Ana Sayfa » Rehber » Nasıl Vampir Olunur? – Gerçekten Vampir Var mı?

Nasıl Vampir Olunur? – Gerçekten Vampir Var mı?

Nasıl Vampir Olunur yazımız ile karşınızdayız. Gerek dizilerden gerekse de sosyal medyadan sıklıkla gördüğümüz vampirler ve onlarla alakalı hikayeler çok dikkat çekmektedir. Yazımızda gerçekten vampir olunabilir mi? VC-17 virüsü nedir ve bu hastalık sayesinde gerçekten vampir olan kimseler var mı? Bütün detayları ile size aktaracağız. Ayrıca Vampir Nasıl Olunur? sorusunu soran kişiler için de bunu anlatacağız.

Nasıl Vampir Olunur?

Birçok kaynakta belirtildiği üzere vampirlik bir rahatsızlıktır. VC17 virüsü adıyla bilinen ve bir tarantula türünde bulunan bir hastalıktır. Tarantulada bulunan bu VC17 virüsünün yarasa tarafından ısırılması, ardından da bir insanı ısırmasıyla geçtiği bilinmektedir. Günümüzde de birçok ülkede bu rahatsızlığı olan kişiler bulunmaktadır. Nasıl Vampir Olunur? Sorunuzun cevabı da VC17 virüsünün insanlara geçmesi ile olunduğunu söyleyebiliriz. Bu virüsü alan kişilerdeki belirtiler aşağıdaki gibidir:

  • Kan grubundan farksız kan içme arzusu
  • Virüs herhangi bir ırktaki kişiye ve cinsiyete geçebilir. Bu sebeple herkes vampir olabilir.
  • Normal bir insana nazaran çok daha agresif ve sinirlidirler.
  • Bizlere göre daha hızlı bir şekilde iyileşirler.
  • VC17 virüsü kasları ve mideyi mutasyona uğrattığı için çok daha güçlü yaratıklardır.
  • Duyma yetileri daha gelişmiştir.

İnsan Nasıl Vampir Olur?

İnsan Nasıl Vampir Olur
İnsan Nasıl Vampir Olur

Bizlere çok farklı gelen İnsan Nasıl Vampir Olur? Sorusu oldukça merak edilmektedir. Bir insanın vampir olabilmesi için VC17 virüsü taşıyan bir örümcek bulduktan sonra içindeki virüsü yarasaya enjekte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra bu yarasanın bir insanı ısırması gerekmektedir. Pek çok insan inanmasa da bilimsel olarak bu vakalar görülmektedir. Vampir Nasıl Olunur? Sorunuzun cevabı da bu şekilde verilmiş oldu.

Gerçekte Vampir Var mı?

İnanmakta biraz zorluk çeksek de gerçekte vampirler, daha doğrusu Drakula hastalığı olan kişiler vardır. Bu kişiler VC17 virüsüne maruz kalmışlardır. Gerçekte Vampir Var mı? Sorunuzun cevabı da evettir. Çok nadir olarak görülse de Türkiye’de bile 1500-2000 kişinin olduğu düşünülmektedir.

Vampir hastalığı Nedir?

Porfiria adıyla bilinen Vampir hastalığı, vücudumuzdaki enzim problemlerinin ortaya çıkmasıyla insanlarda çeşitli kan içme arzusu ve vücuttaki birtakım uzuvlarda mutasyona sebebiyet vermiştir. Bu da çeşitli dizilere, filmlere ve efsanelere konu olmuştur. Bu rahatsızlık doğrudan insanların Nasıl Vampir Olunur? Sorusunun sormasına da neden olmuştur.

VC17 Virüsü Nedir?

Bazı türdeki örümceklerde özellikle de tarantulalarda bulunan bir çeşit virüstür. İnsanın doğrudan bu virüse maruz kalması, birçok rahatsızlığı ve felci de beraberinde getirmektedir. Bu virüsün farklı hayvanlara enjekte edilmesi, ardından da insana geçmesiyle vücuttaki birtakım organlarda mutasyon meydana gelmektedir. Peki Vampir Nasıl Olunur? Derseniz de bu virüsün yarasadan size geçmesi ile meydana gelir.

Nasıl Vampir Olunur adlı yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Rehber kategorimizdeki diğer yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından erişebilirsiniz.

5/5 - (4 Oy)
“Nasıl Vampir Olunur? – Gerçekten Vampir Var mı?” üzerine bir yorum
Yorum yapın