Ana Sayfa » Rehber » Turkcell Bedava Dakika – Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika

Turkcell Bedava Dakika – Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika

Turkcell Bedava Dakika
Turkcell Bedava Dakika

Turkcell, 2023 yılında bedava dakika kazanmanın çeşitli yollarını sunuyor. Bu yollar arasında 2222 numarasına atılan SMS’ler, salla kazan, 2200 SMS’leri ve Bip uygulaması bulunuyor. Faturalı hat sahipleri, bu yöntemlerle kazandıkları bedava dakikaları kendi tarifelerinden harcama yapmadan telefonda konuşma gerçekleştirebilirler. Özellikle Turkcell’in sınırsız dakika hilesi, mesaj metninde sadece SURPRIZ yazılıp 2222’ye gönderilerek yapılıyor. Ayrıca Turkcell’in 2222 numarasına GEL DK ifadesi yazılıp gönderilmesiyle 30 dakika bedava konuşma kazanılıyor. Turkcell’in Bip uygulaması kullanılarak da bedava dakika kazanılabiliyor. Bu bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti edemem çünkü bilgilerim 2021 yılına kadar günceldir ve bu konuda daha sonraki değişiklikler olabilir. Bu nedenle, en güncel ve doğru bilgiler için Turkcell’in resmi web sitesini veya müşteri hizmetlerini kontrol etmenizi öneririm.

Turkcell, kullanıcılarının günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için çeşitli bedava dakika paketleri sunmaktadır. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanyalar düzenleyerek, kullanıcılarının görüşmelerinde zor durumda kalmalarını önlemektedir. Türkiye’deki diğer operatörlere kıyasla yüksek abone sayısına sahip olan Turkcell, düzenli kampanyalarla hem abone sayısını artırmakta hem de mevcut müşterilerinin memnuniyetini yükseltmektedir.


🚀🎉Rehberimize göz atın! Bilgi dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Hemen tıklayın! 

Turkcell Dijital Operatör ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerinin meslek gruplarına veya yaşlarına göre internet ve SMS paketleri sunmaktadır. Bu kampanyaların yanı sıra, Turkcell bedava dakika paketleri de hazırlayarak müşterilerini memnun etmektedir. Eğer siz de bir Turkcell abonesiyseniz. BİP ve Dijital Operatör uygulamalarını kullanarak bedava dakika paketlerini kazanabilirsiniz.

Turkcell’in sunduğu bu avantajlı kampanyalardan yararlanabilmeniz için öncelikle bir. Turkcell faturalı veya faturasız hatta sahip olmanız gerekmektedir. Eğer Turkcell hattınız yoksa, mevcut numaranızı taşıyarak veya yeni bir. Turkcell hat alarak bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika

Özellikle Turkcell Dijital Operatör ile Bedava Dakika Kazanma. Turkcell tarafından hazırlanan Dijital Operatör uygulaması sayesinde, bedava dakika kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, uygulamayı telefonunuza indirmektir. Uygulamayı indirdikten sonra, sol üst kısımdaki üç çizgiye tıklayarak menüye giriş yapabilir ve buradan. Turkcell Salla Kazan uygulamasını seçerek, tek bir sallama hareketi ile Turkcell Bedava Dakika Paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika. Turkcell’in bedava dakika paketlerinden yararlanan gurbetçiler için de seçenekler bulunmaktadır. Turkcell Gurbet Tarifesi’ni kullanan aboneler, 20 TL ve üzeri bir. TL yüklemeleri durumunda aylık olarak 1000 dakika bedava konuşma paketi ve ek olarak. 1 GB BİP uygulamasında geçerli olan bedava internet kazanmaktadırlar. Faturasız hatlar için hazırlanan bu kampanyada verilen bu. 1000 dakikalık bedava konuşma paketi, yurt içi görüşmelerinde geçerlidir. Kampanyadan kazandığınız interneti kullanmak için telefonunuza BİP uygulamasını indirebilirsiniz.

Turkcell ile Her Yöne Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika
Turkcell Bedava Dakika

Özellikle Turkcell ile Her Yöne Bedava Dakika Turkcell, müşterilerine her yöne dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Turkcell BİP Messenger uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Turkcell, özel günleri unutmadığı için bu günlerde. BİP kullanıcılarına özel bedava dakika paketleri hediye ederek, sevdiklerinizle dilediğinizce konuşmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, BİP ile 100 dakika bedava konuşma paketi veren. Turkcell, BİP Messenger uygulaması üzerinden bedava dakikalara ek olarak bedava internet paketi de sunmaktadır.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın! 

Türkcell Puan Sorgulama Cep Telefonu Cihaz Puanı Nasıl Öğrenilir?

Turkcell’lilerle Hafta Sonu Bedava Konuşma

Hafta Sonu Turkcelllilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası. Turkcell bireysel Hazır Kart kullanıcıları, 35 TL ya da daha fazla yükleme yaptıklarında, 30 gün boyunca hiçbir ek ücret ödemeden her Cumartesi ve Pazar günü. Ayrıca Turkcell’lilerle sınırsız bir şekilde konuşabilecekler. Ayrıca Kampanya kapsamında yapılan konuşmalar ücretlendirilmeyecektir. Bunun yanında Kampanyaya katılım koşullarını sağladığınız takdirde otomatik olarak kampanyaya katılmış olacaksınız. 35 TL yükleme işlemi gerçekleştikten sonra Turkcell tarafından size gönderilecek. Bunun yanında Bilgilendirme mesajı ile beraber, hafta sonları Turkcell’lilerle bedava bir şekilde konuşabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com 

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın