Ana Sayfa » Rehber » Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme 2024 – İOS – Android

Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme 2024 – İOS – Android

Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme yazımız ile karşınızdayız. Facebook’ta paylaştığımız postları veya başkalarına göndermiş olduğunuz mesajları silmiş olabilirsiniz. Bu silinen mesajların içinde önemli bilgiler olabilir bu mesajları sildikten sonra pişman olup geri getirmek isteyebilirsiniz. Facebook gibi birçok sosyal medya platformu kaydettiği tüm bilgilerin yedeğini almaktadır. Silinen msn yazışmalarını geri getirmek istiyorsanız Facebook silinen bu mesajların yedeğini tuttuğu için bilgileriniz kara delikte yok olup gitmez.

Messenger Mesajları Geri Getirme 2024 ⭐

Messenger Mesajları Geri Getirme
Messenger Mesajları Geri Getirme

İnternette silinen Messenger sohbetlerinizi geri getirmek için birçok program bulunmaktadır. Fakat bu programların ne kadar doğru çalıştığını kimse bilemez. Çünkü bu programlar sizin telefonunuza virüs bulaştırabilir. Messenger Mesajları Geri Getirmek için konuşmalarınızı arşivlemeniz gerekmektedir. Arşivlenen konuşmaları geri getirmek istiyorsanız öncelikle Facebook adresinize gidip hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra mesaj kutusuna gidip arşivlenen mesajlar bölümünde yer alan mesajları seçip arşivden çıkartabilirsiniz. Böylece Messenger silinen mesajı geri getirme işlemini yapmış olacaksınızdır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Yaratıcı Rehber İsimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Messenger da silinen mesajları geri getirme Android

Çoğu mobil uygulama, verileri telefonun dahili belleğinde depolar. Benzer şekilde, Facebook messenger, mesajların kopyalarını telefonunuzun dahili belleğinde saklar. Bununla, dosya gezginini kullanarak Facebook mesajlarını Android cihazınızdan kolayca geri yükleyebilirsiniz. Messenger da silinen mesajları geri getirme Android aşağıda açıklanmıştır. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟

  1. Dosya Gezgini uygulamasını android telefonunuza indirin ve kurun. Uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
  2. Şimdi, cihazınızda Dosya Gezgini uygulamasını açın. Telefonunuzun dahili depolaması> Android’e gidin ve ardından Veri’ye tıklayın.
  3. Facebook’unuzun tüm verilerini içeren klasöre dokunabilirsiniz. Klasör “com.facebook.orca” olarak adlandırılabilir. Klasörü açın ve Önbellek > fb_temp’e gidin. Tüm Facebook Messenger sohbetleriniz bu klasörde saklanacaktır. Mevcut yedekleme dosyalarından birini geri yükleyerek silinen Facebook mesajlarını kurtarabilirsiniz.

Messenger silinen mesajları geri getirme iOS

Facebook mesajlarını son zamanlarda sildiyseniz ve bunları hızlı bir şekilde geri almak istiyorsanız, iPhone Veri Kurtarma adlı program yardımıyla bunları önce iPhone’unuzda kurtarmayı deneyebilirsiniz. İşte iPhone’dan silinen Facebook Messenger mesajlarını kurtarma adımları

Adım 1. iPhone Veri Kurtarma’yı indirin ve bir PC veya Mac’te başlatın.

2. Adım. iOS Aygıtlarından Verileri Kurtar’ı seçin ve iPhone’unuzu bir şarj kablosuyla bilgisayara takın.

3. Adım. iPhone tanındığında, Taramayı Başlat’a tıklayın.

Adım 4. Araç, Facebook Messenger verileri de dahil olmak üzere iPhone’da veri aramaya başlayacaktır.

5. Adım. Arama bittiğinde Messenger ve Messenger mesajları kısmına tıklayın. iPhone’unuzun Messenger’ında mevcut ve silinmiş mesajların görüntülendiğini göreceksiniz. Facebook kişileri, gönderilen ve alınan mesajların tarihi ve mesajların detayları bulunur. Ayrıca, Messenger’daki ek mesajlar da bulunabilir.

Messengar’da Silinen Mesajları Geri Getirme

Messenger Facebook’un geliştirdiği kullanıcılarına sesli, yazılı ve görüntülü haberleşme olanağı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada konuştuğunuz biriyle olan sohbetinizi silmiş olabilirsiniz. Fakat pişman olduğunuz için geri getirmek istiyor olabilirisiniz. Bizde bunun için sizlere Messengar’da Silinen Mesajları Geri Getirme yolunu göstereceğiz. Öncelikle bilgisayar üzerinizden hesabınıza giriş yapın. Daha sonra anasayfa’da ayarlar kısmına tıklayınız. Sonrasında ise genel hesap ayarları sayfası karşınıza çıkacaktır. En alt kısımda Facebook verilerinin kopyasını indir seçeneğine tıklarsanız silinen mesajlarınız geri gelecektir. Facebook silinen mesajları geri getirme işlemi bu kadardır.

Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme Programı

İnternette üzerinde bu konuyla ilgili birçok program bulunmaktadır. Fakat bu programların birçoğu zararlı yazılımlar bulaştırabilir. Messenger geçmiş mesajları görmek istiyorsanız program indirmeden de yapabilirsiniz. İlla bir program indirmek istiyorsanız Notification History uygulamasını yükleyebilirsiniz. Bu uygulama telefonunuza gelen her türlü bildirimi kendi hafızasına kaydetmektedir. Bu sayede birisi size messenger üzerinde mesaj atarsa onu da otomatik olarak hafızaya atmış olacaktır. Bu yüzden messenger’da silinen mesajları nasıl geri getirebiliriz? Diye merak ediyorsanız Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme Programı sayesinde mesajları görebilirsiniz.

Messenger Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Messenger’da mesajları sildiğiniz zaman otomatik olarak fotoğraflarda silinecektir. Fakat sadece fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız mesajları geri getirme yolunu denemeniz gerekmektedir. Bu sayede fotoğraflarınız da geri gelecektir. Çünkü Facebook kullanıcıların tüm Facebook verilerinin bir kopyasını indirmelerine izin vermektedir. Sildiğiniz mesajlar, fotoğraflar veritabanında tutulmaktadır. Böylece Messenger Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek için yapmanız gerekeni anlatmış olduk.

Özellikle Messenger’da Sildiğim Mesajlar Geri Geldi diyenlerin sıkça sorduğu sorulara yanıt verdik. Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa yorum kısmına belirtebilirsiniz.

Messenger silinen mesajları geri getirme ile alakalı bilgilendirici video alt tarafa ekledik. Yazımız dışındaki ekstra bilgileri videoyu izleyerek elde edebilirsiniz.

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Son olarak Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
“Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme 2024 – İOS – Android” üzerine 2 yorum
Yorum yapın