanın rengi oldukça önemlidir. Parlaklık ve sıcaklık ayarlarıyla rahat bir şekilde bu karalanan yazıları okuyabilirsiniz.

Whatsapp’ta Üstü Karalanmış Yazı Nasıl Okunur?

Size gönderilen bir fotoğrafın üstü karalıysa ve sizde burada ne yazdığını merak ediyorsanız bunu öğrenebilirsiniz. Whatsapp’ta Üstü Karalanmış Yazı Nasıl Okunur? Sorusu oldukça çok aratılmaktadır. Bu durumda yapabileceğiniz en kullanışlı yöntem İnstagram uygulaması üzerinden ayarlar yapmaktır. Bu sayede üzeri karalı fotoğrafta ne yazdığını öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki adımlar sayesinde bu sorunu çözebilirsiniz.

  1. İlk olarak İnstagram veya bir fotoğraf uygulamasına girin.
  2. Daha sonra resmi uygulamaya yükleyin.
  3. Gerekli fotoğraf düzenlemeleri yaparak resmin rengini açın.
  4. Artık karalanmış yazıyı okuyabilirsiniz.

İnstagram’da Üstü Karalanmış Yazı Nasıl Okunur?

En çok kullanılan yöntem İnstagram üzerinden ayarlama yapmaktır. Bunun için tıpkı bir fotoğraf paylaşıyormuş gibi İnstagram’a yükleyiniz. Artından Düzenle bölümüne tıklayınız. Fakat bu bölümde yapacaklarınız oldukça önemlidir. Çünkü metin parlaklığı, kontrast, sıcaklık ve daha fazlası gibi ayarlarla yazıları okuyabilirsiniz. İnstagram’da Üstü Karalanmış Yazı Nasıl Okunur? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Rehber kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Karalanan Yazıyı Okumak yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3.4/5 - (7 Oy)
Yorum yapın