Ana Sayfa » Rehber » Snapchat Toplu Arkadaş Silme 2024 – [Kolay Çözüm]

Snapchat Toplu Arkadaş Silme 2024 – [Kolay Çözüm]

Snapchat Toplu Arkadaş Silme 2024 ve Snapchat Arkadaş Silme yazımız ile karşınızdayız. Yıllardır sosyal medya uygulamaların arasında adını sıklıkla duyduğumuz ve bir çoğumuzun da severek kullandığı Snapchat uygulamasında arkadaşlarınızı nasıl toplu olarak silebileceğinizi göstereceğiz. Gençlerin sıklıkla kullandığı anlık fotoğraf veya video paylaşım platformunda ister istemez kişileri arkadaş listenizden çıkarmanız gerekmektedir. Bu sayı çok arttıkça zahmet de haliyle artıyor. Peki bu işlemi toplu ve kolay olarak nasıl yaparsınız? Adımlara geçelim;

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır??

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır
Snapchat Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır

Uygulama üzerinde aşağıdaki adımları takip ederek, arzu ettiğiniz arkadaşınızı silebilirsiniz.

 1. Snapchat’e girdiğinizde sol üstteki butondan profilinize girin.
 2. Aşağıdaki kısımdan “arkadaşlarım” sekmesine basın.
 3. Silmek istediğiniz kişiyi bulun, ardından üzerine basın.
 4. Ardından önce daha fazlaya ardından da “arkadaşı sil” kısmına basın.

Bu içeriğimize benzer olan Snapchat Puan Kasma Hilesi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Silme

Sıkça sorulan Snapchat arkadaş silme hakkında eğer uygulama üzerinde Özellikle snaplerinizi görmesini istemediğiniz arkadaşlarınız varsa ve onları arkadaş listenizden çıkarmak istiyorsanız, yukarıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bunun yanında çeşitli araçlar yardımıyla da onları toplu olarak silebilirsiniz. Snapchat uygulamasında maalesef toplu arkadaş engelleme veya çıkarma özelliği bulunmamaktadır. Maalesef silmek istediğiniz kişileri tek tek silmeniz gerekiyor. Snap arkadaş silme konusunun kolay bir yolu bulunmuyor diyebiliriz. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!?Bedava Minecraft Premium Hesaplar 2024 – %100 Denenmiş

Snapchatte Engelleme Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki adımları takip ederek, istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz takdirde kişi sizin paylaşımlarınızı görememektedir.

 1. Snapchat’e girdiğinizde sol üstteki butondan profilinize girin.
 2. Aşağıdaki kısımdan “arkadaşlarım” sekmesine basın.
 3. Silme işlemi yapmak istediğiniz kişinin üzerine basın.
 4. Ardından önce daha fazlaya ardından da “arkadaşı engelle” kısmına basın.

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Uygulaması

Snapchat Toplu Arkadaş Silme
Snapchat Toplu Arkadaş Silme

Uygulamadaki arkadaşları maalesef sadece tek tek silebiliyorsunuz. İnternetteki çeşitli kaynaklara göre Snapchat toplu arkadaş silme ile alakalı uygulamalar olduğu söylenmektedir. Fakat şuan için o şekilde bir uygulama bulunmamaktadır.

İlerleyen süreçte snapten toplu arkadaş çıkarma uygulaması çıkarsa sizleri bilgilendireceğiz. Bu noktada oldukça dikkatli olmalısınız. Bilmediğiniz uygulamaları indirip snapchat hesabınızı bağlamayın!

Snapchat Arkadaşın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

sc toplu arkadaş silme

Eğer bir arkadaşınız sizi listesinden çıkarır veya silerse o kişinin sadece kullanıcı adını görebilirsiniz. Fakat puanını veya diğer bilgilerini göremezsiniz. Bu şekilde rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlık isteğinizin onaylanıp onaylanmadığını da bu şekilde anlayabilirsiniz. Şimdi ise sc toplu arkadaş silme işlemini yapmadan önce bilmeniz gerekenleri anlatalım.

Snapchat Arkadaş Silince Ne Olur?

Eğer bir arkadaşınızı silerseniz, o kişi sizin puanınızı veya başka bilgilerinizi göremez. Sadece kullanıcı adınızı görmektedir. Ayrıca o kişiye özel olarak da snap atamazsınız.

Snapchat Arkadaş Silme Geri Getirme

Snapchatte toplu arkadaş silme ve geri getirme konusu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor olabilirsiniz. Sildiğiniz bir kişiyi geri getirmenin tek ve kolay yolu tekrar eklemekten geçiyor. Fakat kişiyi engellediyseniz ve engeli kaldırmak istiyorsanız profilinizden hesap işlemleri kısmına gidin. Ardından orada engellediğiniz kişi listesini göreceksiniz. Oradan kaldırabilirsiniz.

Snap’te Toplu Arkadaş Silme

Snap Toplu Arkadaş Silme
Snap Toplu Arkadaş Silme

Dünyada çok sayıda insanın kullandığı bu uygulamada kişilerin sıkça sorduğu Snap’te Toplu Arkadaş Silme sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Ayrıca Snapchat arkadaş silme toplu olarak nasıl yapılacağını yukarıdaki adımları dikkatlice uygulayarak sizler de yapabilirsiniz.

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Android

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Android cihazlar için farklı bir şey yapmanıza gerek yoktur. Uygulama üzerinden toplu olarak silebilirsiniz.

Snapchat Toplu Arkadaş Silme iPhone

Iphone cihaz kullanan kişiler için de bu konu farklı değildir. Bütün cihazlarda aynı şekilde arkadaşlarınızı toplu bir şekilde silebilirsiniz.

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yukarıdaki kısımda snapchat bütün arkadaşları silme yollarından bahsettik. Ancak bu işlemleri yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Yoksa çok yakın arkadaşınızı bile silebilirsiniz. İşte yanlışlıkla olsa bile olan bu hamlelerden kaçınmak için Snapchat Toplu Arkadaş Silme Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

 • Arkadaşlarınızı silerken doğru seçtiğinize emin olmalısınız.
 • Silme işlemini yapmak istemeyeceğiniz kişileri seçmediğinizi tekrar kontrol edin.
 • Sildiğiniz kişiyi geri alma imkanınız yok bunu unutmayın.

Snapchat Hızlı Arkadaş Silme

Snapchat Hızlı Arkadaş Silme
Snapchat Hızlı Arkadaş Silme

En hızlı snapchat arkadaş silme yolu ile zaman kaybını önleyebilirsiniz. Böylece tek tek profillerine girip silmekle uğraşmayacaksınız. İşte Snapchat Hızlı Arkadaş Silme yöntemi:

 1. Snapchat uygulamasına giriş yapın.
 2. Profil kısmına girin. Ardından “arkadaşlarım” sekmesine basınız.
 3. Silmek istediğiniz kişilerin üzerine uzunca basın. Burada dikkat etmelisiniz yanlışlıkla silme yapmamalısınız.
 4. Daha fazla dedikten sonra “arkadaşları sil” butonu ile arkadaşlarınızı hızlıca silebilirsiniz.

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Programı

Snapchat’te toplu arkadaş silme programına gerek yoktur. Çünkü uygulama üzerinde toplu arkadaş silmeyi yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle profilinize girin. Daha sonra arkadaş sil sekmesine tıklayıp silmek istediğiniz kişinin üzerine gelin. Son olarak orada bulunan daha fazla kişiye tıklayarak dilediğiniz kişileri toplu olarak silebilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Silme

Öncelikle gençlerin en çok kullandığı uygulamaların başında yer alan Snapchat, son derece keyifli aynı zamanda da karmaşık bir uygulamadır. Arkadaş silmeniz gerektiğinde nasıl yapılacağını bilemeyebilirsiniz. Bu gibi Snapchat Arkadaş Silme durumlarında aşağıdaki adımları takip edin.

 1. Snapchat uygulamasını açın.
 2. Arkadaş listenizi açın.
 3. Silmek istediğiniz arkadaşın ismini ya da fotoğrafını uzun basın.
 4. “Arkadaş Sil” seçeneğini tıklayın.
 5. “Evet” butonuna tıklayın.

Not: Snapchat arkadaşınız tarafından eklenen herhangi bir içerik (örneğin: Snap veya Story) kaybolacaktır ve daha sonra geri alınamaz.

Snap’ten Arkadaş Çıkarma

Snapchat, silinen arkadaşlar hakkında bilgi vermez. Sadece silinen arkadaşın profilini artık bulamayacaksınız ve onunla iletişim kuramazsınız. Ancak, silinen arkadaşın size Snap veya Story gönderdiğini anlamazsınız çünkü onlar size daha fazla gönderilmez.

Ayrıca Snapchat Arkadaş Silme ile alakalı sıkça sorulan soru ve cevaplar aşağıdaki gibidir:

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Son olarak Snapchat Toplu Arkadaş Silme 2024 yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aşağıdan rehber kategorisindeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

4.1/5 - (31 Oy)
Yorum yapın