Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme

Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme yazımız ile karşınızdayız. Facebook’ta paylaştığımız postları veya başkalarına göndermiş olduğunuz mesajları silmiş olabilirsiniz. Bu silinen mesajların içinde önemli bilgiler olabilir bu mesajları sildikten sonra pişman olup geri getirmek isteyebilirsiniz. Facebook gibi birçok sosyal medya platformu kaydettiği tüm bilgilerin yedeğini almaktadır. Silinen msn yazışmalarını geri getirmek istiyorsanız Facebook silinen bu mesajların yedeğini tuttuğu için bilgileriniz kara delikte yok olup gitmez.

Messenger Mesajları Geri Getirme

Messenger Mesajları Geri GetirmePin
Messenger Mesajları Geri Getirme

İnternette silinen Messenger sohbetlerinizi geri getirmek için birçok program bulunmaktadır. Fakat bu programların ne kadar doğru çalıştığını kimse bilemez. Çünkü bu programlar sizin telefonunuza virüs bulaştırabilir. Messenger Mesajları Geri Getirmek için konuşmalarınızı arşivlemeniz gerekmektedir. Arşivlenen konuşmaları geri getirmek istiyorsanız öncelikle Facebook adresinize gidip hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra mesaj kutusuna gidip arşivlenen mesajlar bölümünde yer alan mesajları seçip arşivden çıkartabilirsiniz. Böylece Messenger silinen mesajı geri getirme işlemini yapmış olacaksınızdır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Yaratıcı Rehber İsimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Messengar’da Silinen Mesajları Geri Getirme

Messenger Facebook’un geliştirdiği kullanıcılarına sesli, yazılı ve görüntülü haberleşme olanağı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada konuştuğunuz biriyle olan sohbetinizi silmiş olabilirsiniz. Fakat pişman olduğunuz için geri getirmek istiyor olabilirisiniz. Bizde bunun için sizlere Messengar’da Silinen Mesajları Geri Getirme yolunu göstereceğiz. Öncelikle bilgisayar üzerinizden hesabınıza giriş yapın. Daha sonra anasayfa’da ayarlar kısmına tıklayınız. Sonrasında ise genel hesap ayarları sayfası karşınıza çıkacaktır. En alt kısımda Facebook verilerinin kopyasını indir seçeneğine tıklarsanız silinen mesajlarınız geri gelecektir. Facebook silinen mesajları geri getirme işlemi bu kadardır.

Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme Programı

İnternette üzerinde bu konuyla ilgili birçok program bulunmaktadır. Fakat bu programların birçoğu zararlı yazılımlar bulaştırabilir. Messenger geçmiş mesajları görmek istiyorsanız program indirmeden de yapabilirsiniz. İlla bir program indirmek istiyorsanız Notification History uygulamasını yükleyebilirsiniz. Bu uygulama telefonunuza gelen her türlü bildirimi kendi hafızasına kaydetmektedir. Bu sayede birisi size messenger üzerinde mesaj atarsa onu da otomatik olarak hafızaya atmış olacaktır. Bu yüzden messenger’da silinen mesajları nasıl geri getirebiliriz? Diye merak ediyorsanız Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme Programı sayesinde mesajları görebilirsiniz.

Messenger Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Messenger’da mesajları sildiğiniz zaman otomatik olarak fotoğraflarda silinecektir. Fakat sadece fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız mesajları geri getirme yolunu denemeniz gerekmektedir. Bu sayede fotoğraflarınız da geri gelecektir. Çünkü Facebook kullanıcıların tüm Facebook verilerinin bir kopyasını indirmelerine izin vermektedir. Sildiğiniz mesajlar, fotoğraflar veritabanında tutulmaktadır. Böylece Messenger Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek için yapmanız gerekeni anlatmış olduk.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın