Snapchat Toplu Arkadaş Silme 2022 – [Kolay Çözüm]

Snapchat Toplu Arkadaş Silme 2022 yazımız ile karşınızdayız. Yıllardır sosyal medya uygulamaların arasında adını sıklıkla duyduğumuz ve bir çoğumuzun da severek kullandığı Snapchat uygulamasında arkadaşlarınızı nasıl toplu olarak silebileceğinizi göstereceğiz. Gençlerin sıklıkla kullandığı anlık fotoğraf veya video paylaşım platformunda ister istemez kişileri arkadaş listenizden çıkarmanız gerekmektedir. Bu sayı çok arttıkça zahmet de haliyle artıyor. Peki bu işlemi toplu ve kolay olarak nasıl yaparsınız? Adımlara geçelim;

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır
Snapchat Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır

Uygulama üzerinde aşağıdaki adımları takip ederek, arzu ettiğiniz arkadaşınızı silebilirsiniz.

  1. Snapchat’e girdiğinizde sol üstteki butondan profilinize girin.
  2. Aşağıdaki kısımdan “arkadaşlarım” sekmesine basın.
  3. Silmek istediğiniz kişiyi bulun, ardından üzerine basılı tutun.
  4. Ardından önce daha fazlaya ardından da “arkadaşı sil” kısmına basın.

Bu içeriğimize benzer olan A dan Z ye Şekilli Harfler 2022 yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Silme

Eğer uygulama üzerinde Snaplerinizi görmesini istemediğiniz arkadaşlarınız varsa ve onları arkadaş listenizden çıkarmak istiyorsanız, yukarıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bunun yanında çeşitli araçlar yardımıyla da onları toplu olarak silebilirsiniz. Snapchat uygulamasında maalesef toplu arkadaş engelleme veya çıkarma özelliği bulunmamaktadır. Silmek istediğiniz kişileri tek tek silmeniz gerekmektedir.

Snapchatte Engelleme Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki adımları takip ederek, istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz takdirde kişi sizin paylaşımlarınızı görememektedir.

  1. Snapchat’e girdiğinizde sol üstteki butondan profilinize girin.
  2. Aşağıdaki kısımdan “arkadaşlarım” sekmesine basın.
  3. Silmek istediğiniz kişinin üzerine basılı tutun.
  4. Ardından önce daha fazlaya ardından da “arkadaşı engelle” kısmına basın.

Snapchat Toplu Arkadaş Silme Uygulaması

Uygulamadaki arkadaşları maalesef sadece tek tek silebiliyorsunuz. İnternetteki çeşitli kaynaklara göre Snapchat toplu arkadaş silme ile alakalı uygulamalar olduğu söylenmektedir. Fakat şuan için o şekilde bir uygulama bulunmamaktadır.

Snapchat Arkadaşın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Eğer bir arkadaşınız sizi listesinden çıkarır veya silerse o kişinin sadece kullanıcı adını görebilirsiniz. Fakat puanını veya diğer bilgilerini göremezsiniz. Bu şekilde rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlık isteğinizin onaylanıp onaylanmadığını da bu şekilde anlayabilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Silince Ne Olur?

Eğer bir arkadaşınızı silerseniz, o kişi sizin puanınızı veya başka bilgilerinizi göremez. Sadece kullanıcı adınızı görmektedir. Ayrıca o kişiye özel olarak da snap atamazsınız.

Snapchat Arkadaş Silme Geri Getirme

Sildiğiniz bir kişiyi geri getirmenin tek ve kolay yolu tekrar eklemekten geçiyor. Fakat kişiyi engellediyseniz ve engeli kaldırmak istiyorsanız profilinizden hesap işlemleri kısmına gidin. Ardından orada engellediğiniz kişi listesini göreceksiniz. Oradan kaldırabilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Silme 2022 yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aşağıdan rehber kategorisindeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın