Ana Sayfa » Rehber » Konuşanlar Nerede Çekiliyor? – Konuşanlar Bilet Fiyatı

Konuşanlar Nerede Çekiliyor? – Konuşanlar Bilet Fiyatı

Konuşanlar Nerede Çekiliyor? Yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Türkiye’nin en çok sevilen programlarından biri haline gelmeyi başarmış olan Konuşanlar, her geçen gün popülerliğini daha da arttırmaya devam etmektedir. Kendine has tarzı ile daha önce yapılmış programların hiçbirine benzemediği gibi medyanın tabularını da yıkmaya başlamıştır. Aynı zamanda diğer Rehber adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Konuşanlar Hangi Kanalda?

Konuşanlar Hangi Kanalda?
Konuşanlar Hangi Kanalda?

Severek izlenen bu program yolculuğuna ilk YouTube’da başlamıştır. Son zamanlarda sık sık YouTube Trend videolara girerek birçok insanın dikkatini çekmeyi başarmıştır. İzlenme sayısı milyonları geçmeye başlamıştır. Daha sonra Konuşanların bütün bölümleri YouTube üzerinden kaldırılmıştır. Bir anda böyle bir değişiklik olunca izleyenler internet üzerinden Konuşanlar hangi kanalda? Gibi sorular aratarak programın yayın yerini bulmaya çalışmaktadır. Hasan Can Kaya ve ekibi, sahibi Acun Ilıcalı olan EXXEN adlı platform ile anlaşma yaparak EXXEN’e transfer olmuştur. Bu transferden sonra YouTube’dan bütün bölümler kaldırılmıştır.

Konuşanlar Bilet Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Milyonlarca kişinin severek izlediği Konuşanlar programını ekran karşısında izleyebildiğiniz gibi, çekimlerine giderek canlı bir şekilde de izleyebilirsiniz. Sıkı takipçisi olan izleyiciler programa gitmek için bilet satışlarını takip etmektedir. Peki Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor?

  • Konuşanlar programının, çekim programı ve sıklığı her hafta değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden sadece planlandığı gün Mobilet üzerinden satışa sunulmaktadır. Yani biletlerin satışa çıkacağı gün ve saat belli değildir, değişkenlik göstermektedir.
  • Konuşanlar biletleri sadece Mobilet üzerinden satışa sunulmaktadır.
  • Bilet satışı duyuruları Mobilet’ten, Konuşanlar resmi Instagram sayfasından ve Twitter resmi Konuşanlar sayfası üzerinden duyuru yapılmaktadır. Bilet satın almak istediğiniz zaman bu üç hesabı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca Konuşanlar Bilet Fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Konuşanlar Nerede Çekiliyor?

Türkiye’de severek izlenen Konuşanlar programı, her geçen gün daha da fazla popüler olmaya başlamıştır. Exxen adlı platformda yayınlanmaya devam etmektedir. Konuşanlar programı ekranlardan izlenilebildiği gibi aynı zamanda canlı bir şekilde izlenebilmektedir. Programı canlı şekilde izlemek için gitmek isteyen izleyiciler nerede çekildiğini merak etmektedir. Peki Konuşanlar nerede çekiliyor?

  1. Gösteriler İstanbul Taksim Grand Pera Alternatif Sahne’de yapılmaktadır.
  2. İzlemeye gitmek isteyenler için Grand Pera Alternatif Sahne’nin açık adresi: Grand Pera Hüseyinağa Mahallesi İstiklal Caddesi No: 56-58 Beyoğlu Taksim İstanbul

Hasan Can Kaya Nerede Program Yapıyor?

Konuşanlar programı izleyicileri internet üzerinde birden çok araştırma yapma gereksinimi duymaktadır. Bunlardan biri de Hüseyin Can Kaya nerede program yapıyor? Sorusudur. Program ilk olarak YouTube’da yayınlanmaya başlamıştır. Daha sonra yapılan anlaşmalarla YouTube’dan kaldırılıp EXXEN adlı platforma taşınmıştır. Şu an hala EXXEN’de yayınlanmaya devam etmektedir. Programı canlı olarak izlemek isteyenler ise İstanbul’daki Grand Pera Alternatif Sahne’ye gidebilir. Programın biletleri Mobilet üzerinden satışa çıkmaktadır.

Konuşanlar Bilet Fiyatı

Konuşanlar programının çekimleri sürekli değişiklik gösterdiği için belirli bir verilmemektedir. Programa katılmak isteyen izleyiciler Mobilet üzerinden takip edebilir ve satın alabilir. Konuşanlar bilet fiyatı ise şu şekildedir:

  • Kadın bilet: 121,00 TL
  • Erkek bilet: 121,00 TL
  • Çift bileti (kadın-erkek): 242,00 TL

Konuşanlara Nasıl Gidilir?

Programın daimî izleyicileri tarafından en çok araştırılan soru Konuşanlara nasıl gidilir? Sorusudur. Konuşanlar programına gitmeniz için öncelikle İstanbul’a gitmeniz gerekmektedir. Ancak gitmeden önce bilet almanızda fayda vardır. Çünkü programın net bir çekim tarihi olmamaktadır. Mobilet üzerinden ve resmi Konuşanlar Instagram/Twitter sayfaları üzerinden takip ederek bilet satın alabilirsiniz. Programın çekildiği yer ise İstanbul’da bulunan Grand Pera Alternatif Sahne’dir.

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Konuşanlar Nerede Çekiliyor? adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın