Ana Sayfa » Coin Geleceği » Ardor Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Ardor Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Ardr Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Ardor Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Ardor Coin Nedir?

Ardor diğer adıyla Ardr, eşi benzeri olmayan alt zincir mimarisine sahip ölçekli olan bir blok zinciri platformudur. Sitelerinde belirttikleri üzere zengin işlevselliğe ve zarif bir tasarıma sahipler. Ayrıca esnek bir yapıya sahip olan Ardor, kolay bir şekilde özelleştirme yapılan enerji açısından verimli bir yapıya sahiptir. Ardor full node ismi verilen yapılar android telefonlara kurulur. Kullanıcılar bu sayede ağa katılır. Çeşitli işlemleri sadece telefonlarını kullanarak yapmalarına imkan sağlar. Ayrıca Ardor platformunun kendi alt zincirlerine sahip olma fırsatı da sağlar.

Ardr (Ardor) Özellikleri

 • Birden çok alt zincire sahip bir ana zincir
 • ARDR belirteci, hisse kanıtı konsensüsünde kullanılan pos belirtecidir ve bu nedenle tüm alt zincirler için güvenlik sağlar. Alt zincir belirteçleri, alt zincirlerde işlemsel değer birimleri olarak kullanılır.
 • Varlık Değişimi, Parasal Sistem, Takma Adlar, Mesajlaşma, Dijital Ürünler, Mağaza, Oylama Sistemi, Karıştırma, Veri, Bulut, Fazlama, Hesap Kontrolü, Hesap Özellikleri, bazı özellikleri kısıtlama seçeneğiyle birlikte alt zincirlerde mevcuttur.
 • Hesaplar tüm alt zincirlerde küreseldir ve bir hesap, Ardor’da olduğu gibi mevcut alt zincir madeni paralarının her birinde bakiyeye sahip olabilir.
 • Varlıklar ve MS para birimleri herhangi bir alt zincirde yayınlanabilir ve dünya çapında ticaret için kullanılabilir. Varlıklar veya MS para birimleri isteğe bağlı olarak kısıtlanabilir. Ve Varlık temettüleri, alt zincir madeni paralarından herhangi birinde ödenebilir.
 • Coin Exchange, alt zincir madeni paraların birbirleriyle ve ayrıca ana zincir madeni paraya (ARDR) ticaretine izin verir.

Ardor Coin Sahibi Kim?

Ardor (ARDR) , benzersiz bir ebeveyn-çocuk zincir mimarisi geliştiren bir Hizmet Olarak Blockchain (BaaS) platformudur. Ana ağını 2018 yılının Ocak ayında başlattı.

Proje aslında zaman içinde test edilen NXT platformunda yapılan kapsamlı çalışmalardan doğdu . Geliştiriciler, blok zinciri şişkinliğini azaltarak, ölçeklenebilirliği artırarak ve özelleştirme sorunlarını ortadan kaldırarak NXT blok zincirini geliştirmek istediler. Ardor coin sahibi ise Jelurida’nın kurucu ortağı olan Lior Yaffe , yalnızca Ardor’da Baş Geliştirici değil, aynı zamanda diğer tüm projelerinde geliştirici lideridir .

Bu içeriğimize benzer olan Nuls Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Ardor (Ardr) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2021 ve 2030 yıllarını arasında Ardr Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Ardor Coin Geleceği

Ardr coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.330.340.39
20230.480.500.57
20240.700.720.83
20251.011.041.22
20261.521.571.76
20272.222.292.64
20283.233.323.83
20294.604.745.70
20306.837.018.01

Ardor Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,39 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Ardor Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0.57 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Ardr Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.83 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Ardor Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1.22$ değerine ulaşacak.

Ardr Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Ardr için 2030 yılında en düşük 6.83$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Ardor Coin Yorum 2022

Önce Ardr Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Ardor, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Ardor projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Ardor platformu, sitelerinde de belirttikleri üzere işlevsel, benzeri olmayan, çalışma imkanı sunan bir yapıya sahip. Bunun yanında telefonlara kurulumu ve de oradan kontrol altında olması oldukça güzel bir imkan sunuyor.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Ardor Hangi Borsalarda Var?

Ardor Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Huobi Global
 • Uniswap
 • LBank
 • Sushiswap
 • Mexc
 • Probit

Ardor Coin Grafik

Ardor, 10 nisan tarihinde $0.79 seviyelerine ulaşmıştır. Bu ciddi yükseliş pek de uzun sürmemiş daha sonra kısa zaman içerisinde $0.08 seviyelerine inmiştir. Geçtiğimiz 6 Eylül’de $0.71 dolar seviyesine bir iğne atmıştır. Fakat daha sonra her ne kadar toparlasa da eski seviyelerini görememiştir.

Ardor Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Ardr Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Ardor Coin ara ara olsa da düşüyor.

Ardor (Ardr) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Ardor Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Ardr Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ardor (Ardr) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Ardr Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Ardor Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (5 Oy)
Yorum yapın