Ana Sayfa » Coin Geleceği » Strax Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Strax Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Strax Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Strax Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Strax Coin nedir?

Özellikle ağustos 2016’da piyasaya sürülen Stratis , kullanıcıların (öncelikle kurumsal işletmeler) uygulamaları geliştirmesini, test etmesini ve dağıtmasını sağlayan bir blok zinciri geliştirme platformudur. Ayrıca buradaki amaç, Hizmet Olarak Blockchain; geliştiricilerin en rahat oldukları kodlama dillerini kullanan basit bulut tabanlı dağıtım (C# ve .NET çerçevesi). Bununla beraber Stratis ekibi, BaaS modelleri ve sağladıkları danışmanlık hizmetleri için yinelenen bir abonelik ücreti alarak gelir elde eder.

Stratis, sertifikalı bir Microsoft iş ortağı olduğundan, kullanıcılar Microsoft Azure Marketplace’ten bir Stratis tam düğümü indirebilir. Ayrıca Stratis başarılı olursa, kurumsal kullanıcılar istedikleri herhangi bir uygulamayı oluşturabilecek ve Stratis ağı tarafından güvence altına alınan bir yan zincir olan kendi özelleştirilmiş özel blok zincirlerine yerleştirebilecekler. Özellikle bu bulut tabanlı modelin doğası gereği, kullanıcıların depolama, altyapı veya platform ihtiyaçları için ağın veya istemcilerin bakımını yapması gerekmez.

Stratis (Strax ) Özellikleri

 • Kullanıcıların kurumsal uygulamalar geliştirmesine yarar.
 • Çeşitli kodlama dillerinde danışmanlık hizmeti verir.
 • Kendi blok zinciri mevcuttur.

Strax Coin Sahibi Kim?

Chris Trew, 2016 yılında blok zinciri geliştirme platformu Stratis’i kurduğunda, yalnızca bir avuç oyuncu yeni gelişen ” kurumsal blok zinciri ” alanında iş için çığır açıyordu . Ancak beş yıl içinde çok şey olabilir.

Bu içeriğimize benzer olan Rsr Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Strax (Stratis) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Strax Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Strax Coin Geleceği

Stratis coinin fiyat tahminlerini aşağıda sizler için listeledik.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.670.690.81
20230.981.011.17
20241.491.541.67
20252.172.232.55
20263.153.243.72
20274.814.945.66
20286.716.918.25
20299.479.7511.67
203013.1413.6216.29

Strax Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Madeni para bu yıl maksimum 0,69 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Strax Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 1,01 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bunun yanında coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Stratis Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 1,54 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Strax Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 2,23 $ değerine ulaşacak.

Stratis Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Strax için 2030 yılında en düşük 13,62$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MLN Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Strax Coin Yorum 2022

Önce Strax Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Stratis, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Stratis projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Strax Hangi Borsalarda Var?

Strax Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Crypto.com
 • Uniswap
 • Mexc
 • AscendEX
 • CoinEX
 • Hotbit

Strax Coin Grafik

İlk önce oldukça eski bir coin olan Strax’nin grafiğini incelediğimizde ise mayıs ortalarına doğru çok ciddi bir artış sergilediği görülmektedir. Ayrıca 4.5 dolar seviyelerinin üzerini görmüştür. Bunun yanında aşırı bir düşüş sergilemiş ve de 1 dolar seviyesine gerilemiştir. Daha sonra her ne kadar toparlansa da yeterli bir yükseliş gösterememiştir. Aralık ayına doğru da düşüş gösteren Strax ile alakalı hareketi zaman gösterecek.

Strax Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Strax Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Strax Coin ara ara olsa da düşüyor.

Strax (Stratis) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Strax Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Strax Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Strax (Stratis) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Strax Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Strax ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Son olarak aşağıda sizler için Strax ile alakalı sıkça sorulan soruları derledik, umarız sizler için açıklayıcı ve faydalı olur.

Bizdekalmasin.com ile Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Strax Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (5 Oy)
Yorum yapın