Red Pass İletişim Nedir? Nasıl Kullanılır?

Red Pass İletişim Nedir? Nasıl Kullanılır? Ücretsiz bir şekilde mi kullanılıyor? Gibi tüm sorularınıza yanıt vereceğiz. Vodafone‘nin bir hizmeti olan ve de iletişim uygulamaları üzerinde bedava hizmet sağlayan Red Pass, oldukça avantajlı ve diğer paketlere göre de uygundur. Bu paket ile alakalı tüm detaylara yazımızda ulaşabileceksiniz.

Red Pass İletişim Nedir?

Vodafone’un en çok tercih edilen paketlerinin başında geliyor. İçeriğinde ise Facebook Messenger, Whatsapp, Telegram, Bip, Yaay, signal messenger gibi uygulamalardaki mesajlar, dosyalar, konum, fotoğraf ve videoları ücretsiz kullanabileceğiniz bir pakettir. Bunun haricinde dikkat etmeniz gereken durum ise sesli ve görüntülü arama bu paket dahilinde değildir.

Red Pass İletişim Paketi Nasıl Yapılır?

Oldukça basit bir şekilde bu paketi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise:

  • Vodafone Red tarifeleri için ILETISIMPASS yazıp 3636‘ya kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.
  • Vodafone faturalı tarifeler için ise IPASS yazıp 3636‘ya kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ardından bu paketleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz bu bağlantı ile araba ile alakalı Trink Sat yapabileceğiniz sitelere de göz atabilirsiniz.

Red Pass İletişim Nasıl Kullanılır?

Vodafone’nin sağlamış olduğu Red Pass İnternet kotanızdan düşmeyen tarifeyi kullanmak için yapılması gereken adımlar oldukça basittir. Bunun birden fazla yolu mevcuttur. Öncelikle bazı paketlerin direkt olarak bu hizmetten yararlandığını bilmeniz gerekiyor. Bir diğer yöntem ise mesaj ile bu sistemi hattınıza tanımlamaktır. Aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz paketlerde bu hizmeti otomatik olarak alabilirsiniz:

  • Vodafone Red Paketleri (Red8, Red10, Red15, Red20, Red 25, Red 30, Red 35)
  • Ayrıca Vodafone Redli Paketleri (Redli15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus)
  • Vodafone Red Sınırsız İletişim 20, Red Sınırsız Müzik 25, Red Sınırsız Sosyal 25 ve Red Sınırsız Video 30 Paketlerinde otomatik olarak bu hakka sahip olabilirsiniz.

Red Pass Ücretsiz mi? Paket Fiyatları Nedir?

Red Pass İletişim Ücretsiz mi
Red Pass İletişim Ücretsiz mi

Paket, yukarıda da belirttiğimiz gibi kimi paketlerin yanında ücretsiz gelirken kimi paketlerde de ekstra olarak alınması gerekiyor. Yukarıdaki Red paketlerinden değil ama Red’liyseniz 6 TL, Redli değilseniz tarifenize ek 9 TL‘dir.

Ayrıca dilerseniz bu bağlantı ile harfler ile alakalı A dan Z ye Şekilli Harfler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Vodafone Red Pass Ne İşe Yarar?

Bu ek özellik ile beraber sosyal iletişim uygulamalarını sınırsız ve ücretsiz kullanabilirsiniz. Whatsapp, Bip, Telegram veya Facebook messenger gibi mesajlaşma uygulamalarında arama özellikleri hariç sınırsız kullanım hakkı sizin oluyor. Bunun yanında internet paketinizden hiçbir harcama olmuyor.

Red Pass İletişim Kotası Nedir?

Pass Paketlerinde herhangi bir kota bulunmamaktadır. Mesajlaşma uygulamalarında görüntülü ve sesli konuşma harici sınırsızdır. Bulunan 4 pakette de tarifenize göre ücretlendirme mevcuttur. Eğer paket içinde pass hizmeti bulunuyorsa bedava şekilde yararlanabilirsiniz.

Vodafone Red Pass Müzik Nedir?

Red Pass İletişim Müzik Nedir
Red Pass İletişim Müzik Nedir

Müzik kısmı ise aynı mesajlaşma kısmı gibi belirli uygulamaları (Spotify, Carnival, Power App ve Radyo fenomen gibi) ücretsiz kullanmanıza imkan tanıyor. Burada geçirdiğiniz süre boyunca paketinizde herhangi bir eksilme yaşamıyorsunuz. Fiyatlarına gelecek olursak da Red tarifeleri için 6 TL. Birtakım paketlere ücretsiz, Red’li olmayan paketlere ise 9 TL karşılığında bu imkan sunuluyor.

Eğer müzik paketinin hattınıza tanımlanmasını istiyorsanız, faturalı hatlar için PASSM yazıp 3636‘ya kısa mesaj (SMS) yollayabilirsiniz. Ve bu imkandan faydalanabilirsiniz.

Red Pass İletişim İçeriği (Kapsamı) Nedir?

Bu hizmette 4 çeşit paket bulunuyor. Bu paketler ise:

  • İletişim Pass (Whatsapp, Telegram, Facebook messenger gibi uygulamalar için)
  • Müzik Pass (Spotify, Power App, Carnival gibi uygulamalar için)
  • Sosyal Pass (Instagram, Facebook ve twitter gibi uygulamalar için)
  • Video Pass (Youtube, izlenesene.com gibi siteler için)

İlk paket ve müzik pass Red tarifeliler için 6 TL diğer vodafone tarifeleri için ise 9 TL‘dir. Sosyal ve video pass paketleri ise Red’liler için 12 TL‘dir. Diğer Vodafone tarifeliler için ise 18 TL‘dir.

Ana sayfa için, bizdekalmasin.com butonuna tıklayabilirsiniz.

Red Pass İletişim Nedir? Nasıl Kullanılır? Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Rehber kategorimizdeki diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın